Şimdi Ara

Hızlı ve Öfkeli 9'un ilk fragmanı yayınlandı!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
0
Favori
1.581
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hızlı ve Öfkeli 9'un ilk fragmanı yayınlandı!

Hızlı ve Öfkeli serisinin heyecanla beklenen dokuzuncu filmi için nihayet ilk fragman paylaşıldı. Yaklaşık 4 dakika uzunluğunda olan fragman biraz fazla spoiler içeriyor gibi. Bu nedenle fragmanı izlemeden önce belki iki kere düşünmenizde fayda var diyebiliriz.

Fragmanda genel anlamıyla ünlü Amerikan güreşçisi John Cena'nın canlandırdığı karaktere odaklanıldığını görüyoruz. John Cena filmde Dominic Toretto'nun kardeşini canlandırıyor. Hızlı ve Öfkeli 9'da genel anlamıyla bu iki kardeş arasındaki şiddetli rekabeti izleyeceğiz gibi görünüyor.

Şu an için F9 ismiyle anılan filmde tahmin edebileceğiniz gibi serinin sevilen birçok karakteri geri dönüyor. Vin Diesel haricinde Michelle Rodrigues, Tyrese Gibson, Nathalie Emmanuel, Chris "Ludacris" Bridges filmin başrollerinde yer alacak. Bir önceki filmin sevilen oyuncusu Charlize Theron da yine geri dönen isimler arasında. Son olarak Dwayne Johnson ise maalesef Hızlı ve Öfkeli 9'un oyuncu kadrosunda bulunmuyor.

Hızlı ve Öfkeli 9, 22 Mayıs 2020'de sinemaseverlerle buluşacak.

Kaynak:

• Tamam kardeşim sıktı artık ya, final yap bitsin. Daha çok para kazanacaksınız diye seri rezil oldu.

• Oooo Han reis geri gelmiş. Sevindim şimdi keşke Brian'da olabilseydi...

• Bu çöp seriyi hala izleyenler kaldımıya artık ticari amaçla çıkıyor bide yırtıcı kuşlar mı ne geliyor aman allahım çöplere gel

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Abi adamlar saçmalamak için film çıkartmıyorlarsa neyim. Film serisine lafım yok. Son zamanlarda full aksiyon film olmadığı için güzel geliyor.

Adamın kafası duvarı kırıyor sapasağlam.
    2.kattan otobüsün üstüne atlıyor sapasağlam.
    Uçurumdan düşen arabayı uçakla havada yakalarlar.
    Kim bilir kaç yıllık tahta köprünün ipini arabaya uçarak bağlatıp (nasıl hikmetse) 2 tonluk arabayla uçurumdan düşerek sağ çıkmaları.
    Han'ın geri gelmesi.
    John Cena'nın Dom'un kardeşi çıkması.

Yine saçma sapan full aksiyonlu bir film izleyeceğiz.

Artık bu film serisine "Yeter ya sıktı." gözüyle bakanlar boş yapıyorlar. 9. filmi gelmiş olabilir ama sıkmadı kardeşim. Full aksiyon alternatif filmleri söyle bana. Evet ilk 2 3 film gibi hikaye üzerine çok düşülmüyor ama aksiyon izlemek isteyen için güzel bir seçenek.

• Ya arkadaş film çok iyi sağlam bir seri yapmış izlemek istemiyorsanız bırakın

• Fragman sağolsun, filmin her aksiyon sahnesiyle ilgili 3-5 saniye kesitler içermiş. Heyecanım içime kaçtı. Bari Atomik Sarışın (Charlize Theron) hatunun uçakla yardım ettiği sahneyi koymasaydınız.

• Mekanın sahibi geri geldi bebeleri(marvel-dc) pistten alalım.

• Bu seri aslında Tokyo drift ile bitti, bundan sonra ki filmler avengers kafasında, FF ile alakası olmayan aksiyon filmleri.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • YETHER

• Arka sokaklar ile yarışıyorlar.

• Beyler ne ölmesi bayılmışım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Han bile kurtaramaz bu saatten sonra, Zaten filmin son dakikalarında giriş yapacak gibi, Belliki serinin açık ara en kötü filmi olacak gibi hissettim.
  • Serinin ilk filmleri çok güzeldi sonradan bozdular. Ama yine de seriyi tamamlamak hatrına izleyeceğim.

• Önceden modifiyeli yarış filmiydi tokyo driftten sonra hırsız polis kovalamacasına döndü şimdide james bond ve avengers karşımı bir hal aldı bu senarist kafayı yemiş.

• Su filmi ne izledim nede izlettirdim her sene yenisi cikiyor ne var bu kadar sevilen anlamiyorum.

• Tokyo Drift 2 gelse bi nebze ama bu senaryo baydı be başqan.

• Fragmandan ziyade bildigin film özeti olmus, izlemeye gerek kalmadi, 2 saat cepte..

• Onca olaydir filmdir aksiyondur kardeşi yokdu da şimdi nerden geldi yirtik dondan fırlar gibi ?

• Allah sağlık verirse 27. filmi bekleyeceğim.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.