Şimdi Ara

Sony, PlayStation 5 için Marka Tescili Yaptırdı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
147
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Sony Interactive Entertainment, İsviçre Federal Fikri Mülkiyet Enstitüsü'nde PlayStation 5 adına marka tescili yaptırdı.

Genellikle bir ürün veya oyunun marka tescilinin yaptırılması veya derecelendirilmesi o ürün veya oyun hakkında yakın zamanda yeni haberler alacağımız anlamına geliyor.

PlayStation 5'in Şubat ayında tanıtılacağına dair önemli söylentiler var ve Sony Interactive Entertainment'ın E3 2020'ye katılmayacağını da düşünürsek PlayStation 5'in detaylarını çok yakında öğreneceğiz gibi duruyor.

PlayStation 5 bu yılın sonlarında piyasaya sunulacak.

• yaklaşıyor yaklaşmakta olan, ortalığı dağıtmaya...

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Evet bakalım bu sefer ilk gün almaya değer bir konsol olacak mı yoksa Ps4'deki gibi insanları ilk zamanlar exc oyunsuz bırakıp exc oyunları sonradan getirirlerse herkes gider Xbox alır. Neslin sonlarına doğru oyunların hepsi çıkıp, artık çıkacak bir şey kalmayınca insanlar konsolu alır oyunları oynar gelecek nesilden devam ederler. Benim yaptığım gibi oyunlar çıkmış, ucuzlamış, ikinci elden temiz bir makine aldım oyunları oynadım bıraktım. Bir Spider Man kaldı o da sarmadı zaten. Muhtemelen gelecek nesilde Xbox alırım yine neslin sonuna doğru Ps5 alır oynarım hiç acelem yok. Tabi Gamepass gibi güzel servisler getirirlerse o başka, o zaman ciddi şekilde değerlendiririz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AEF248198 -- 28 Ocak 2020; 20:59:10 >
  • Tanıtımı sabırsızlıkla bekliyoruz inş güzel bir tasarımı olur

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-AEF248198

Evet bakalım bu sefer ilk gün almaya değer bir konsol olacak mı yoksa Ps4'deki gibi insanları ilk zamanlar exc oyunsuz bırakıp exc oyunları sonradan getirirlerse herkes gider Xbox alır. Neslin sonlarına doğru oyunların hepsi çıkıp, artık çıkacak bir şey kalmayınca insanlar konsolu alır oyunları oynar gelecek nesilden devam ederler. Benim yaptığım gibi oyunlar çıkmış, ucuzlamış, ikinci elden temiz bir makine aldım oyunları oynadım bıraktım. Bir Spider Man kaldı o da sarmadı zaten. Muhtemelen gelecek nesilde Xbox alırım yine neslin sonuna doğru Ps5 alır oynarım hiç acelem yok. Tabi Gamepass gibi güzel servisler getirirlerse o başka, o zaman ciddi şekilde değerlendiririz.
    Xbox a en iyi cevabı milletimiz verdi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • spider man oyunu sarmadı diyor ya hahahahaha

• quote:

Orijinalden alıntı: Geldimmigordun

Xbox a en iyi cevabı milletimiz verdi

Alıntıları Göster
    Eyyy Xbox sen kimsin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AEF248198 -- 28 Ocak 2020; 21:1:7 >
  • xboks'u sevmem ama adamlar catır catır gosterdi konsollarını bir de sony'e bak...

Sony, PlayStation 5 için Marka Tescili Yaptırdı
  • Xbox gosterdi de ne oldu. Elletti mı hiç birinize :) hahaha

Ayşen Gruda dan alıntıdır.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • o meşhur gif bu kez gerçekten geliyor:)
  • Alemin kralı geliyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hepimizde biliyoruzki buraya yorum atanlarin %95'i playstation alicak, bazi arkadaslar hala papagan gibi ayni seyleri yazip dursun xbox alip kiminle oynuycaksiniz merak ediyorum su elemanla online oyunmu oynuycaksiniz :))))))))))) Onlarca kisi taniyorum xbox alipta pisman olup satan, satmalarinin 2 sebebi var 1incisi dogru dürüsüt kendine özel bir oyunu yok ikincisi ise Türk oyuncu kitlesi sifir sifir.Olanda ortada yani kendiniz görüyorsunuz dostlar iyi hesap edin sonra sizde pisman olmayin.Playstationda yarim milyonu askin Türk oyuncu kitlesi var.Xbox almayin demiyorum kendine özel AA oyunlar cikarsa alabilirsiniz ucuzlayinca felan artik ne biliyim bit pazarina düsürse felan......

• Kafam iyi, arkadaşlarımın ricası ie ile Fifa attık, eğlendim mi, eğlşendim, PS5 iyi olacaktır fazla takılmayın platformlara asolan oyuynları. benden bu kadar...

• Fearless_tr kullanıcısına yanıt
    Türk gamerlar olmasın zaten. Avrupalılarla mutlu mesut oynuyorum coop oyunları pcde

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yarım milyon kitle şu iki kelime yazı yazamayan adam gibiyse iyi bizdeki ortam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Berkayselcuk

Yarım milyon kitle şu iki kelime yazı yazamayan adam gibiyse iyi bizdeki ortam.

Sanki Türkce dersindeyiz, Yazılanı anladınmı anladın olay bitmiştir.Bıktık artık bu yazım hatalarından dem vurma çabasından..Bununlamı akıl ölçülüyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.