Şimdi Ara

Netflix'in ilk Türk yapımı dizisi Hakan: Muhafız üçüncü sezon fragmanı yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
668
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Netflix'in ilk Türk yapımı içeriği olarak yayına başlayan Hakan: Muhafız üçüncü sezon için geri sayım başladı. Dizinin üçüncü sezonundan ilk fragman da bugün itibariyle yayınlandı.

Hakan: Muhafız üçüncü sezon neler sunacak?

Çağatay Ulusoy, Hazar Ergüçlü, Funda Eryiğit, Okan Yalabık ve Burçin Terzioğlu'nun başrolleri paylaştığı dizinin üçüncü sezonunda Mucize Doktor dizisinden tanıdığımız Taner Ölmez de Burak rolüyle kadoda yer alacak.

Ayrıca Bkz.Xiaomi Mi 10 ve Mi 10 Pro tanıtıldı

Dizinin üçüncü sezonunda Muhafız kanı taşıyan abisi tarafından cehennem yerine döndürülen İstanbul'u kurtarmak için Hakan'ın kıyasıya bir mücadeleye girdiğini göreceğiz. Şehir Ölümsüzler’in saldırısı sonucu yayılan bir virüsle mücadele ederken, Faysal ve Rüya kötü emellerine ulaşmaya çok yaklaşıyor.

Panzehiri yapması için ulaştığı Nisan ve bu yolda karşılaştığı Burak ile şehrin insanlarını kurtarmaya çalışan Hakan aynı zamanda altı yüz yıllık bir öfke ile İstanbul'u kendisine dar etmeye çalışan Vezir'i bulmak zorundadır. Kadim arkadaşları yanında Hakan'ın ataları da bugünkü mücadelesine ışık tutacaktır. Hakan: Muhafız üçüncü sezon 6 Mart tarihinde yayınlanacak.

• Çöp: Muhafız

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bunun bir de 3. sezonunu çekmişler.

• hala bu çöpü izleyen kaldı mı
  • Fragman fena değil. Son bir şans daha verin diziye, böylesine keskin olmayın ileride bu keskinlik sizi kesmeye başlar...

• 3. sezon mu :D Vasat 1. sezon, berbat 2. sezon 3. sezonda herhalde gelmiş geçmiş en kötü türk dizisi olarak tarihe kazınacak.

• kral geri döndü

• Fragman tüm diziyi anlatmış 😁

• Netflix'in ilk Türk yapımı dizisi Hakan: Muhafız üçüncü sezon fragmanı yayınlandı
  • The Punisher'ın iptal edildiği Netflix'te kimler kimleer üçüncü sezonu yayınlıyor!!!

• Nasıl 3. Sezon onayı alıyor anlamış değilim, netflix de içeriklerin hepsini tüketsem geriye bu kalsa gene açıp izlemem etrafımda beğenen birinede rastlamadım ve yorumlarda gömmeyen yok, heralde global de izleniyor ki devam bütçesi alıyor. Enterasan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R0llingMan -- 14 Şubat 2020; 3:26:12 >
  • classf2re kullanıcısına yanıt
    3 ve 4. Sezon 2. Sezondan sonra onay aldı. Yani 4. Sezonu da gelecek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yapım maliyeti azdır, ondan çekin diyordur netflix.

• Netflix stratejisinde sürekli içerik üretme var kaliteden çok sayıya önem veriyorlar. Tüm sezon birden yayınlandığı için içerikler hızlıca tüketiliyor.
  • 2.Sezonun kötülüğünden sonra 3.sezon çekip bir de buna tam da Corona virüsü zamanı virüs konusu ile fragmana başlamak da ne bileyim... :D

• Fragmanı aynen böyle izledim
    Netflix'in ilk Türk yapımı dizisi Hakan: Muhafız üçüncü sezon fragmanı yayınlandı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crazywinner3 -- 14 Şubat 2020; 13:11:18 >
  • la bunu kim izliyor anlamadım ki 3 bölüm zor tahammul ettim

• doktor bu ne?

• bu dizi hala nasıl çekilebiliyor enteresan gerçekten

• hz mehdinin gelişi yakında yani demeye getiriyorlar sanırım !

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.