Şimdi Ara

iPhone 9 modelinden sonra şimdi de iPhone 12 mini iddiaları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
1
Favori
1.971
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Apple'ın Mart ayında iPhone 9 adını vereceği ve iPhone 8 tasarımını temel alan küçük boyutlu bir telefonu piyasaya süreceği artık kesin gibi. Şimdi ise iPhone 12 mini adında bir modelin daha iddiaları ortaya çıktı.

iPhone 12 mini neler sunacak?

Firmanın iPhone 11S veya iPhone 12 olarak adlandırılacak yeni seride tam 4 tane telefon modeli tanıtacağı iddia ediliyor. Bunlar standart ve Pro olarak düşünülüyordu ancak giriş seviyesi bir model de olacak. 

Ayrıca Bkz.UMURO Games'den yeni Osman Gazi oyunu

Yeni seride 6.7 inçlik iPhone Pro Max modeli, 6.1 inçlik iPhone Pro modeli ve 6.1 inçlik iPhone 12 modeli yer alıyor. Yani aslında geçen yılın isimlendirmesi devam ediyor. Dördüncü modelin ise bir türlü isim kısmında bulanıklık giderilememişti. iPhone 12 mini iddiası ile aslında puzzle tamamlanmış oldu. 

iPhone 12 mini modelinin 5.4 inçlik bir ekrana sahip olacağı iddia ediliyor. Diğer taraftan iPhone 9 ve iPhone 9 Pro modellerinin yıl içerisinde piyasaya çıkması bekleniyor. Bu bakımdan bir rekabet oluşabilir ancak Apple'ın 5G desteği ile iPhone 12 mini modelini farklılaştıracak. Bu bakımdan biraz daha fiyatı yüksek olabilir. 

Kaynak:https://www.slashgear.com/iphone-12-leak-mentions-four-models-including-an-iphone-12-mini-27607815/

• Eskiden trendleri belirleyen firma şimdi çinlilerin belirlediği trend'e ayak uydurmaya çalışıyor.
  • Görseldeki tasarım dili (Kasa iPhone SE kasası, 3 lü kamera ve Çentikli çerçevesiz ekran) gerçek olursa fiyatı da iPhone 11 vari olursa yıkar ortalığı...

• Mecburen ekonomik model çıkaracaklar... Satışlar cok düştü.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kasa iPhone SE kasasının uzatılmış hali olsun Pro Max'teki gibi 3 kamera olsun ama ucuz olsun.

Cem Yılmaz'ın dediği gibi : Çilek yiyeyim muz tadı gelsin istiyorum.

Apple'dan bahsediyoruz. SE'yi ucuza çıkardılar zira iPhone 5'ten beri kullanılan bir kasayla ve 6S işlemcisiyle çıkardılar. Yani ar-ge maliyeti olmadığından ucuzdu.

Eğer SE 2 çıkacak olsa bile iPhone 6-7-8 kasasında gelecektir. Apple aynı kasada çıkartıp elindeki fazla parçaları bitirecek.
    Yani tasarım farklı olacak beklentisine girmeyin.
  • Ya ne çıkarıyolarsa çıkarsınlar artık bizi bitirdin be

• Haydaaa bak bu heyecanlandırdı işte. Ufak boyutlu ve çerçeveleri inceltilmiş bir iPhone istiyordum umarım doğrudur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adı mini boyu 5.4 inç komedi gibi.

Ben SE ile mutluyum ios 14 geliyor 3 senedir kullandığım cihazın bataryasını daha değiştirmedim %80 300 istiyor Apple yetki servis bir 3 sene daha kullanmak için vereceğim yapacak birşey yok.

Ne zaman 5s veya 6s kasasında en güncel donanım çıkar o zaman onu alırım. Hala 4s kullanan arkadaşlarım var. Mis gibi çalışıyor cihazlar. Bende bir 6 sene kullanmış olacağım herhalde

• Tek bir şey söylemek istiyorum marangoz mu bu elindeki malzemeyi bitirsin? Tasarım dili nedir bilmiyorsunuz

• Apple android bitirmeye yeminli

• Çıkarsın tabi millette para bol alırlar.

• S3 Mini’nin rakibi belli oldu :D

• Bu Apple bana bir yerlerden çok tanıdık geliyor. Şirket yapmayız dediklerini, kullanıcı kitlesi ise yapmazlar dedikleri her şeyi şirket bir bir yapıyor Merak ediyorum daha ne kadar savunmaya devam edecekler.
  • bkadem B kullanıcısına yanıt
    100-200 dolarlık iphoneda gelir orta vadede

• Android'e gerek kalmadan Apple kendi kendini bitirecek sanırım. Bu bize uymaz dedikleri ne varsa bir bir yapıyorlar. Yakında usb den dosya aktarımı da yaparlarsa şaşırmam.

• Bu tasarımla gelirse güzel olur.

• 12 kesin 4 kamera ile gelecek yani net bir şey
  • bio technolog kullanıcısına yanıt
    Ya allah aşkına Iphone 4s mis gibi çalışıyormuş, sallamayin be kardesim bilmesek inancaz.. utanmadan mis gibi yazmış ya.

• Küçük telefon isteyen milyonlarca insan var, diğer firmalar kullanıcılarını düşünmüyor, apple mini model piyasaya sürerse ben almaya hazırım .
  • Zamanında durmadan model çıkaran Samsung ile dalga geçen Apple için bu adımlar çok yanlış artık gerçekten kaç çeşit iPhone var bilmiyorum bile acilen stratejik bir değişiklik yapıp az ve öz model ilkesine geri dönmeli Apple.

Olması gereken şey şuydu;
    iPhone 12 (Standart Model)
    iPhone 12 Max yada Pro (Ekranı Büyük ve Üst Seviye Model)
    iPhone 12 Mini (Standart'ın altı Ekonomik Model)

Adamlar kalkmış, Plus, X, XS Max, Pro Max, XR gibi ne buldularsa telefonun ismine koymuşlar, üzücü ve Apple'a yakışmayan davranışlar!
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.