Şimdi Ara

TCL Plex, Android 10 güncellemesi aldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
329
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• TCL'nin geçtiğimiz Ekim ayında piyasaya sürdüğü ve şirketin ilk akıllı telefon modeli olan TCL Plex, Android 10 güncellemesine kavuştu. Ülkemizde de satışta olan cihaz, bu güncellemeyle birlikte hata düzeltmeleri ve yeni özellikler kazanıyor.

Ayrıca Bkz.Motorola: Katlanabilir Razr 2019'un ekranında oluşacak bombeler normal karşılanmalı

İki uygulama ile geliyor

Yapılan açıklamalara göre TCL Plex'e gelen Android 10 güncellemesi, 48MP çözünürlüğe sahip ana kameranın daha hızlı ve performanslı bir şekilde çalışmasını sağlıyor. Ayrıca selfie kamerasına da yeni filtrelerin geldiği belirtilirken, akıllı telefona karanlık ve oyun modlarının da eklendiği belirtilmiş. Bunlara ek olarak cihazın kilit ekranında, artık çalan müziği kontrol edebileceğiniz kontroller de mevcut olacak.

2.7 GB boyutundaki güncellemenin iki yeni uygulama da yükleyeceğini söyleyelim. Birincisi dosya paylaşımı uygulaması, ikincisi ise Gameloft tarafından geliştirilen Modern Combat Rebel Guns adlı aksiyon oyunu. Bu oyunu güncelleme sonrasında cihazınızdan kaldırabileceğinizi de belirtelim. TCL'nin bu güncellemeyi aşamalı bir şekilde kullanıcılara ulaştırdığı da gelen haberler arasında.

• Editör arkadaş "TCL'nin ilk akıllı telefon modeli" derken şaka mı yapıyor, yoksa cümlede eksiklik mi var?

• rCoder R kullanıcısına yanıt
    Editör çeviri yaparken hata yapmış. Gsmarena olarak gösterdiği kaynakta daha farklı bir şey yazıyor.

• rCoder R kullanıcısına yanıt
    Yanlışlık yok adamların çıkardığı ilk androidli akıllı telefonu olduğu için yazıyor.

• Aslında, bir çok firmaya fason üretim yapmasının dışında, "TCL" yani kendi markasını taşıyan ilk akıllı telefonu. :)
  • Güncelleme adına cihaza oyun yükletiyorlar

• yalnız ben kullanıyorum telefonu güncelledikten sonra duvar kağıdında yoğunlukta bulunan renk menü çekmecesinde kalıyor mesela ben mavi duvar kağıdı seçtiğimde menü çekmecesini açınca önceki duvar kağıdında bulunan kırmızılık bulanık bir şekilde yeni duvar kağıdının üstüne yansıyor bu hiç hoş değil

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.