- x
SIRALI SİSTEM LPG FİYATLARI
298 Cevap484638 Görüntüleme3 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1] 3 4 5      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş
Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
11 Mayıs 2007; 11:22:39 

Arkadaşlar sıralı sistem fiyatları hakkında bilgisi olanlar varsa, montaj fiyatlarını yazarlarsa çok iyi olur.MARKA ve FİYAT.saygılar...(lpg taktırmak isteyenler için güncel fiyatlar bir başlık altında toplanırsa iyi olur dedim )

763 Mesaj
11 Mayıs 2007; 11:45:16 

Ben bir fiyat yazayım bunun üstüne fiyat/performans benimki bundan daha iyi diyen olursa helal olsun. E200 kompressor e peşin 1050 ytl ye (Simit Depo dahil) Atiker taktırdım. Kimse atiker italyanlardan daha kötü demesin bunun çok tartışması yapıldı. Ben çok araştırma yaptım 2 arabama taktırdım. İddia ediyorum ben en iyiyim diyen herhangi bir italyan markası Atikerden daha iyi değildir. Toledoda 4500 km E200 kompressor da 1000 km dir deniyorum. Maşallahı var.

262 Mesaj
11 Mayıs 2007; 12:39:40 

1050ye nerede yaptırdınız acaba bizde yaptıralım

www.herzamantoyota.com
www.hadioynayalim.com

763 Mesaj
11 Mayıs 2007; 12:42:35 

quote:

Orjinalden alıntı: ayhankiraz

1050ye nerede yaptırdınız acaba bizde yaptıralım

Size Pm den atayım. Ama sizede aynı fiyata yaparmı bilmem çünkü bu benim aynı yere taktırdığım 2. araba. Toledoya 1200/10 taksite taktırmıştım.

4 Mesaj
11 Mayıs 2007; 12:54:08 

5. kuşak easyjet orj.italyan simit depo ankarada vw.boraya 1650 ytl ye taktırdım 1 sy önce çok memnunum

763 Mesaj
14 Mayıs 2007; 12:27:28 

O kadar lpg kullanıcısı ve bayisi bu foruma katılıyor. Ve görüyorum ki Atiker in üstünlüğü yine ortaya çıktı. Benim yazdıklarımın üstüne burda fiyat verebilen pek olmadı. Tekrar tebrikler Atiker.

1597 Mesaj
14 Mayıs 2007; 12:34:31 

Prins fiyatları ne durum da?, Bilgisi olan arkadaş var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ebu Zer Gıfari -- 16 Mayıs 2007; 10:41:53 >

‘Yâ Hû!’ hitabı
‘Hû’ya aşina olana yapılır, O’nu bilen O’nun edebini bilir

1522 Mesaj
15 Mayıs 2007; 7:46:18 

BRC Sequent 24 , Simit depo(ya da silindir), 1750/10 taksit

Voltran 1250/10 taksit

Atiker 1200/10 taksit

Ancak HYUNDAI-KIA araçlar için BRC den başkasını tavsiye etmem. Diğer araçlar için atiker şu an için fena değil.. Ancak BRC ile 150 bin km yapmış insanlar var.. Çok sorun yaşamıyorlar.. Atiker için şimdiden bunu söyleyemiyoruz...

Ancak çok çok kalitelibir kit, özensiz bir montajla çok sorunlu çalışabilir..Bu nedenle, hangi marka kit olursa olsun, montajının çok özenle yapılması gerekir..Belkide atiker veya herhangi markayla sorun yaşayanların çoğu, kitten değil, montajdan dolayı sorun yaşamışlardır...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hackersun -- 15 Mayıs 2007; 7:52:39 >

Otomotiv Elektroniği

239 Mesaj
15 Mayıs 2007; 20:39:02 

lovato sıralı sistem muğlada takdırdım. 1500 ytl.peşin. 4000 km.yaptım şimdilik gayet memnunum...

|DH| TOYOTA KARDEŞLİĞİ
COROLLA 98 GLİ SPECİAL LPG

2488 Mesaj
16 Mayıs 2007; 10:33:21 

tartarini fiyatı aldım 1650ytl zorlamamla anca 2ye bölebiliriz dediler bilginize
atiker 1050ytl peşin fiyat alan oldu mu başka ?

