Şimdi Ara

100x Zumlu S20 Ultra elimizde! 108MP Kamera ve fazlası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
1.416
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu videoda lansman öncesinde inceleme fırsatı bulduğumuz Samsung Galaxy S20, Galaxy S20+ ve Galaxy S20 Ultra ile ilgili ilk deneyimlerimizi aktarıyoruz.

• Evet arkadaşlar,

10 Bin TL üstü para vereceksiniz ve bunun karşılığında sadece 2 Yıl Güncelleme alacaksınız. 2 Yıl sonra Güncelleme verilen cihazlar listesine büyük umutlarla bakacaksınız ama sonunda hüsrana uğrayacak, ve bunu normal karşılayıp, benim kurduğum cümleye '' SAÇMALIK '' diyecek bir kitle grubu var.

Dostum sen her sene cihaz almaya devam et, benim cebimdeki 11 Pro Max'in performansını 5 yıl sonraki alacağın Samsung marka cihazla '' BELKİ '' yakalarsın.
    Her Samsung haberinin altına aynı saçmalığı yazmaktaki amaç ne ?kim takar güncellemeyi falan zaten her yıl yeni çıkan Samsung u alıyorum .sana daha ilgincini söyleyeyim belki pisikolojin bozulur .her yıl dükkana gidiyorum 1 kg domates alır gibi her yeni çıkan s serisi Samsung u alıp çıkıyorum.iopon a merak edip bakmıyorum bile umrumda değil.
    2-3 yılda bir (bazıları her yıl) elindeki telefondan sıkılıp üst versiyonlara geçen insanlardan oluşan toplumumuzun Apple ve Samsung'u güncelleme üzerinden kıyaslaması da ayrıca bir trajikomedidir. Relax olun arkadaşlar nasılsa 2-3 yılda bir tel değişiyorsunuz ne yapacaksınız 3 sene sonra güncelleme gelecek mi gelmeyecek mi size ne :)
  • Baklım apple ne yapıcak ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • telefon kameraları şimdiden profesyonel makinaları yakaladı. Ancak kamera da ne kadar çok özellik olursa olsun bu yetmez. İnsanlar daha gerçekçi hayatlarına dokunan şeyler istiyor. örnek batarya 3 gün gider fiyatı 5k olur gibi bu fiyatlarla zor geçtiğimiz yıl zor bir dönem geçiren samsung için bakalım s20 taze kan olacak mı

• çöp

• 2 yıl sonra Samsung güncelleme listesi çıkardığı zaman S20'yi göremeyeceksiniz :D

• paparazi değilseniz iphone alıp geçin, ne kadar süslü püslü güzel donanım olsada uzun kullanımda iş işletim sistemi ve uygulamalardaki uyumluluğa kalıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: IUnlimitedPowerI

2 yıl sonra Samsung güncelleme listesi çıkardığı zaman S20'yi göremeyeceksiniz :D
    İphone gibi telefonu yavaşlatacak güncellemeler vereceğine 2 yıl sonra vermesin daha iyi. Ayrıca nedir bu güncelleme sevdası. Ne olacak 2 yıl sonra güncelleme gelince 150 megapixel olup 200x zoom mu yapıcak başta da aynı sonda da aynı telefon

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • maho2306 kullanıcısına yanıt
    Güvenlik güncellemesi dahi vermeyen firmayı savunmak. Megapixel ile ne alaka onu da anlatıver? Çamur atacak yer arıyorsun bulamamışsın kendi çapında uydurmuşsun bir şeyler anlıyorum...

Yavaşlatma goygoyu da iyice sıktı artık. Telefon 5 yıl sonra elbette yavaşlayacak. Güncellemeyle yeni özellikler ekleniyor elbette yavaşlayacak.

Ama senin elindeki samsung 2 ay sonra kasım kasım kastığı için anlayamazsın...

• Türkiye için yeniden adlandırılsa telefon "x20$ ULTRA" olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: maho2306

İphone gibi telefonu yavaşlatacak güncellemeler vereceğine 2 yıl sonra vermesin daha iyi. Ayrıca nedir bu güncelleme sevdası. Ne olacak 2 yıl sonra güncelleme gelince 150 megapixel olup 200x zoom mu yapıcak başta da aynı sonda da aynı telefon

Alıntıları Göster
    Çok genel konuşmuşsunuz sanki iPhone kullanan herkes bu sorunu yaşıyormuş gibi. Şahsi tecrübemi söyleyeyim iPhone kullanıyorum telefon iki kez güncelleme aldı gram kasma, donma, hata vb. problemlerle karşılaşmadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: IUnlimitedPowerI

2 yıl sonra Samsung güncelleme listesi çıkardığı zaman S20'yi göremeyeceksiniz :D
    Her Samsung haberinin altına aynı saçmalığı yazmaktaki amaç ne ?kim takar güncellemeyi falan zaten her yıl yeni çıkan Samsung u alıyorum .sana daha ilgincini söyleyeyim belki pisikolojin bozulur .her yıl dükkana gidiyorum 1 kg domates alır gibi her yeni çıkan s serisi Samsung u alıp çıkıyorum.iopon a merak edip bakmıyorum bile umrumda değil.

• maho2306 kullanıcısına yanıt
    7 senelik ikinci telefonum olan iphone hala takılmadan çalışıyor. neredeyse şimdi kullandığım mi 9t ile aynı akıcılıkta. boş yapmışsın.

• Evet arkadaşlar,

10 Bin TL üstü para vereceksiniz ve bunun karşılığında sadece 2 Yıl Güncelleme alacaksınız. 2 Yıl sonra Güncelleme verilen cihazlar listesine büyük umutlarla bakacaksınız ama sonunda hüsrana uğrayacak, ve bunu normal karşılayıp, benim kurduğum cümleye '' SAÇMALIK '' diyecek bir kitle grubu var.

Dostum sen her sene cihaz almaya devam et, benim cebimdeki 11 Pro Max'in performansını 5 yıl sonraki alacağın Samsung marka cihazla '' BELKİ '' yakalarsın.
  • Siz de abarttınız xd ama arkadaşın bakış açısı çok sorunlu bana göre "ben her sene yeni samsung alıyorum nasıl olsa güncellemeye ne gerek var" :D Şu firmaları böyle savunanlardan illet oluyorum gerçekten Samsung güzel telefon yapmış ancak android camiasında şu olay var, çok özellik yükleniyor ama bu özelliklerden kaç tanesini günlük kullanımda insanlar hatırlayıp da kullanıyor ve dediğiniz gibi güncelleme olayı var tabi...
  • Yav he he he senin ipon uçuyeahh .

• OMO SOMSONG GONCOLLOMO VORMOYO HOHOHO

• Mesut haklı 2 model olmalıydı Apple ile sidik yarıştıracağım diye 3 modele döndüler 2 yıldır.Samsung aynı zamanda donanım üreticisi ama yazılım konusunda sınıfta kalıyor.Bu cihazlara özel fotoğraf ve video işleme yazılımları yazması gerekiyor, Android market yazılımları çöp durumda.4 yıllık güncelleme döngüsü vermesi gerekiyor ve Türkiye'ye özel sd işlemci vermesi gerekiyor.Kimse exynos işlemci istemiyor ülkemizde.

• S20 incelemesi değil de Levent Pekcan incelemesi olmuş bu.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.