Şimdi Ara

rapid shre problem yardım!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
171
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • öğrendiğim kadarıyla rapidden belli bir mb dosya indirdikten sonra indirmeye izin wermiyomus.buna çözüm bulunmuş ki modemi mesela açıp kapatınca ıp değişince bu pro kalkıyomuş.ama ben portlu bir modem kullanıyorum we modem arkadaşta .e doğal olarak modemi kapama gibi bir lüksüm yok.ben bir problemi nasıl ortadan kaldırabilirim.mesela bi ip değiştirici gibi bir prog. kullanabilir miyim???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uzil -- 11 Mayıs 2007; 21:05:46 >

• Proxy server kullanarak yapabilenler var sanırım ama ben şahsen modem elimin altında olduğu için reset atıyorum. Modem arayüzünden sende modemin bağlantı ayarlarına ulaşabilirsin.
  • ıp değiştirici program olarak "hide ip plantium" var ama bunun aracılığı ile bağlanırsan internet çok yavaşlıyor. önermem bu yöntemi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: enis1024

ıp değiştirici program olarak "hide ip plantium" var ama bunun aracılığı ile bağlanırsan internet çok yavaşlıyor. önermem bu yöntemi.

bnde war o program we dediğn gibi acayip yavaslıyor.acaba başka bir yontem yok mudur???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uzil -- 11 Mayıs 2007; 21:14:20 >
  • quote:

ıp değiştirici program olarak "hide ip plantium" var ama bunun aracılığı ile bağlanırsan internet çok yavaşlıyor. önermem bu yöntemi.

Zaten bu program kullanılabilir proxy server bulan bir programdır.
    Dolayısı ile yavaş olması anlaşılabilir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: penguin

Proxy server kullanarak yapabilenler var sanırım ama ben şahsen modem elimin altında olduğu için reset atıyorum. Modem arayüzünden sende modemin bağlantı ayarlarına ulaşabilirsin.

bu arayüz nasıl oluyor biraz açıklar msısn???
  • quote:

Orjinalden alıntı: uzil

Modeminin marka ve modeli ne?
  • quote:

quote:

bak ii ki sordun walla bilimiom.ben sonrdan katıldığım için hiç modemle falan ilgilenmedim.ben bir öğreneyim hemen yazıcam.ilgilendiğin için sağol
  • bide dns önbelleğini silmeyi dene bakalım. bunun için başlat- çalıştır a "ipconfig /flushdns" yazacaksın ve tamam a basacaksın . kesmeler olmadan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enis1024 -- 12 Mayıs 2007; 19:23:47 >
  • quote:

bide dns önbelleğini silmeyi dene bakalım. bunun için başlat- çalıştır a "ipconfig /flushdns" yazacaksın ve tamam a basacaksın . kesmeler olmadan.

oldu galiba yaw.en azından süre falan çalışmadı...
  • yok ya hocam olmamış yine aynı.
  • quote:

quote:

ya arkdaşım biraz geç oldu ama ben bu modemin markasını biliyom inca ama modelini nedir bulamadım.artık sınırsıza gaçicem yok mu acaaba başka bir çözüm
  • kolayı var sende net bağlantısını kes tekrar bağlan
    bu şekilde ip adresin değişmesi gerekir kolay gele
  • quote:

Orjinalden alıntı: adem81

kolayı var sende net bağlantısını kes tekrar bağlan
    bu şekilde ip adresin değişmesi gerekir kolay gele

e deim ya yukarda modem portlu we arkdaşata nasıl kescem ki?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.