Katılım Zamanı: 2 Eylül 2004

Ne Mutlu TÜRK'üm Diyene!!!

Sular yükselince, balıklar karıncaları yer,Sular çekilince de karıncalar balıkları...
Kimse bugünkü üstünlüğüne ve gücüne güvenmemelidir! Çünkü, kimin kimi yiyeceğine "SUYUN AKIŞI" karar verir...

763 Mesaj
16 Mayıs 2007; 10:57:17 

quote:

Orjinalden alıntı: thall

tartarini fiyatı aldım 1650ytl zorlamamla anca 2ye bölebiliriz dediler bilginize
atiker 1050ytl peşin fiyat alan oldu mu başka ?

Antalya da olan arkadaşları 1050 ytl ye taktırdığım firmaya gönderebilirim. İsteyenler PM den firma adını ve telefonunu alabilirler benden. 1200 ytl nin altında takılması firma prensipleri dışında olabilir diye burdan yazmıyorum.

2488 Mesaj
21 Mayıs 2007; 11:58:49 

quote:

Orjinalden alıntı: ozcanak

Antalya da olan arkadaşları 1050 ytl ye taktırdığım firmaya gönderebilirim. İsteyenler PM den firma adını ve telefonunu alabilirler benden. 1200 ytl nin altında takılması firma prensipleri dışında olabilir diye burdan yazmıyorum.

özcanak atiker için 2 firmayla konuştum ikisinden de peşin idirimi talep ettim kesinlikle indirim yapmıyorlar
sonra senden duyduğum için taktıran olmuş diyorum resmi bayii değildir diyor...
hatta başka sitede birisi iddialaşıyor eğer 1150ye peşin taktıran bi yer var ise ben bedava montaj yapıcam diyor...
sen çok ii taktırmışsın ama ben ist deyim toledo da sarfiyat nedir?

topiğe uygun olsun yeni fiyat vereyim;

zavolli 1400ytl
400peşin kalan 1000ytl 5taksit
nasıl atikerin piyasaya girmesi bu yönde ii oldu
eskiden kesinlikle taksit yapmıyorlardı!!!

Sular yükselince, balıklar karıncaları yer,Sular çekilince de karıncalar balıkları...
Kimse bugünkü üstünlüğüne ve gücüne güvenmemelidir! Çünkü, kimin kimi yiyeceğine "SUYUN AKIŞI" karar verir...

763 Mesaj
21 Mayıs 2007; 12:18:33 

Evet senin lpghaber.com yazdığın "teklifin hala devam ediyor mu?" yazan yorumunu gördüm. Sanırım sendin. Sen Antalya'daysan uygun fiyata taktırırım. Merak sana söyleyenlerden daha büyük firma Atiker bayisi.
Bu arada en son deneme için aldığım 20 ytl lik lpg ile şehir içinde 130 km yaptı. 15,3 ykr yaktı yani. O kadar dur kalk otomatik vites arabayla mükemmel rakam. Pm den isteyen bayinin telefonunu alabilirler. Belki 1050 ytl takmaz ama 1100 e taktırırız.

quote:

özcanak atiker için 2 firmayla konuştum ikisinden de peşin idirimi talep ettim kesinlikle indirim yapmıyorlar
sonra senden duyduğum için taktıran olmuş diyorum resmi bayii değildir diyor...
hatta başka sitede birisi iddialaşıyor eğer 1150ye peşin taktıran bi yer var ise ben bedava montaj yapıcam diyor...
sen çok ii taktırmışsın ama ben ist deyim toledo da sarfiyat nedir?

topiğe uygun olsun yeni fiyat vereyim;

zavolli 1400ytl
400peşin kalan 1000ytl 5taksit
nasıl atikerin piyasaya girmesi bu yönde ii oldu
eskiden kesinlikle taksit yapmıyorlardı!!!

