Şimdi Ara

Ori and the Will of the Wisps'in Yapımı Tamamlandı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
77
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Geliştirici Moon Studios, platform macera oyunu Ori and the Will of the Wisps'in Gold statüsüne ulaştığını duyurdu.

Bu da oyunun asıl geliştirme sürecinin tamamlandığı ve oyunun artık başka bir erteleme almadan 11 Mart 2020 çıkış tarihinde oyuncularla buluşmaya hazır olduğu anlamına geliyor.

Ori and the Will of the Wisps 11 Mart 2020'de Türkçe arayüz ve altyazı desteği ile birlikte Xbox One ve PC (Windows Store, Steam) için çıkacak. Xbox Game Pass'e dahil olacak. Steam'de 50,00 TL fiyattan ön siparişte.

• Yılın ilk büyük babası. Duygu fırtınası başlıyor
  • Hayatımda oynadığım bu tür de en iyi oyun. Grafikler ve müzikler enfes tam bir klasik başyapıt 10/10

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Steam ve Gamepass de bitirdim. Severek oynadım ama müziklerini çok sevdiğimi söyleyemem. Bir zaman sonra o aynı tınıları dinlemek, içimi kıymaya başlamıştı.

2. oyunu da gamepass e bekleriz. Bir de şu Cuphead, gamepass e gelsin artık.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Zor olmasaydı alacaktım be. Hem Türkçe ama işte zor.
  • BSC Misafiri B kullanıcısına yanıt
    Souls like vs çıldıracak zorluğa sahip değil asla gözün korkmasın hic düşünme al derim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Harika bir oyun olacak.. Gamepass de hazır bekliyor :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • porsux P kullanıcısına yanıt
    big bang olucak hissettim.sonunda ağlayacağız. gür sesiyle bizi yine ışığa çağıracak oooriii
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.