Şimdi Ara

Metro Exodus: Sam's Story Genişlemesinin Erişime Açılma Saatleri

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
98
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Metro Exodus'un ikinci büyük genişleme paketi Sam's Story yarın çıkışını gerçekleştirecek ve geliştirici 4A Games genişleme paketinin erişime açılma saatlerini paylaştı.

Türkiye saati ile ifade edilmiştir:

PlayStation Avrupa: 00:00
    PlayStation Kuzey Amerika: 19:00
    Xbox/Windows Store: 03:00
    Epic/Steam/Google Stadia: 20:00

Çıkış fragmanı da yarın Türkiye saati ile 18:00'da yayınlanacak.

Sam's Story hakkındaki detaylara ve ekran görüntülerine buradaki haberden göz atabilirsiniz.

• İlk DLC gibi 1 saat sürmesin başka da bir şey istemem.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Normalde satın almak istediğim, ama GTX 1050'nin gücü bile yetmeyeceğini düşündüğüm için içimde ukte kalan oyun. Bu 2. DLC'si sanırım. Beklenildiği kadar konuşulmadı oyun belirli teknik hatalar yüzünden. Birde gereksiz abartılan Exclusive olayı yüzünden.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Çok yanlış düşünmüşsün reis bende de gtx 1050 var hatta işlemcim o kadar kötü ki genede oyunu stabil olarak mediumda oynayabildim arada sırada takılma kasma oluyodu ama 1080 ti de bile olan bişey bence hiç vakit kaybetmeden oyna oyun çok iyi çünkü 1050 yide o kadar küçümseme yani şuana kadar çıkan bütün oyunları sorunsuz açtı bendeki ha sendekinin rami 2 gb ise ona bişey diyemem
  • Gtx 1050ti ile yüksek grafiklerde 60 fps de bitirdim.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: evladı fatihan

Çok yanlış düşünmüşsün reis bende de gtx 1050 var hatta işlemcim o kadar kötü ki genede oyunu stabil olarak mediumda oynayabildim arada sırada takılma kasma oluyodu ama 1080 ti de bile olan bişey bence hiç vakit kaybetmeden oyna oyun çok iyi çünkü 1050 yide o kadar küçümseme yani şuana kadar çıkan bütün oyunları sorunsuz açtı bendeki ha sendekinin rami 2 gb ise ona bişey diyemem

Bendeki de 4 gb. 8gb Ram ve i5 7300HQ var. Ama tuhaf bir şekilde bir çok oyunda FPS düşüşü yaşıyorum. Bilgisayarda her şey güncel. LoL bile oynarken 120 FPS ile güzelce devam ediyorken yavaş yavaş 80 60 50'ye kadar düşüyor. Bu soğuk havada ısınmada olmuyor ki ısındığı için FPs düşüyor diyeyim.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >

• quote:

Orjinalden alıntı: speddy12

Gtx 1050ti ile yüksek grafiklerde 60 fps de bitirdim.

720p de mi?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.