Şimdi Ara

NBA efsanesi Kobe Bryant'ın ölümünü, helikopterdeki iPad aydınlatabilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
1
Favori
567
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• 26 Ocak 2020 Pazar günü, Los Angeles yakınlarında, efsanevi basketbol oyuncusu Koby Bryant ve 13 yaşındaki kızı da dahil olmak üzere birçok insanın hayatını kaybetmesine neden olan feci bir helikopter kazası yaşandı.

Ayrıca Bkz.Google, Chrome Web Mağazası'nda yaşanan dolandırıcılıklar nedeniyle ücretli eklentileri askıya aldı

Helikopterde kara kutu yoktu

Toplamda 9 kişinin olduğu belirtilen helikopterin, yoğun sis nedeniyle saatte 300 km/s hızla dağa çarptığı ve hiç kimsenin bu kazadan kurtulamadığı açıklanırken, ortaya çıkan yeni bir detay ise kazanın nasıl gerçekleştiği konusunu aydınlatabileceği belirtiliyor.

ABD Ulusal Ulaştırma Güvenlik Konseyi temsilcileri tarafından bildirildiği üzere, helikopterin enkazı incelendiğinde herhangi bir uçuş kaydedici veya kara kutunun bulunmadığı ifade ediliyor. Ancak, eğitmen olarak geniş bir deneyime sahip olan helikopter pilotunun, iPad tabletini yol tariflerini almak, hava koşullarını ve diğer görevleri izlemek için kullandığı biliniyordu. Yetkililerin de, Kobe Bryant hayranlarını yasa boğan helikopter kazasının karanlıkta kalan yanlarını, bu iPad'i ve enkazda bulunan diğer elektronik cihazları inceleyerek çözmeye çalışacakları belirtiliyor.

• Kıskancın biri helikopterin düşmesini sağlamış olabilir mi?

• neden tablet değil de ipad diyorsunuz anlayamıyorum.

kaza yaptığınızda mercedesim bozuldu mu diyorsunuz arabam bozuldu mu diyorsunuz?

• Akasya avm deki apple gidip, girişteki yönlendiren elemana tablet almak istiyorum dedim. İpad mı ? cevabını almıştım :D

• 2020 Yılı dünya için gerçekten kötü bir başlangıç değilmi ? Depremler, visrusler, yangınlar, Kobe'nin ve kızının ölümü..

• En büyük dileğim, dünyada artık uçan araçların düşmediğini görebilmektir. Tek çözüm anti yerçekimi itki teknolojisidir. En kısa zamanda başarıya ulaşabilmek için çalışmalarımı azimle sürdürmekte kararlıyım. Sadece bilgisayar üzerinden takip edebileceğiniz ayrıntılı bilgiye link adresimden ulaşabilirsiniz.https://www.youtube.com/channel/UCs_813Abuwc6Ij6LtRMPuJA/discussion?view_as=subscriber

• Sacmalamayin

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-CA021941B

neden tablet değil de ipad diyorsunuz anlayamıyorum.

kaza yaptığınızda mercedesim bozuldu mu diyorsunuz arabam bozuldu mu diyorsunuz?
    Çünkü iPad ve diğerleri diye ayrılır

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ekstra bilgi varsa söylemişlerdir iPad ile diğer tabletler çok farklı belirtmeye değer çünkü biri ios diğeri android birinde App Store diğerinde Google Play var.

Arabalar ise birbirinden bu kadar farklı değiller.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gun -- 29 Ocak 2020; 14:27:14 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • rahmetli Apple hayranıydı , Apple biz bunu açamayız felan demez de umarım yardımcı olurlar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.