Şimdi Ara

Müjde! Kingdom Come: Deliverance, Epic Store’da ücretsiz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
3.212
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Steam’de 50 TL’ye satılan ve Türkçe dil desteğine sahip aksiyon rol yapma türündeki Kingdom Come: Deliverance oyunu Epic Games mağazasında ücretsiz oldu. Oyunu önümüzdeki bir hafta boyunca kütüphaneye ücretsiz olarak ekleyebilir ve ömür boyu oynayabilirsiniz.

Epic Store linki

Kingdom Come: Deliverance oyunun yanı sıra Aztez isimli strateji oyununu da kütüphaneye ücretsiz olarak ekleyebilirsiniz. 1 Ocak 2020’den itibaren haftalık ücretsiz oyun sayısını 2’ye çıkartan Epic Store, bu sene oldukça kaliteli oyunları ücretsiz olarak sunarak oyuncuları mutlu etmeyi başardı.

Kingdom Come: Deliverance minimum sistem gereksinimleri

• İşletim Sistemi: OS 64-bit Windows 7 or 64-bit Windows 8 (8.1) or Windows 10

• İşlemci: Intel CPU Core i5-2500K 3.3GHz, AMD CPU Phenom II X4 940

• Bellek: 8 GB RAM

• Ekran Kartı: Nvidia GPU GeForce GTX 660, AMD GPU Radeon HD 7870

• DirectX: Sürüm 11

• Depolama: 70 GB kullanılabilir alan

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Epic Red Dead Redemption 2'yi ücretsiz verse ne olur arkadaş. Yap bunu bizde senin destanının (Epic) yazalım.

Ben satın aldım, alamayan veya almayan arkadaşlar için temennim hala geçerlidir. Ben bedava oynayamadım bari siz oynayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-73181344B -- 15 Şubat 2020; 23:43:55 >
  • Geforce Now ile oynamayı düşünüyordum ama sadece Steam üzerinden alanlar oynayabiliyormuş. Ne güzel heveslenmiştim...

• Butun bir sene direndim, fakat simdi gidip bir epic store hesabi aciyorum. Epic harbi epik.

• Steam'de takasla, giftle uğraşsın dursun.
  • Gümbür gümbür geldin ve aynen devam ediyorsun epic!

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • şaka maka epic iyi oyun biriktirdi 2-3 bedava atıyor her hafta
  • İndirdim bilgi için tşkler

Edit: indirmedim kütüphaneye ekledim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tt.us -- 13 Şubat 2020; 21:51:9 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Epicde yaklaşık 40 oyunu geçtim galiba en az 10 tanesi baya kaliteli oyunlar yavaş yavaş vazgeçilmez oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu oyunda Mount And Blade gibi ordu falan kurabiliyor muyuz

• adı gibi Epik olmuş.
  • ben de bu oyun yüzünden yıllar süren epic store karşı direncimi kırarak üyelik açtım...
    ilk izlenim;
    platform bazında arayüz, kullanım rahatlığı, kullanıcı yorumları gibi konularda steam bir kaç ışık yılı ötede, epic' de bu konularda steam' ın yanına yaklaşamamış, tıpkı origin ve uplay gibi.
    lakin hediye oyunlar için elbette teşekkür etmeyi bilmek lazım, teşekkürler epic :)

• Bi yerde bedava ürün varsa ürün sizsinizdir derler ya hep
    Epic games nasıl kazanıyor bu kadar indirim yaparak acaba
  • paragon onlineyi kapattıklarından beri gözümde beş para etmezler.
  • epic'i kimse kullanmazken kullanırdım (paragon için) o mükemmel oyunu kapattılar + şu an sadece anlamsız reklam işleri yapıyorlar. o launcher bir düzelsin, şeffaflaşsınlar ve ödeme sorunları düzelsin o zaman epic kullanmayı düşünürüz. #steammasterrace

• Royal edition da ücretsiz değil miydi?

• galaxyg kullanıcısına yanıt
    fortnite

• Oyunu oynamayanlar için tavsiye ederim, oyun gayet güzel fakat iki kötü tarafı var birincisi Crytek yerine daha güzel bir motor kullansalardı çok iyi olurdu, bu motor yüzünden aylarca yaptıkları yamalarla bile oyunu bir türlü düzeltemediler, ikincisi oyunun oynamasının çok zor ve bazende sıkıcı olması. İkinci söylediğim affedilebilir zira küçücük bir ekip için büyük başarı sayılır. Oyunun ilk sürümünü oynamış birisi için adamı öldürüyorsun adam havada asılı kalıyor, adamdan alman gerekeni de havada kaldığı için alamıyorsun, hele bir kaleye saldırıyorsun sen adama nişan alana kadar yenildin diyor... Ama şimdi hali gayet güzel...

• Hocam bende bu oyunu çok oynamak istiyorum, bir kaç defa denedim ama hep borcunu vermeyen bir adamla yumruk dövüşü kısmında pes ettim. The Witcher 1'in dövüş mekaniğine bile alışabilirim ama bu oyunun ki çok saçma. Vuruş hissini veremedi bana bir türlü. Skyrim gibi olsa efsane bir oyun olurdu bana kalırsa. Son bir şans daha vereceğim.
    AC;Origins'te de böyle olmuştu. Üçüncü deneyişimde oyuna alışmıştım ve şimdi müptelası oldum. Umarım aynısı bu oyun için de olur.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.