Şimdi Ara

Remedy Üç Oyun Üzerinde Çalışıyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
146
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Remedy Entertainment bugün şirketin finansal sonuçlarını açıkladı ve raporda belirtilene göre şu anda üç ayrı proje geliştiriliyor.

Bunlardan ilkini zaten biliyoruz. Bu yıl içinde Xbox One'a çıkacak oynaması ücretsiz birinci şahıs nişancı oyunu CrossfireX.

İkincisi Destiny ve Division tarzı bir canlı servis oyunu olacak. Şirketin Vanguard adlı girişiminin bir parçası olarak "uzun vadeli servis tabanlı çok oyunculu deneyimleri, Remedy'nin benzersiz oynanış özellikleri" ile birleştirecek.

Üçüncü ise Remedy'nin kendi markasını kullanan bir oyun. Şimdilik oyuna ait herhangi bir detay bulunmuyor. 

Remedy; Max Payne 1-2, Alan Wake, Quantum Break ve Control oyunları ile tanınıyor.

• Alan Wake 2 gelecek gibi duruyor. Zaten Control ile aynı evrende geçtiği açıklanmıştı ve oyunda Alan Wake’e göndermeler vardı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alan Wake 2 gelsin artık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • CrossfireX harika bir oyuna benziyor. Xboxlumla ben bunu bekliyorum.
  • Max Payne 4 gelsin
  • Umarım Alan Wake gelir.
  • CrossfireX i bende heyecanla bekliyorum Xbox'um ile :)
    Yanında birde Alan Wake 2
    Onun yanına birde Xbox Series X

Kimse tutamaz beni :))

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: deadlight54

Alan Wake 2 gelecek gibi duruyor. Zaten Control ile aynı evrende geçtiği açıklanmıştı ve oyunda Alan Wake’e göndermeler vardı.
    Quantum Break içinde de Alan Wake'e göndermeler varmış ama daha oynamadım. Belki üç oyunda aynı evrende geçiyordur.
  • Alan wake remastered olabilir projenin biri. Ps5'te 4k 60fps oynamak isterdim acikcasi :)) Bu arada Control oynamamis olanlariniz varsa kesinlikle oynayin inanilmaz bir oyun.Son olarak CrossfireX freetoplay oldugu icin pek bise beklemeyin tirt bir oyuna benziyor...

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fearless_tr

Alan wake remastered olabilir projenin biri. Ps5'te 4k 60fps oynamak isterdim acikcasi :)) Bu arada Control oynamamis olanlariniz varsa kesinlikle oynayin inanilmaz bir oyun.Son olarak CrossfireX freetoplay oldugu icin pek bise beklemeyin tirt bir oyuna benziyor...
    Alan Wake ve Ps? Birbirine çok zıtlar..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.