Şimdi Ara

Warcraft III: Reforged, oyuncular tarafından en çok eleştirilen oyun oldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
1
Favori
308
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Warcraft III: Reforged, oyuncular tarafından en çok eleştirilen oyun oldu

Son dönemde popüler oyunların yeniden elden geçirilerek piyasaya sürüldüğünü görüyoruz. Dönemindeki popülaritesine güvenerek yeniden piyasaya çıkan pek çok yapımın yine başarılı olduğunu görüyoruz ancak hayal kırıklığı olanlar da var.

Warcraft III: Reforged değerlendirme puanı kaç?

World of Warcraft çevrim içi oyununun orijinal sürümü geçtiğimiz yıl piyasaya çıkmış ve beğenilmişti. Sonrasında ise aynı beklentilerle Warcraft III: Reforged oyunu piyasaya sürüldü ancak beklenen olmadı.

Ayrıca Bkz.Katlanabilir Galaxy Z Flip basın görselleri karşınızda

Warcraft III, Reign of Chaos senaryosu ve Frozen Throne genişlemesini barındıran Warcraft III: Reforged günümüz şartlarına göre uyarlandı. Sesler ve görseller elden geçirildi, 60 yeni bölüm eklendi, 4 saatlik kesilmiş görüntüler hazırlandı, güncellenen oyun dengesi, sosyal ağ entegrasyonu ve eşleştirme özelliği getirildi.

Bununla birlikte Metacritic üzerinde tam bir hayal kırıklığı yaşandı. Oyunun toplam değerlendirmesi 100 üzerinden 63 oldu ve çok düşük bir seviyede kaldı. 21 binden fazla oyuncunun değerlendirdiği toplam kullanıcı değerlendirmesinde ise 100 üzerinden 0.5 gibi komik bir rakamda kaldı. Bu da onu platformda en düşük kullanıcı değerlendirmesi alan oyun haline getirdi. Ayrıca en çok tartışılan oyun konumunda.

Pek çok kaynak Warcraft III: Reforged oyununun bu kadar düşük bir puanı haketmediğini ifade ediyor ancak Google aramalarında da oyunun yüzde 18 oranında beğenildiği görülüyor. Yani sadece Metacritic'e özgü bir durum değil.

Kaynak:https://www.techpowerup.com/263534/warcraft-iii-reforged-is-the-worlds-worst-user-reviewed-videogame

• Blizzard'a yakışan bir yapım olmadı. Herkes World of Warcraft Classic gibi bir şey bekliyordu ama çok büyük hayal kırıklığı oldu. Sinematiklerin aynı oluşu, ladder olmayışı, buglar vs. betada bir oyun gibi hala.

• Metacritic'te kullanıcı yorumları 100 değil 10 üzerinden değerlendiriliyor yanlış yazmışsınız

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • D2 üzerine D3 rezil oldu W3 yerine W4 gelmeden W3 rezil oldu. Stüdyoyu günlük 3-6 saat oyun oynayan stajyerler ile bile çalıştırsa bu duyarsızlık ile ne kendisini rezil ederdi nede fanları diyebileceğimiz takipçilerini üzerdi. Warcraft Immortal duyusunu bekliyoruz.

• Blizzard'dan babam çıksa yerim ama son oyunları gerçekten zevksiz.
  • 0.5 ne la

• Ben daha oynamadim ne oldu da bu kadar kötü puanlar aldi? Habere bunuda ekleseydiniz keske.

• Paranın ve kendi yolunu açmak, güçlü yönlerini ortaya koymak yerine modaya uymanın bozduğu firmalardan biri daha. Bakalım bir efsane daha ölecek mi yoksa kendini toplayacak mı?

• Warcraft III: Reforged, oyuncular tarafından en çok eleştirilen oyun oldu
  • Daha oyunu kıramadılar, kırılsa puan çok yukarı çıkacak :)

• tamam kötü puan almışta neden? yapacağın haberi seveyim ekrem. sal artık şu siteyi.

• Sadece grafik olarak güncellenmiş oyuna neden az puan verilmişki anlamadım.

• Oyun bug yuvası. Oyun aniden yenilgi olabiliyor. Optimizasyon kötü. Grafik olarak daha iyi olması gerekiyor ama öyle de değil. Kimi modellerin kalitesi düşmüş. Reddit'ten bakın, anlarsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi requizm -- 5 Şubat 2020; 14:33:35 >
  • W3 orjinal halinden çok farkı yok,sadece senaryolar frozen throne ile birleştirilip üstüne ekleme yapılmış,grafiksel anlamda bire bir aynı.20 yıllık bir oyunu sanki ısıtp önümüze koymuşlar,bliz son yıllardaki düşüşünü W3R ile perçinledi ne yazıkki.Dİablo 4 için şanslarını zorlayacaklar artık.
  • takami59 kullanıcısına yanıt
    Ha ha aynısını ben yazacaktım sonra yorumu siler diye yazmadım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.