Şimdi Ara

Robert Pattinson'un Batman'i ortaya çıktı: İşte test görüntüleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
2.242
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Robert Pattinson'lu yeni Batman filminden bugün küçük bir test görüntüsü yayınlandı. Yönetmen Matt Reeves tarafından paylaşılan kısa videoda yeni Batman kıyafetini ilk kez görme fırsatı yakalıyoruz. Michael Giacchino'nun hazırladığı dramatik arka plan müziğiyle birlikte test görüntüleri izleyenleri etkilemeyi başardı.

Yeni Batman filminin çekimleri geçen ay resmen start vermişti. Warner Bros filmin detaylarını şu an için sır gibi saklamaya devam ediyor ancak oyuncu kadrosu ise genel anlamıyla belli olmuş durumda. Batman çizgi romanlarının sevilen birçok önemli karakteri filmde yer alacak. Şu an için açıklanan isimler şöyle:

• Robert Pattinson (Batman)

• Paul Dano (Riddler)

• Colin Farrell (Penguin)

• Andy Serkis (Alfred Pennyworth)

• Zoe Kravitz (Catwoman)

• Jeffrey Wright (Commissioner Gordon)

• John Turturro (Carmine Falcone)

Şu an için The Batman ismiyle anılan film, Planet of the Apes serisinin ünlü yönetmeni Matt Reeves tarafından yazılıp yönetiliyor. Reeves, Robert Pattinson ile anlaşılmadan önce yaptığı bir açıklamada yeni Batman aktörünün Ben Affleck'ten 15-20 yaş daha genç olmasını istediklerini söylemişti. Warner Bros-Matt Reeves ikilisinin hedefi muhtemelen yeni ve uzun bir Batman serisinin önünü açmak. Robert Pattinson'u, Gotham'ın kara şovalyesi rolünde uzun yıllar izleyeceğiz gibi görünüyor.

The Batman, 25 Haziran 2021'de sinemaseverlerle buluşacak.

Kaynak:

• Bu film çok fena geliyor. Oyuncu kadrosu ve yapım ekibi bomba. Uzun süre sonra nihayet iyi bir Batman filmi izleyeceğiz gibi.

• Arkham Knight'daki zırha benzettim. Göğsündeki Batman logosunda metal detaylara bayıldım. Omuzluklara bayıldım. Yüzü tam göremesek de adamın çenesinin maske içerisindeki köşeli görüntüsüne bayıldım. Olmuş.

• Jilett hayırlı olsun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • film çıkmıyacak arkadaşlar; corona virüsü batmanden bulaşmış, batman de bu duruma dayanamamış sıkmış kafasına, film iptal.

• Çok iyi duruyor.

• Batman’dan çok Robin’e benzemiş.

Bakalım filmde nasıl olacak.

• Bence olmamış, kostümün içini dolduramıyor arkadaş. Witcher'daki yennefer gibi birsey izleyeceğiz...

• Açlıktan bir deri bir kemik kalmış Batman olmuş çok yanlış bir seçim

• Yanlış Batman seçimi bence
  • Dark Knight serisinin yanina bile yaklasabilecegini sanmiyorum.

• netflix in daredevil'ine benzemiş.

• Silah kullanmak yok demesin yeter bana. 20 tane silahlı adamın ortasına atlayıp hepsini yumrukla indirmesin. +18 olsa da yemeden yanında yatsak birde.

• Villainlerin kanını mı emecek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gerek fiziksel gerekse oyunculuk olarak en iyi Batman Ben Affleck. Film bazında en iyisi ise Nolan üçlemesi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Batman bekledik,Robocop çıktı. Kostüm değil,yüzünden bahsediyorum.
    Batfleck’in üstüne Batman asla gelemezdi zaten.

• Robert Pattinson ne ara böyle filmlere seçilebilecek bir aktör oldu ya. Dandirik filmlerle hatırlıyorum kendisini. O yüzden çok garip geliyor bana. Büyük ihtimalle seyretmem.
  • Deli gibi bir batman ve çizgi romanları hayranı olarak rezalet bulduğum bir batmandir affleckin ilk görüntülerinde beğenmiştim çizgi romana daha çok yaklaşacak demiştim BvS’de iyi olsa da justice league de içine etmişlerdi batmanin. Bu filmde tema olarak çizgi romanlara yaklaşacak gibi dursa da hayalimizdeki batman imgesini canlandıramayacak gibi yeni skinny batmanimiz

• Silah kullansa da plastik mermi kullanır ya da gerçek mermiyi kola bacağa sıkar. Beklediğiniz gibi bir katliam yapmaz yani

• Işığın çok iyi kullanıldığı, tam bir reveal teaser videosu olmuş. Özellikle o nefesten sonra omuzları silktiği an enfes..

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.