Şimdi Ara

iPhone üreticisi Foxconn, Shenzhen’deki çalışanlarına işe gelmeyin dedi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
433
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• iPhone üreticilerinin en büyüğü olan Foxconn, Shenzhen genel merkezindeki çalışanlarına planlandığı üzere 10 Şubat’tan itibaren sonraki uyarıya kadar işe gelmeyin dedi. Bloomberg’in raporuna göre firmanın altında yer alan üretim tesislerinden birisi, modifiye edilerek medikal yüz maskeleri üretmek için kullanılıyor. Bu tesiste üretilen maskeler, Foxconn çalışanları arasında koronavirüs yayılmasını engellemek için kullanılacak.

Firmadan yapılan açıklamada “Herkesin sağlığını korumak ve hükümetin güvenlik yükümlülüklerini yerine getirmek adına çalışanlarımıza Shenzhen’e geri dönmemeleri talimatını verdik” dendikten sonra ekleniyor: “Şehrin durumu hakkında bilgilendirmeler yapmaya devam edeceğiz. Şirket, herkesin işle ilgili haklarını bu süre boyunca koruyacak.”

Ayrıca Bkz.Şimdi de Ryzen 9 4900U sesleri

iPhone üreticilerinin en büyüklerinden olan ve Çin’de özel sektör içinde en çok çalışana sahip firma sıfatına sahip Foxconn’un koronavirüs karşısında attığı bu adımlar, virüsün yayılmasına büyük bir engel olarak duracak gibi görünüyor. Firmanın maske üretimi için ayırdığı fabrikada ise ay sonuna kadar günde iki milyon adet üretim hedefleniyor.

• yav he he sağlık bahane batış şahane.

dünya halkları yavaş yavaş uyandı iphone'a servet dökmeye gerek olmadığına. 300-350 dolara xiaomi, realme alıyor artık insanlar iphone'dan eksiği de yok. apple'ın sonu yavaştan geliyor.
  • Apple'a zamanında dedik gel burda üret diye dinlemedi, bana ucuz iş gücü lazım dedi, şimdi kafasını vuruyordur duvarlara.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi formgonder2055 -- 7 Şubat 2020; 23:15:13 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • TITAN kullanıcısına yanıt
    Apple in sonu gelmez ama bu gidisle cin‘in sonu gelecek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • alakası yok, amerikada adamlar son modeli almıyorsa 1 model altını alıyor.
    birtek senin fakir ülkende uçuk fiyatlarda o telefonlar...
  • bullx kullanıcısına yanıt
    önceki dediklerine takılmadım da senin ülken demişsin arkadaşa, amerikalısın galiba ama türkçen iyi :)

• büyük zam kapıda
  • hidrojennn kullanıcısına yanıt
    akpliler beni sevmez kardeş, yallah amerikaya dediler bana.
  • Lan bu gidişle bloklaya bloklaya adam kalmayacak forumda.
    Neyse yakında sanırım baya bir sıkıntı yaşanacak.Bilhassa elektronik sektöründe.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkerinanç -- 8 Şubat 2020; 18:3:40 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.