Şimdi Ara

Xiaomi yaklaşan amiral gemisi Mi 10'un resmi görselini paylaştı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
2.890
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Xiaomi'nin sadece birkaç gün sonra tanıtmaya hazırlandığı yeni amiral gemisi akıllı telefonu Mi 10 nihayet göründü. Şirket resmi Weibo hesabından cihazın görselini paylaştı.

Ayrıca Bkz.Samsung, Koronavirüs nedeniyle MWC 2020'ye katılma planını gözden geçiriyor

13 Şubat'ta tanıtılacak

Çin'de patlak veren Koronavirüs salgını nedeniyle 13 Şubat tarihinde çevrimiçi etkinlikle tanıtılacak olan cihazın, 23 Şubat tarihinde de global lansmanı yapılacak. Tüm bunların öncesinde ise şirket Xiaomi Mi 10'u merakla bekleyen kullanıcılara sürpriz yaparak, amiral gemisini gün yüzüne çıkardı.

Yayınlanan görselde Mi 10'u tüm hatlarıyla göremesek de, cihazın mavi ve pembe (turuncuya çalan) renk seçenekleriyle geleceğini söyleyebiliriz. Şirketin, 10 yıllık bir başyapıt olarak lanse ettiği Mi 10, 108MP ana sensör olmak üzere dörtlü arka kamera ve ekranın sol üst köşesine yerleştirilmiş selfie kamerası ile gelecek. Şirketin önümüzdeki günlerde cihazın yeni görsellerini paylaşıp paylaşmayacağı ise şimdilik bilinmiyor.

Kaynak:https://passport.weibo.com/visitor/visitor?entry=miniblog&a=enter&url=https%3A%2F%2Fweibo.com%2F2202387347%2FItwlAfQb4&domain=.weibo.com&ua=php-sso_sdk_client-0.6.28&_rand=1581317384.4531

• Tencere tava hep ayni hava, biktirdi artik bu tasarimlar..

• Pencerelerden tencere tava çalalım protesto amaçlı.

• Şu edge ekranı yapmayani dövüyorlar sanırım bu nedir yahu

• E son 10 telefonun aynısı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • güzel olmuş.bakalım fiyatlar nasıl olcak ve incelemelerden sonra karar vercem.
  • şu yana taşan ekranlardan bir benmi nefret ediyorum ya ?

• Nasıl tasarım yapsalar beğenmeyen olacaktı. Hem tasarım hem donanımlar birbirine yakın artık. Ucuz olan kazanır.

• Çinliler edge ekran telefonları hep yumuşak köşe tasrımlı yapıyorlar. Oneplus 7 pro'nun aynısı. Galaxy Note 10 gibi keskin hatlara sahip olsa keşke.

• Ön kamerayı siyah zeminde bırakmışlar. Bakalım ne çıkacak?

• Kavisli ekranı bi sevemedim gitti

• Ulan bi küçük boyutlu donanımı sağlam telefon yapın da alalım kullanalım ya s10e boyutunda p30 boyutunda bir telefon neden yapmıyor bu çekik gözlüler

• Pop up kamera yap bari, hiç olmadı damla çentik yap, ekran içinde kamera deliği nasıl bir kafadır arkadaş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pop up her ne kadar teknolojik ve karizmatik görünsede sonuç itibari ile gömülü kamera şahsi fikrim güzel olmuş. Diğer türlü WhatsApp görüntülü aramalarında ya da Instagram aramalarında otomatik kameranın açılması ve telefon cebinizde iken buna yakalanmak kamera mekanizmasının ömrünü etkiliyor. Cep modu ise tam anlamıyla çalışmıyor maalesef

Tabi kavisli ekranın görüntüsü de güzel görünsede kullanımı zorlaştırdığını düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osmanli64 -- 10 Şubat 2020; 13:3:47 >
  • osmanli64 kullanıcısına yanıt
    Pop up kamera olmaması bence de daha iyi olmuş. Kavisli ekran yüzünden ben amiral gemi falan almam. Kılıf takınca o kavisler bir işe yaramıyor üstüne zorluk çıkarıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB2CECC18 -- 10 Şubat 2020; 13:0:5 >
  • Bir arkadaşın mesajına alıntı yapacaktım ama olmamış. Ben de pop up olmadığını belirten bir mesaj yazmak istemiştim tabi direk o şekilde yazınca yanlış anlaşılmış haklısınız. Bu haliyle de güzel, fena değil demek istedim yalnızca.
    Ama kavis konusundaki haklısınız. Kırılmasını, tutulmasını her şeyi etkiliyor. Telefona 90 derecelik açıyla bakarsak sonsuz ekran gibi görünüyor doğru ama ne gerek var ki şimdi böyle şeylere ? Mi mix veya mi 9t tarzı tasarım yaptı da kim beğenmedi

Ben değiştirdim yazdığım mesajı, hata bendeydi

Benim kardeşimde s9 var biraz kullanma fırsatım oldu. Kavisli ekranları kılıf ve ekran koruyucuyla kullanması çok zahmetli. Benim telefon alırken ilk kriterim artık kavis olmaması. Pop up kamerayı deneyimlemediğimden net fikrim yok ama olmamasını tercih ederim.

Kavisli 16.5 cm ince uzun telefonlar amiral gemi olarak çıkmaya başladı. Param olsa bile böyle telefonlar almayı tercih etmem. Bende şuan redmi note 8 var tasarımı çok hoşuma gidiyor. Amiral gemisini yapacaksan çerçevelerini biraz daha inceltmen yeterli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB2CECC18 -- 10 Şubat 2020; 13:16:30 >
  • Güzel duruyor bence ama büyük gibi biraz

• Estağfurullah hocam, yanlış anlaşılma olabiliyor, insanlık hali :)

Ben de yeni telefon arayışındayım note 8 pro ve mi 9t arasında gidip geliyorum. Mi 9 t ekran olarak çok güzel ama pop up kamera düşündürüyor beni. Açılması, başkalarına hava atması eminim çok güzeldir ama dediğim gibi mesela telefon cebinizde birisi sizi görüntülü aradı direk pop up kamera cebinizde olduğunuzu algılayamazsa açılmaya çalışılıyor ki mekanizmayı zorlamayı kimse istemez. Pop up yerine bu tarz gömülüler de hoş duruyor şahsi görüşüm.
    Ve kavisli ekran için söylediklerinize katılıyorum.

Note 8 pro daha büyük, kamerası en son baktığımda çokta iyi değildi, mediatek işlemci çok güçlü ama ileride ne olur bilinmez. En iyisi k30 serisini beklemek lazım olmazsa tercihim mi 9t olurdu. Pop up kamera çok kullanışsız 4 sene sonra bozulmayacağının garantisi yok.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.