Şimdi Ara

Dyson, Türkiye'de ilk resmi servisini açtı | Yatırımlar artıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
524
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Dyson, Türkiye'deki ilk resmi teknik servisini hizmete soktu. Firma yatırımları arttırarak devam etmeyi planlıyor. Bu videoda Dyson'ın servisini geziyor, verilen hizmetleri öğreniyoruz. 

• Niye zor bozulsun? Pneumatic başlık 25.ayında bozuldu. Yetkili servis orijinal başlığa 850 TL istedi. Ürünü 2 sene önce 1499 TL ye almıştım. Mecburen 300 TL verip 2.el başlık aldım. Koca süpürge tüm aksamıyla 1500 TL ama sadece başlık 850 TL. Bir daha asla ama asla Dyson ürünlerini satın almam.
    Halbuki Türkiye de resmi olarak satış yapan firmaların SSHYB belgesi alabilmesi için bir servis kurmaları gerekiyordu, nasıl olurda kurmadan bu işi yapabildiler anlaşılır gibi, bence adamlar başka firma adı altında açmış çalıştırıyorlardı da Donanimhaber bir reklam tarzı haber yaptıralım demişler.
  • Geç bile kaldılar, resmi olarak baya uzun süredir satıştalar...

• elini cebinden çıkar la az kurumsal ol karşında editör var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-CA021941B

elini cebinden çıkar la az kurumsal ol karşında editör var.
    Herkes bizim hibi sekilcimi saniyorsun.
    Adam isterse bacak bacak ustune atsin

Yerli firmalar gibi abi anlayla dudukleyecegine..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geç kaldı geç

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Halbuki Türkiye de resmi olarak satış yapan firmaların SSHYB belgesi alabilmesi için bir servis kurmaları gerekiyordu, nasıl olurda kurmadan bu işi yapabildiler anlaşılır gibi, bence adamlar başka firma adı altında açmış çalıştırıyorlardı da Donanimhaber bir reklam tarzı haber yaptıralım demişler.

• Bloodin kullanıcısına yanıt
    Niye geç kalsınlar, cihaz zaten zor bozuluyor diyorlar :)

• Peki internetten aldığım bir dyson ürünün Dyson Türkiye servis noktasında yapılır mı yapılmaz mı ithalatçı mı getirmiş ürün gelmeden anlayamaz mıyım ?

• O kadar çok mağdur etdiler müşterileri küstürdüler,şimdi yazılan habere bakıyorum konuşulanlara bakıyorym tezatlık var madem acıldı niye adres paylaşmıyırsunuz?

• raxetul kullanıcısına yanıt
    Niye zor bozulsun? Pneumatic başlık 25.ayında bozuldu. Yetkili servis orijinal başlığa 850 TL istedi. Ürünü 2 sene önce 1499 TL ye almıştım. Mecburen 300 TL verip 2.el başlık aldım. Koca süpürge tüm aksamıyla 1500 TL ama sadece başlık 850 TL. Bir daha asla ama asla Dyson ürünlerini satın almam.

• Makinayı çalıştırdığım gün annemin makinası gibi zannedip kablo uzunluğu bitmesine rağmen kendime doğru cekmistim kablo toplama mekanizması bozulmuştu o zamanda hakman ile yolları ayırmışlardı Samsung servisine bırakabiliyorduk benim hatam olmasina rağmen 24 saat geçmeden tamiri yapılıp hiç ücret almadan teslim etmişlerdi teşekkürler Dyson

• Evet beklenen gün gelmiş, evde duran 20 yıllık arızalı Dyson'un servisi nihayet açılmış.

Şimdi test zamanı. Bakalım 20 senelik supurgeyi tamir edebilecekler mi

• Erken gelmişler, daha kıyamete vardı...

• Yeni modeli olan DC53 kullansam da tamir edileceği düşüncesiyle atmak istemediğim ilk 2002de çıkan fakat bendeki 2003 yılı üretimi olan Dyson Dc05 var. Dyson geldiğinde tamire götüreceğim bakalım ne cevap verecekler

• Dyson um yok ama düşünüyordum servis meselesini bilmiyordum, işi bilen adamı dysondan soğutuyor bu haber.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rouvax -- 7 Şubat 2020; 19:54:56 >
  • Dyson Lin yüzünden artık "Dyson" denince aklımıza elektrikli süpürge değil, deprem geliyor.
  • setcom_2000 kullanıcısına yanıt
    Yurt dışından yedek parçayı sipariş edip takmak maliyeti 5 de bir fiyatının altına indiriyor en az. Kolay kolay bozulmuyor. Bende 2010 dan beri makinesi mevcut animal serisi taş gibi hala ama tek eksi yanı çok gürültülü çalışması.Tek eksi yanı gürültülü oluşu.

• 1ses1 kullanıcısına yanıt
    O ihtimali de değerlendirdim. Ancak euro kurunun durumu sebebi ile 5te1 fiyata falan inmedi. Yarısına bile inmiyor. Neyse kısacası dyson pişmanlıktır benim için. Zaten artık tüm markaların dyson kadar güçlü süpürgeleri var.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.