Şimdi Ara

Galaxy Z Flip’e bir de bu videoda bakın

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
372
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Samsung’un yeni katlanabilir telefonu Galaxy Z Flip, son günlerin en popüler modeli. Çeşitli sızıntılarla her açıdan gördüğümüz telefon, çıkış yapmadan kendisini bizlere ezberletti. Bugün ise cihazın çalışır halde olduğu bir video ortaya çıktı.

ABD için üretilen versiyon

Haberimizin en altında izleyebileceğiniz videoda cihaz açılırken AT&T logosu beliriyor. Büyük ihtimalle ABD’li operatör ile anlaşmalı olarak sunulacak modele ait videoyu izliyoruz. Sızıntının sahibi, video boyunca açık halde duran Galaxy Z Flip içerisinde çeşitli uygulamalarda dolanarak cihaz için bir ön izlenim edinmemizi sağlıyor.

Genel olarak daha önceki sızıntıları doğrular nitelikte bir video olduğunu söyleyebiliriz. Tam ortasından katlanabilen Galaxy Z Flip, ön yüzünde orta kısma konumlandırılmış ekran içerisinde kamera sensörü barındırıyor.

Ayrıca Bkz.iQOO 3, UFS 3.1 depolama standardıyla karşımıza çıkacak

Cihazın daha öncesinde sızdırılan ve video içerisinde de görülebilen diğer özellikleri ize, Snapdragon 855+ yonga seti, 6.7 inç ekran, 2636x1080 piksel çözünürlük, 256 GB depolama, 8 GB RAM vb. şeklinde. Neyse ki Samsung’un Unpacked etkinliği 11 Şubat tarihinde gerçekleşecek. Dolayısıyla Galaxy Z Flip’i tüm detayları ile önümüzdeki gün görmüş olacağız. Ayrıca Galaxy S20 ailesi de 11 Şubat’ta sergilenecek.

• Günde 100 kere ekrana bakıyoruz, her seferinde kapak açılacak,çok kullanışsız..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bence çok güzel görünüyor, param olsa almak isterdim..

• Benim gibi büyük ekranlı telefonlar sevmediği için hala iPhone 8 kasasını kullanan insanlar var. Android tarafında 4,5 ya da 4,7 inch telefon bulmak imkansız hale geldi. Telefonun ince ve ekranının da normal boyutlarda olması almak için 3 sebepten biri bana göre. Bu telefon katlandığında şuanki oppo xiaomi modellerinden daha kullanışlı olacak bana göre.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi | OMG! | -- 9 Şubat 2020; 11:21:37 >
  • Bilirsin her cihazın hitap ettiği kesim var. Buda günde 100 kere ekrana bakmayanlar için olabilir.

• Katlanabilir ekran teknolojisinin daha çok zamana ihtiyacı var kırılgan yapıları ile uzun kullanım sürecine uygun değil heran elde kalacakmış izlenimi veriyor.

• | OMG! | kullanıcısına yanıt
    "Android tarafında 4,5 ya da 4,7 inch telefon bulmak imkansız hale geldi."
    Doğru ya apple 4.7 inchlik iPhone çıkarmıştı geçen sene de biz bilmiyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • unununium U kullanıcısına yanıt
    İphone 8 ve 7 hala satışta dostum. Gerek yok ki. İkisi de kamera dışında bir çok anlamda android telefonlara taş çıkarır.

• | OMG! | kullanıcısına yanıt
    kasa boyutu olarak iphone 8'den sadece 2-3 milim daha büyük olan s10e almak çok daha mantıklı ama illede iphone diyenlere başka tabi. Onun dışında sorarsan android tarafında güzel ve küçük başka bir telefon görmedim hepsinin bir noksanı oluyor.
  • unununium U kullanıcısına yanıt
    Evet s10e de bir alternatif. Sanırım benim gibi düşünen küçük bir grup katlanan telefonlar gelişimini tamamlanana kadar bir kaç model tercih edebilecek gibi duruyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.