2488 Mesaj
21 Mayıs 2007; 14:13:47 

quote:

Evet senin lpghaber.com yazdığın "teklifin hala devam ediyor mu?" yazan yorumunu gördüm. Sanırım sendin. Sen Antalya'daysan uygun fiyata taktırırım. Merak sana söyleyenlerden daha büyük firma Atiker bayisi.
Bu arada en son deneme için aldığım 20 ytl lik lpg ile şehir içinde 130 km yaptı. 15,3 ykr yaktı yani. O kadar dur kalk otomatik vites arabayla mükemmel rakam. Pm den isteyen bayinin telefonunu alabilirler. Belki 1050 ytl takmaz ama 1100 e taktırırız.

evet bendim ama cevap gelmedi galibaa:)
hayır malesef ben ist dayım...
sarfiyat çok ii manifolt söküldü mü senin?
sökülmesi avantaj diyorlar,sence?

763 Mesaj
21 Mayıs 2007; 15:37:35 

quote:

evet bendim ama cevap gelmedi galibaa:)
hayır malesef ben ist dayım...
sarfiyat çok ii manifolt söküldü mü senin?
sökülmesi avantaj diyorlar,sence?

Toledo söküldü ama E200 sökülmeden yapıldı. Manifoldun bulunduğu yere göre söküyorlar veya sökmüyorlar.

79 Mesaj
27 Mayıs 2007; 0:57:52 

ECOTECH:1200 YTL PEŞİN

472 Mesaj
27 Mayıs 2007; 4:20:15 

Ankara bayilerinden birine telefonda sordum 1200/10 ya da 1100 pesin dedi burada adi gecen tavsiye edilen istasyonlardan biri bence tek tek arayip pesin ne kadar olur diye sorun 1100 fiyat veren mutlaka cikar ki pazarlikla daha da inebilir telefonda bile 1100 diyorlarsa...

Edit:
yukaridaki Atiker icin fiyat..
BRC seq24 fiyati ise 1700 9 taksit ya da 1600 pesin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CAGLARRR -- 27 Mayıs 2007; 4:22:37 >

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

501 Mesaj
27 Mayıs 2007; 10:14:14 

mantığım prins yada tartarini diyor
en çok kullanılan brc diyolar
cüzdanım atiker diyor....

üf beee valla sıkıldım artık..
kararsızlık ne zor..

bir daha araba mı alırsam : kesinlikle DİZELLL....

|DH| TOYOTA KARDEŞLİĞİ
2004 TOYOTA COROLLA SOL SEDAN GÜMÜŞ GRİ + TARTARİNİ LPG KİT

371 Mesaj
28 Mayıs 2007; 1:19:00 

tartarini ile bu işe son ver hocam. başın da ağrımasın performansın da düşmesin.bu hafta vakit bulabilirsem montaj fotolarını ekleyeceğim foruma, bir gör montajı.(gerçi birşey göremeyeceksin ortada görünür birşey yok )

quote:

Orjinalden alıntı: dondurmacı

kararsızlık ne zor..

2488 Mesaj
28 Mayıs 2007; 13:39:32 

quote:

kararsızlık ne zor..

Alikemal'le yola beraber çıktık ben daha önceyim ikimizin aracı da GOLF! 2side 2004! onun 4! benim 5.versiyon yani yeni kasa...o tartarini ben ise ekonomiye 1 sıfır önde başlayarak ATİKER taktırdım...
şuan 2mizin montajı da sorunsuz performans ise antalya da buluştuğumuz da onu da kıyaslarız...yani benimde mükemmel!!!
aradaki tek fark fiyatı bence (bu demek değil ki tartarini kötü (haddim değil bile) çok ii bi kit, o cepte)!!! ben aradaki fiyat farkını vurguluyorum, farkın miktarı konusuna girmeyeyim kendinizde öğrenebilirsiniz...
o yüzden ATİKER diyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thall -- 28 Mayıs 2007; 13:52:22 >

193 Mesaj
28 Mayıs 2007; 19:23:14 

Adıyaman İpek oto da peşin Romano yu 1650 liraya taktırdım.
Bedini yi 1350 ye takıyordu.

...zeync...

