Şimdi Ara

Tom Holland: Uncharted Filminin Senaryosu Şimdiye Kadar Okuduğum En İyi Senaryolardan Biri

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
143
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Genç Nathan Drake karakterini Tom Holland'ın ve Victor Sullivan karakterini ise Mark Wahlberg'ün canlandıracağı Uncharted filmi senaryo konusunda iddialı görünüyor.

IGN'e konuşan Tom Holland, filmin senaryosunun şu ana kadar okuduğu en iyi senaryolardan biri olduğunu belirtti.

"Senaryonun en son halini okudum ve şimdiye kadar okuduğum en iyi senaryolardan biri diyebilirim. Gerçekten ama gerçekten heyecan verici."

"Uncharted filmi, çoğu video oyun filminin sunmadığı şey olan, orijin hikayesi anlatacak. Eğer oyunları oynadıysanız filmde ne olacağını henüz görmediniz. Eğer oyunları oynamadıysanız da filmden yine de keyif alacaksınız çünkü filmde alacağınız bilgi herkesin aynı anda alacağı bilgi olacak." 

"Mark Wahlberg'ün Sully rolü ile harika iş çıkaracağını düşünüyorum. Çok eğlenceli olacak." 

Uncharted filmi 5 Mart 2021'de vizyona girecek. Filmin şu anda bir yönetmeni bulunmuyor.

• inşallah çekilir de izleriz.
  • Niye o zaman bir sürü yönetmen gelip gitti diye sorarlar adama.
  • Wtf
  • Uzun zamandır bekliyorum filmi ama iyiyce yalama oldu sürekli yönetmenlerin ayrılması ne zaman gelicek kim bilir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Mutlak.Sıfır

Niye o zaman bir sürü yönetmen gelip gitti diye sorarlar adama.

O kadar kaliteliymiş ki bu kaliteyi görselleyemem demişlerdir.
  • Sony'nin yerinde olsam bu Tom Holland'i direk postalarim.Spider Man görüsmelerinde Sony'e rest cekmisti bücür.Tip desen yok yani akilda kalici bir simasida yok nasil oyuncu yapiyorlar bunlari anlamiyorum bunun oynadigi bir Uncharted kesinlikle izlenmiycektir 6.0'lik bir filmden öteye gidemez...
  • Duyanda De niro Di caprio sanacak bu veledi
  • Oyunda ki Nathan Drake'e bakıyorum Tom Holland'a bakıyorum bağlantı kuramıyorum. Chris Pratt ya da ona benzer biri olsaydı sanki daha iyi olurdu.Sadece tip olarak değil Star lord'u oynarken yansıttığı karakter benziyordu Nathan'a. Tabi Marvel ile anlaşma vardır kesin. O olmazsa Kenau Reeves olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -OdATA- -- 17 Şubat 2020; 11:11:45 >
  • Uncarted ın çapı belli sinema için klişe bir macera aksiyon filminden öteye gidemez.
  • Uncharted tan çok keske gow filmi olsa...
  • yav.. bu sony tayfasının sürekli birşeyleri gazlama çabası mide bulandırıcı seviyelere gelmedi mi artık ? birtanesininde içi dolu değil. habire en iyisi olacak, süper olacak ama içeriğe dair tek laf yok.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.