Şimdi Ara

Apple, iPhone 9'un test aşamasına geçti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.502
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Apple, iPhone 9 veya iPhone SE 2 olarak anılan yeni uygun fiyatlı akıllı telefonu için test aşamasına geçti. Bu bilgi bizzat tedarik zincirindeki Çinli kaynaklardan geliyor.

Tam kapsamlı seri üretim ise Şubat ayının ortalarında başlayacak. Mart ayında tanıtılacağı bildirilen iPhone 9, lansmandan hemen sonra satışa sunulacak.

Ayrıca Bkz.Half-Life Remake’i Black Mesa 1.0 sürümü yakında indirmeye sunulacak

Apple'ın yeni uygun fiyatlı telefonu tasarım anlamında iPhone 8'e benzeyecek. Cihazın 4.7 inç ekran ve Touch ID parmak izi tarayıcısına sahip olması bekleniyor.

Fiyat etiketi konusunda çelişkili bilgiler var

Bununla birlikte güncellenmiş A13 Bionic işlemci ve 3 GB RAM'den güç alacak. Yeni yonga seti sayesinde pil ömrü de önemli ölçüde artacak.

Fiyat etiketi konusunda farklı iddialar var. İlk başta cihazın başlangıç fiyatının 399 dolar olacağı bildirilmişti. Daha sonrasında ise 475 dolar fiyatla çıkış yapacağı öne sürüldü.

• Ulen gene çıkmazsa ne gülerim ama. 2 yıl önce almayı bekledim bir süre , bütün haberler yalan çıkmıştı Note FE almıştım.

• Fiyat gün geçtikçe artıyor bu fiyatlar ucuz olmaktan çıkıyor; Hindistan,Brezilya,Türkiye,Arjantin pazarında 450 doların üstündeki ürün ucuz olarak nitelendirilemez, hedefiniz ucuz bişey üretmekse saymış olduğum pazarları dikkate almak zorunda

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Nasıl reklam yapacaklarını şaşırdılar. Fabrikada olan bir test sürecinden bize ne.

• Kenarları iPhone 5 serisi gibi ve ekran kasa oranı biraz daha iyi olsa orta sınıfı fiyatı yüksek olmasına rağmen paramparça ederdi.

• 399 dan çıkarsa iş yapar ama 475 zor.

• Face ID getirin la :(

• Tocuh ID'ye başka bir çözüm bulup ekran kasa oranını daha agrasif yapabilseler aslında beklediklerinden daha fazla satar.

• Mhmmt4991 kullanıcısına yanıt
    Bir o kadar da vergi eklemek lazım..

• salem33 S kullanıcısına yanıt
    Amerika fiyatının 10 katı oluyor ortalama. 3999 4750 gibi

• O ekran ne öyle yav

• 5s kasasını nie bozdunuz ulen

• İphone 6, 6S, 7, 8 ve şimdide 9. Hepsi aynı kasa!! Ben bunları kullanmaktan sıkıldım (zaten artık kullanmıyorum) Apple üretmekten sıkılmadı. Nerede inovasyon, nerede yenilik? 15.000 TL'ye telefon satmakla yenilikçi olunmuyor.

• ben şu vakitte touchidli model çıkartmasını beklemiyorum, aklımdaki model faceid li retina ekranlı tek kameralı iphone 8 den biraz daha kalın bir akıllı telefon. Yaklaşık 5.4 inc ekranıyla 8 kasasına gelse iyi iş yapar.
  • Yıl 2020 ve halen 6 sene öncesinin tasarımını kullanıyorlar.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.