Şimdi Ara

Xiaomi çıtayı yükseltti | Mi 10 ve Mi 10 Pro çok iddialı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
847
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Xiaomi yeni nesil amiral gemisi akıllı telefon modellerini duyurdu. Mi 10 ve Mi 10 Pro modelleri 90Hz AMOLED ekran, Snapdragon 865 platformu, LPDDR5 bellek, UFS 3.0 depolama çipi, 108MP kamera, 8K video kaydı ve hızlı şarj gibi özelliklerle geliyor. DxOMark kamera listesine bir numaradan giriş yapan ve Huawei Mate 30 Pro'yu geride bırakan bu canavarları gelin birlikte mercek altına alalım. 

• Bütün telefonlar aynı geliyor artık

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Biraz geç olsa da video beğendim.

• Mi note 10 kasasına yeni akran takıp işlemciyi değiştirip ittirmişler .bunu Samsung yapsa hemen kafa göz dalarlar .

Xiaomi çıtayı yükseltti | Mi 10 ve Mi 10 Pro çok iddialı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi torabi -- 14 Şubat 2020; 19:55:45 >
  • Snapdragon 865 li telefonlar anlaşılıyorki 6,5 ekran büyüklüğü tüm markalarca kabul görmüş! Ben kullanışlılık adına 5,8 ila 6,2 nin en iyi ekran aralığı olduğu kanaatindeyim! Bu telefonları ayrıca çantada taşımak gerekecek...

• Satması için 5 bin bandının altında olması gerekiyor

• Delik,çentik,damla adına ne derseniz deyin (illa ki seveni var saygı duyarım) ben bir türlü sevemedim. Keşke Mi 9T'deki gibi kızaklı sistemi kullansalarmış

• amiral gemisi katili yazmamışsınız
  • Fiyat ne olacak ne zaman Tr ye gelir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Note 10 aldım şarjı yarım gün gidiyordu. Sonra iphone 11 aldım gün boyu elimde gece %20nin altını görmedim daha. Katlanır iphone a kadar devam bununla. İsterse 500mp kamera 50gb ram olsun. Hava civa

• quote:

Orijinalden alıntı: noblelion

Note 10 aldım şarjı yarım gün gidiyordu. Sonra iphone 11 aldım gün boyu elimde gece %20nin altını görmedim daha. Katlanır iphone a kadar devam bununla. İsterse 500mp kamera 50gb ram olsun. Hava civa
    dedi fanboy.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karahan 25

Snapdragon 865 li telefonlar anlaşılıyorki 6,5 ekran büyüklüğü tüm markalarca kabul görmüş! Ben kullanışlılık adına 5,8 ila 6,2 nin en iyi ekran aralığı olduğu kanaatindeyim! Bu telefonları ayrıca çantada taşımak gerekecek...
    bende aynı şeyi söylecektim 6.1 yetiyor şahsen
  • Şu an yılın en iyi telefonu kesinlikle

• SPaCeLoRD kullanıcısına yanıt
    çünkü o artık amiral gemisi

• 6.7 inç nedir arkadaşlar, tablet mi yapıyosun çinliler işin suyunu çıkardı, şahnem xiaomi bu boyutları düşürmedikçe kimseye önermeyeceğim artık, şöyle 5.8, 6.0 gibi ölçülerde bir amiral gemisi bekliyordum ama hayal kırıklığı oldu mi10.

• login35 kullanıcısına yanıt
    Ben de hiç sevemedim ama kızaklı sistemin çalışma hızı da hiç hoşuma gitmiyor. Belki çok sağlamdırlar ama ben telefonu çok sık yere düşüren biriyim, her düştüğünde acaba kızak bozuldu mu diye dert etmek istemediğimden çentikli telefon aldım. Düşündüğüm kadar da rahatsız etmedi beni.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.