501 Mesaj
28 Mayıs 2007; 19:29:35 

valla merakla bekliyorum montaj fotoğraflarını...

quote:

Orjinalden alıntı: alikemal80

tartarini ile bu işe son ver hocam. başın da ağrımasın performansın da düşmesin.bu hafta vakit bulabilirsem montaj fotolarını ekleyeceğim foruma, bir gör montajı.(gerçi birşey göremeyeceksin ortada görünür birşey yok )

|DH| TOYOTA KARDEŞLİĞİ

371 Mesaj
28 Mayıs 2007; 21:36:12 

en yakın zamanda ekleyeceğim fotoları. bankadan gec cıkıyorum eve gelince pestilim çıkmış oluyor ilgilenemedim bir türlü. en gec haftasonu koymuş olurum sevgili dostum..

saygı,sevgi...

quote:

valla merakla bekliyorum montaj fotoğraflarını...

371 Mesaj
28 Mayıs 2007; 21:43:10 

evet kardeşim beraber başladık beraber bitirdik. çok da güzel oldu. hemen hemen aynı gun yaptırdık montajları arada 2 gun falan var sanırım. ben taktırdıktan sonra 3 gunde 550 km yapmışım. benzinle olsam 1 depoyu içmişti alet. sende bilirsin bizim aletler pek severler benzini, vara yoğa bakmadan içerler yaza geldiğinde bi yarıştırırz golfleri, deneriz bakalım. yakıt değerlerini yazmayı unutma kardeş. bakalım bi fark var mı? ben cok basıyorum gaza ve cok yakıyor sakin de kullanılmıyorki bu meret.

quote:

Alikemal'le yola beraber çıktık ben daha önceyim ikimizin aracı da GOLF! 2side 2004! onun 4! benim 5.versiyon yani yeni kasa...o tartarini ben ise ekonomiye 1 sıfır önde başlayarak ATİKER taktırdım...
şuan 2mizin montajı da sorunsuz performans ise antalya da buluştuğumuz da onu da kıyaslarız...yani benimde mükemmel!!!
aradaki tek fark fiyatı bence (bu demek değil ki tartarini kötü (haddim değil bile) çok ii bi kit, o cepte)!!! ben aradaki fiyat farkını vurguluyorum, farkın miktarı konusuna girmeyeyim kendinizde öğrenebilirsiniz...
o yüzden ATİKER diyorum

44 Mesaj
29 Mayıs 2007; 13:10:53 

2004 albeaya tartarini markayı 1600 yetye taktılar 5 taksit. 5 aydır kullanıyorum çok memnunum. taktırdığım günden beri bir gün olsun bir şikayetim olup da aramadım. aslında teşekkür için gideceğim ama vakit yok...

44 Mesaj
29 Mayıs 2007; 13:33:02 

ankarada atikeri 1200 ytlye 10 taksit yapacaklardı. tartarini 1600 ytl. her zaman olmasa da bazen aradaki fiyat farkı da kaliteyi gösterir diye düşünüyorum.

1180 Mesaj
29 Mayıs 2007; 13:34:56 

YÜRÜ İSMAİL KİM TUTAR SENİ....
quote:

Orjinalden alıntı: gokismail

ankarada atikeri 1200 ytlye 10 taksit yapacaklardı. tartarini 1600 ytl. her zaman olmasa da bazen aradaki fiyat farkı da kaliteyi gösterir diye düşünüyorum.

ÜNLÜ OTOGAZ Akdeniz Sanayi sitesi 5001 sok. no:50
ANTALYA TEL: 0242 221 31 41 Pbx FAX: 0242 221 31 42 GSM:05323737506 www.unluotogaz.com
unal-gedik@hotmail.com

44 Mesaj
29 Mayıs 2007; 13:41:00 

lpgli araç varken niye yürüyeyim ünal bey... boşuna mı taktırdık...

2488 Mesaj
29 Mayıs 2007; 14:33:26 

quote:

evet kardeşim beraber başladık beraber bitirdik. çok da güzel oldu. hemen hemen aynı gun yaptırdık montajları arada 2 gun falan var sanırım. ben taktırdıktan sonra 3 gunde 550 km yapmışım. benzinle olsam 1 depoyu içmişti alet. sende bilirsin bizim aletler pek severler benzini, vara yoğa bakmadan içerler yaza geldiğinde bi yarıştırırz golfleri, deneriz bakalım. yakıt değerlerini yazmayı unutma kardeş. bakalım bi fark var mı? ben cok basıyorum gaza ve cok yakıyor sakin de kullanılmıyorki bu meret.

