Şimdi Ara

Microsoft Flight Simulator'dan 30 Dakikalık Oynanış Videosu Sızdırıldı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
240
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Yayıncılığını Microsoft'un yaptığı, geliştiriciliğini ise Asobo Studio'nun yaptığı uçak sürme simülasyonu olan Microsoft Flight Simulator'dan 30 dakikalık oynanış videosu sızdırıldı. Bu video oyunun alfa görüntülerinden.

Microsoft Flight Simulator 2020 yılında PC için yayınlanacak, sonrasında ise Xbox One için de yayınlanacak. Oyun Game Pass sistemine de dahil edilecek. Bahsi geçen oynanış videosunu ve oyunun tanıtım yazısını aşağıda bulabilirsiniz.

Oyunun Tanıtım Yazısı:

Microsoft Flight Simulator, en sevilen simülasyon serilerinden birinin yeni neslini temsil ediyor. Bu inanılmaz gerçekçi dünyada hafif uçaklardan geniş gövdeli jetlere kadar en ayrıntılı ve etkileyici görünen uçakları uçurun. Kendi uçuş rotanızı oluşturun ve dünyada istediğiniz bir yere uçun. Gündüz veya gece uçuşlarının tadını çıkarın ve gerçekçi, zorlu hava koşullarıyla yüzleşin.

• Grafikler ya mininmumda ya da downgrade yemiş.İlk gösterilen trailer ile alakası yok.
  • şu ucak surmek ne kadar kolay bir şey lan iniş kalkış eğitimi alsan ucak kendi kendine gidiyor zaten.
  • yakındaki texturelar berbat görünüyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: aterikasedi

Grafikler ya mininmumda ya da downgrade yemiş.İlk gösterilen trailer ile alakası yok.

low ayarları göstermenin manası nedir ilk gösterilen trailer ile bu dağlar kadar fark var gta 4 grafiğinden beter bu böyle gelecekse çöpe atılır !

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Görüntüler PC üzerinden alınmış, mouse imleci bazı sahnelerde görünüyor...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Müesses Nizam

Görüntüler PC üzerinden alınmış, mouse imleci bazı sahnelerde görünüyor...

Gerçekten mi ? En başında zaten nvidia shadowplay ile kayıt ediyor oyunu... Açıkça belli PC'den olduğu.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Sarohan kullanıcısına yanıt
    Ben başına bakmadım videonun, biraz ilerletip izlediğimde dikkatimi çekti, bunu da yazdım. Gerçek mi, palavra mi, yaptığınız şaka mı, onu siz bileceksiniz.

• Görüntüler Pc üzerinden kayıt edilmiş arkadaşlar, uyanık olun ben her zaman buralarda olmam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-AEF248198

Görüntüler Pc üzerinden kayıt edilmiş arkadaşlar, uyanık olun ben her zaman buralarda olmam.
    Oyun pcye gelmiyor mu zaten ? Alpha testleri vs yapılıyordu video atılıyordu bolca oyunla ilgili.Pcden kaydedilmesi olayında ne var onu anlamadım.Bir önceki fsx oyununu açıp onu mu kaydetmiş biri onu mu demek istiyorsunuz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: aterikasedi

Oyun pcye gelmiyor mu zaten ? Alpha testleri vs yapılıyordu video atılıyordu bolca oyunla ilgili.Pcden kaydedilmesi olayında ne var onu anlamadım.Bir önceki fsx oyununu açıp onu mu kaydetmiş biri onu mu demek istiyorsunuz ?

Alıntıları Göster
    Dikkatinizi çekiyorum oyun Pc'den kaydedilmiş diye uyarıyorum ayık olun.
  • Ne downgrade yemiş ha.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aterikasedi

Alıntıları Göster
    Espri yapıyor aklı sıra

• Kandırıldık

• GOTY 2025

• quote:

Orijinalden alıntı: Persona_6

Espri yapıyor aklı sıra

Alıntıları Göster
    İlk esprisi olabilir.

• Bu bir simulasyon yani oynayanlar en azından o bakış açısıyla oynuyor.Eğlenelim diye oynamaya calisacaklar da kisa sürede aradıklarını bulamadıklarını görecekler.En büyük rakibi Xplane.Acıkcası bugüne kadar fizikleriyle en iyi duran sim. Xplane'di.Görsellerin kalitesi modlarla yukseltilebiliyor daha önemli olan fizikler ve gerçekçilik.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.