Şimdi Ara

Örümcek Adam filmlerinin efsane yönetmeni Sam Raimi, Marvel'a geri dönüyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
357
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Marvel Sinematik Evreni'nin merakla beklenen filmlerinden olan Doctor Strange in the Multiverse of Madness, sürpriz bir yönetmene emanet ediliyor. Variety tarafından yapılan habere göre, Tobey Maguire'lı Örümcek-Adam filmlerinin efsane yönetmeni Sam Raimi yeni Doctor Strange'in yönetmeni olmaya çok yakın.

Variety'nin haberiyle ilgili Marvel tarafından henüz bir açıklama gelmedi. Ancak filmin geçtiğimiz ay sürpriz bir şekilde ayrılan eski yönetmeni Scott Derrickson bugün konuyla ilgili bazı açıklamalar yapmış. Derrickson'ın Twitter üzerinden yaptığı bu açıklama Variety'in haberini bir anlamda doğrulamış oldu:

"Sam Raimi'yle daha önce çalıştım. Film sektöründe tanıdığım en iyi insanlardan birisi, ve bir yönetmen olarak da gerçek bir yaşayan efsane. Doctor Strange için kesinlikle müthiş bir seçim."

Sam Raimi'nin Spider-Man filmleri günümüzde dahi çok büyük bir hayran kitlesine sahip. Özellikle de Spider-Man 2 yapılmış en iyi süper kahraman filmlerinden birisi olarak gösteriliyor. Raimi'nin üçlemesi süper kahraman filmlerinin beyaz perdedeki kaderini değiştirmiş ve bugünün Marvel evrenine de ilham olmuştu.

Sam Raimi, Spider-Man üçlemesi haricinde genel anlamıyla korku filmleriyle tanınıyor. Raimi'nin The Evil Dead serisi korku sinemasının klasiklerinden birisi konumunda. Doctor Strange 2'nin de korku öğeleriyle dolu olacağı yönünde söylentiler vardı, bu anlamda Raimi'nin müthiş bir seçim olduğu söylenebilir.

Doctor Strange in the Multiverse of Madness, 7 Mayıs 2021'de vizyona girecek. Scott Derrickson'ın ani ayrılışına rağmen şu an için gösterim tarihinde herhangi bir değişikliğe gidilmedi. Sam Raimi'nin, proje üzerinde çalışmak için fazla vakti olmayacağını söyleyebiliriz. Bakalım efsane yönetmenin Marvel evrenine dönüşü nasıl olacak.

Kaynak:https://variety.com/2020/film/news/doctor-strange-2-sam-raimi-1203475309/

• İlk spiderman gibi kaliteli yapım gelmedi gitti piyasa çöp spiderman dan geçilmiyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ne olur dönmesin... Ben hiç beğenemedim onun filmlerini.... Hep sanki bir şeyler tam değil...

• Hayııııııııııırrrr.....

• bu herif yahudi mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ebavamqko

bu herif yahudi mi?
    Ne alaka lan şimdi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rachsuchtig

Ne alaka lan şimdi

Alıntıları Göster
    nedense hangi yonetmeni produktore baksak hepsi yahudi ...
  • quote:

nedense hangi yonetmeni produktore baksak hepsi yahudi ...

Alıntıları Göster
    Helal başkan büyük resmi gördün. Tebrikler

• quote:

Helal başkan büyük resmi gördün. Tebrikler

Alıntıları Göster
    resmi gorecek kadar kapasite olsa insanlarda ...

acik goruslu solcular son zamanlarda avrupa ve amerika da yuzlerini gosterir oldular. soros`un neden milyarlarca dolar akittigi bu boktan kurumlara belli oluyor. demokrasi ama onlarin istedigi gibi olunca. youtube ozellikle son 10 12 aydir ne kadar anti-multiracial muhabbeti varsa siliyor kopekler.

zamaninda fb icin workplace de calisirken beyazlarin anasina sov ama yahudi ve zencilere gram laf edemezsin. siyahiler kotu film yapar diyen adamin hesabini 2 hafta kapattiriyorlardi.

sen uyumaya devam et sol dusunceli arkadas.

• quote:

resmi gorecek kadar kapasite olsa insanlarda ...

acik goruslu solcular son zamanlarda avrupa ve amerika da yuzlerini gosterir oldular. soros`un neden milyarlarca dolar akittigi bu boktan kurumlara belli oluyor. demokrasi ama onlarin istedigi gibi olunca. youtube ozellikle son 10 12 aydir ne kadar anti-multiracial muhabbeti varsa siliyor kopekler.

zamaninda fb icin workplace de calisirken beyazlarin anasina sov ama yahudi ve zencilere gram laf edemezsin. siyahiler kotu film yapar diyen adamin hesabini 2 hafta kapattiriyorlardi.

sen uyumaya devam et sol dusunceli arkadas.

Alıntıları Göster
    Sol düşünceli olduğumu da nerden çıkardın ki

• quote:

Sol düşünceli olduğumu da nerden çıkardın ki

Alıntıları Göster
    bir japonu nasil sekillendirisin?
  • quote:

bir japonu nasil sekillendirisin?

Alıntıları Göster
    Aga sen ne diyon ya?

Ayrıca insanları böyle ayrıştırmak da çok sağlam bir kafanın ve bilincin ürünü olamaz zaten.

• quote:

Aga sen ne diyon ya?

Ayrıca insanları böyle ayrıştırmak da çok sağlam bir kafanın ve bilincin ürünü olamaz zaten.

Alıntıları Göster
    benim ayristirmak gibi bir ozelligim yok. senin genlerin uzerine ben etki edemem. bunu yapan senin kaynak kodundaki ozellikler.
  • quote:

benim ayristirmak gibi bir ozelligim yok. senin genlerin uzerine ben etki edemem. bunu yapan senin kaynak kodundaki ozellikler.

Alıntıları Göster
    Solcu diye yaftalayip ayrıştırmao isteyen sensin! Ne geni ne kaynak kodu

• İlk Örümcek Adam üçlemesi çok iyiydi. Dr. Strange'i seviyorum, ilk filmi iyiydi. Yeni filmi Raimi yönetirse hoş olur.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • eski filmler daha iyi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.