Şimdi Ara

Farming Simulator 19 kısa süreliğine ücretsiz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
432
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• En iyi tarım simülasyon oyunu olarak kabul edilen ve kendisine ait bir eSpor turnuvası da yapan Farming Simulator serisinin bir önceki oyunu olan Farming Simulator 19, Epic Store mağazasında kısa süreliğine ücretsiz hale geldi.

Farming Simulator 19 neler sunuyor?

Oyunda modern bir çiftçi olarak Avrupa ve ABD topraklarında mahsüller ekiyor, hayvanlar yetiştiriyorsunuz. Ayrıca daha farklı deneyimler için topluluk tarafından geliştirilen modları da indirip kurabiliyorsunuz.

Ayrıca Bkz.Katlanabilir Galaxy Z Flip basın görselleri karşınızda

Oyunda John Deere dahil 300 civarında araç var. Case IH, New Holland, Challenger, Fendt, Massey Ferguson, Valtra, Krone, Deutz-Fahr bunlar arasında. Oyunun ana sürümü ücretsizken hali hazırda pek çok genişleme paketi de satın alabilirsiniz.

Grafik atmosfer ve görsel efektler açısından da oldukça geliştirilen Farming Simulator 19 oyunu 6 Şubat tarihine kadar ücretsiz olmaya devam edecek.

Oyun sayfası

• bazen donanimhaber editorleri, konu basliklarini sicak firsatlardan falan ilham alarak mi seciyorlar diye dusunuyorum.

genelde donanim haberleri de rakip sitelere gore 1 gun gec dusuyor. nvidia basliklarinda onu da elestirmistim.

ne demis ustad;

internet explorer is still faster than dh

• Epic bedava oyun vermek yerine launcher'ı bir düzenlese çok iyi olacak. Sürekli önbellek silmek zorunda kalıyorum.

• Aslında bilgilendirme yanıltıcı, oyunu 6 şubata kadar kütüphanenize eklemeniz durumunda sonsuza kadar ücretsiz. Öbür türlü 6 şubata kadar oynaması ücretsiz gibi anlaşılıyor.

• Epic Games'in daha çok Launcher'ini düzenlemesi gerekiyor
    örn.: Bus Simulator 18 Editor'ü, Bus Simulator 18 olarak gösteriyor
    ve bu da aslında Unreal Engine olan programı oyun zannetmemize neden oluyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.