Şimdi Ara

Stranger Things 4. sezondan ilk görüntüler: Hopper geri dönüyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
409
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Netflix'in en popüler orijinal içeriği olan Stranger Things, dördüncü sezonuyla yakında ekranlara geri dönecek. Heyecanla beklenen yeni sezondan bugün ilk teaser fragman da paylaşıldı. Fragmanda sürpriz bir isim dikkat çekiyor.

Üçüncü sezonda öldüğünü sandığımız Jim Hopper resmen geri dönüyor. Yeni sezonun bir kısmında Hopper'ın Rusya'daki maceralarını izleyeceğiz gibi. Jim Hopper bildiğiniz gibi dizinin en sevilen karakterlerinden birisiydi, geri dönmesini zaten bekliyorduk ancak resmen onaylanmış olması da tabi Stranger Things hayranlarını şu an epey sevindirmiş durumda.

Ayrıca Bkz.Robert Pattinson'un Batman'i ortaya çıktı: İşte test görüntüleri

Stranger Things'in yeni sezonunda önceki sezonlara göre epey bir değişiklik olacak. Üçüncü sezonun sonunda Joyce, Jonathan, Will ve Eleven gibi karakterlerin Hawkins'ten ayrıldığını görmüştük. Hopper'ın da Rusya'da olduğunu biliyoruz. Yeni sezonun büyük bir kısmı Hawkins dışında ve farklı bölgelerde geçecek gibi görünüyor.

Netflix'in en popüler orijinal içeriği

Stranger Things şu anda Netflix'in en popüler orijinal dizisi konumunda bulunuyor. Dizinin özellikle de ilk sezonu bildiğiniz gibi büyük bir beğeni toplamıştı. Son olarak temmuz ayında yayınlanan üçüncü sezon ise pek olumlu yorumlar alamasa da Netflix'te izlenme rekorları kırmayı başardı. Dizinin ulaştığı bu inanılmaz popülariteden memnun olan Netflix, beşinci ve altıncı sezonlar için de şimdiden planlar yapmaya başlamış durumda.

Stranger Things Sezon 4'ün yayın tarihi şu an için belli değil.

• Hoper'sız Stranger Things de ne bileyim yani.

• hadi be baya üzüldüm adam öldüğüne güzel haber

• Umarım 3. sezondan iyi olur. Hopper reissiz olmazdı zaten güzel haber. Ben en çok oyuncuların değişimine takılmıştım. Çocuk oyuncu olmasının en büyük sıkıntısı bu sanırım.

• Gelecek kış gelir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • winter is coming

• 3. sezon 2. sezondan iyiydi çok çabuk akıp gitti olaylar ve aksiyonu boldu. Tabi ilk sezonun yerini tutamadı orası ayrı.

• Hopper olmadan dizi tat vermez.

• Hoper ın ölmemesine çok sevindim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.