Şimdi Ara

Matrix 4'ün çekimlerinden ilk görüntüler: Neo geri döndü!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
3.186
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Son yılların en merakla beklenen filmlerinden olan Matrix 4'ün çekimleri bu hafta itibarıyla resmen start vermiş durumda. Çekimlerin başlamasıyla birlikte filmden bazı set görüntüleri de yavaş yavaş sosyal medyaya düşüyor. Aşağıdaki kısa videoda Keanu Reeves'in Neo karakterini tam 17 yılın ardından ilk kez görme fırsatı yakalıyoruz.

Keanu Planet isimli Twitter hesabında paylaşılan görüntülerde Neo, özellikle de yeni kıyafetleriyle dikkat çekiyor. Neo'nun klasikleşen uzun deri ceketi ve güneş gözlükleri yerine rahat bir kıyafet giydiğini görüyoruz. Matrix 4 bildiğiniz gibi bir devam filmi olarak çekiliyor, bu nedenle uzun bir zaman atlamasının gerçekleşeceğini tahmin ediliriz. Neo da muhtemelen çok daha farklı bir karakter olarak karşımıza çıkacak.

Filmin yönetmeni Lana Wachowski de yukarıdaki videoda kamerayla birlikte hareket ederken görülüyor. Lana Wachowski filmin tek yönetmeni olacak, kardeşi Lilly Wachowski Matrix 4 projesinde yer almayacağını açıklamıştı.

Carrie-Anne Moss'un (Trinity) da görüldüğü setten bazı diğer fotoğraflar:

Matrix 4'ün konusuyla ilgili şu an için herhangi bir açıklama yapılmadı. Yapımcı stüdyo Warner Bros detayları sır gibi saklamaya devam ediyor. Keanu Reeves ve Carrie Anne-Moss haricinde filmin onaylanan oyuncu kadrosunda Jade Pinkett Smith (Niobe), Yahya Abdul-Mateen (Morpheus?), Neil Patrick Harris ve Jonathan Groff gibi isimler var.

Matrix 4, 21 Mayıs 2021'de gösterime girecek.

Kaynak:

• Kesinlikle katiliyorum. Su aktorlerin filmlere gore sekil almaktansa filmleri kendilerine uydurmalarina uyuz oluyorum. Captain America sakal birakir, Black Widow sarisin olur, Samuel Jackson mor isin kilici ister falan filan. Ulan sen aktorsun, filmdeki karakter neyse o olmak zorundasin. Egolarindan gina geldi valla.
  • Neo

Bi cisim yaklaşıyor..

• Hani fotoğraflar nerede?

https://i.hizliresim.com/l42j8b.png

@LKLC

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D50B08F8B -- 6 Şubat 2020; 18:16:35 >
  • Bende görünüyor. Tekrar bir kontrol ederseniz düzelmiş olmalı.

• Özlemiştik

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Twitter hesabı askıya alınmış.

• Çoğu sahne bluebox olacağından sokakta geçen tek sahneyi paylaşmışlar belli ki

• Adamın bir karşıya bakmasına dünya emek veriliyor. Hoş kat kat para kazanıyorlar ama emek gerçekten çok. Yalnız saçları kesseydi keşke be!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WaylandIZMIR -- 6 Şubat 2020; 18:56:50 >
  • Şu tarzını en azından Matrix 4 için değiştirmeliydi bu neo değil ki john wick? trinity aynı trinity

• Gideyim de üçlemeyi tekrar izleyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: barabarabarbara

Şu tarzını en azından Matrix 4 için değiştirmeliydi bu neo değil ki john wick? trinity aynı trinity
    Kesinlikle katiliyorum. Su aktorlerin filmlere gore sekil almaktansa filmleri kendilerine uydurmalarina uyuz oluyorum. Captain America sakal birakir, Black Widow sarisin olur, Samuel Jackson mor isin kilici ister falan filan. Ulan sen aktorsun, filmdeki karakter neyse o olmak zorundasin. Egolarindan gina geldi valla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erchamion -- 6 Şubat 2020; 20:14:16 >
  • Ne o , korktun mu Neo
  • Neo abimize bi yazıp sorayım kesecek miymiş 🤔

• Fotoğraflar nerde
  • Hugo Weaving ve Morpheus olmadan asla iik filmdeki heyecanı veremez.

https://www.youtube.com/watch?v=lNWGgp8SkZA

• Metinde video diyor. Hangi video? Hangi resim? Matrix 2'den bir resim var sadece.

• Matrik filmlerinden hatırladığım en ilginç şey şu: Neo'nun doğum tarihi 11.Eylül.2001 olarak gözüküyor, film çok önce yapılmış, nasıl bir tesadüf. Birde Animatrix'lerde hatırlarsanız bir şehir vardı, sadece robotlar var, insanlar robotların enerjisini kesmek için uçaktan siyah duman salıyor ve etrafı karartıyor -ben öyle hatırlıyorum çok oldu- Pisikopat, şeytani bir suud selmanda bir şehir yapıyor Neonew, ha bu arada yine o çizgi filmdeki aynı coğrafyada ve aynı logo ile... Komple teorisi gibi... Batıda filmlerin içeriğindeki gerçek ifadeler ile ilgili çok site var... Hele Marvel acaip bilinçaltı içerikler. Tabi biz aksiyona bakıyoruz.

• recep.ali R kullanıcısına yanıt
    Zaten bahsettiğin animatrix'deki mevzu ilk filmde'de anlatılıyor kısa bir süreliğine neyi neden yaptıklarını filan...

Seri gerçekten en iyilerden benim gözümde, Bu filmden pek beklentim yok batırmasın yeter.
  • Yuh 17 yılmı olmuş 😬 çok yaşlandık lann 😩

• Umarı öyle olmasın ama. Sanırım matrix 4 te, hikayeyi neo ile başka bir yere bağlayacaklar. tıpkı X-Men gibi. yeni kadro ile matrix yoluna devam edecek. kısaca matrix 4 le neo ve trinity bitirecekler. başka kişilerle matrix i devam ettirecekler. muhtemelen WB suyunu çıkartana kadar Matrix filmleri çekecek. aynen Disney Star Wars yaptığı gibi. umarım öyle olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sun.off -- 7 Şubat 2020; 1:59:31 >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.