teşekkürler dostum valla benim sarfiyatı biraz bekleyeceksiniz:) işyeri ev arası 4 km akşamları da ders çalışıyorum hafta sonu sınav var halaa okuyoruz yaa
bizden sonra sektör canlanacak gibi...
çevremdekiler bende taktıracağım demeye başladılar bile şimdiden

GAZA GELİCEKSİNİZ

123 Mesaj
29 Mayıs 2007; 14:49:11 

izmirde taktıran arkadaş yokmudur bu forumda 2000 model focusuma taktıracağım izmirli arkadaşlar sizlerin tecrübelerinide öğrensek nerede taktırdınız fiyatlar nasıl memnunmusunuz herkeze saygılar

LG G2 16Gb

13 Mesaj
29 Mayıs 2007; 15:04:09 

2000 model Megane 1,6 16 V RTE model aracıma İzmir'de 3. oto sanayi sitesinde BRC yetkili servisi Pover Otogaz'da BRC Seq 24 taktırdım, 20 gün oldu çok memnunum, 925 km yol yaptım şu ana kadar kullandığım LPG 102 YTL , yani km'de 110 YKR tutarında gaz tüketmişim.10 taksit 1800 YTL takıyorlardı, peşin 1500 YTL'ye taktırdım.Tavsiye ederim, 3. oto sanayi Pover otogaz Selim Usta

879 Mesaj
29 Mayıs 2007; 15:48:15 

özcanak arkadaşla aynı yerde taktırdım, onunla da orda tanıştım zaten, bakıma gelmiş. 800 peşin, gerisi 10 taksitle, toplamda 1150 YTL'ye atiker takıldı. sistemin resimlerine göz atmak isterseniz: http://resim.donanimhaber.com/m_13910662/tm.htm

sistemde simit depo yok ama. 28'lik normal tüp var.

Değil akaryakıt, herhangi birşeyden %67 vergi almanın akla ve vicdana sığacak bir sebebi olamaz.

501 Mesaj
29 Mayıs 2007; 18:47:35 

olursa tartarini
olmazsa brc taktırıyorum...

|DH| TOYOTA KARDEŞLİĞİ

13 Mesaj
29 Mayıs 2007; 19:42:06 

prins fiatı derken 4 5 6 8 12 silindir olarak degişir önce ne sormak istiyorsunuz

100 Mesaj
30 Mayıs 2007; 17:34:45 

Slm. Bende bayadır araştırıyorum bora için. Bu başlıktada okuduğum kadarıyla atiker iyi diyorlar. Fiyatıda en iyi olan o gözüküyor. Neden brc tartarini arasında kaldın anlamadım. Bildiğin bişey varsa bizimle paylaşırsan bizde yanlış yapmayalım.

quote:

olursa tartarini

371 Mesaj
31 Mayıs 2007; 0:24:33 

dostum cok araştırma yapmış birisi olarak söylüyorum sana.

[font="Microsoft Sans Serif"]tartarini

quote:

olursa tartarini

100 Mesaj
4 Haziran 2007; 16:59:58 

quote:

Orjinalden alıntı: skaan07

Slm. Bende bayadır araştırıyorum bora için. Bu başlıktada okuduğum kadarıyla atiker iyi diyorlar. Fiyatıda en iyi olan o gözüküyor. Neden brc tartarini arasında kaldın anlamadım. Bildiğin bişey varsa bizimle paylaşırsan bizde yanlış yapmayalım.

????

223 Mesaj
4 Haziran 2007; 17:37:48 

Arkadaşlar, ben de kararsız kaldım...

Atiker yalnızca Bonus'a mı 10 taksit yapıyor?

Voltran VSGİ taktıran arkadaş var mı? Memnun mu?

BRC.de neden bu kadar fiyat farkı var? BRC Fast'ın olumsuz tarafları nedir? Neden hep Sequent 24 tavsiye ediliyor?

Doğu'da, kaçak malzemeden montaj yapan küçük firmaların, 800 YTL.ye kadar proje ve faturalı BRC taktığını duydum, şaka mı bu?

KME markası nasıl bir markadır, servis ve yedek parça sorunu yaşar mıyız?

Kullanılan malzemelerin orjinal olup olmadığını nasıl anlarız?

İlgilenen üyelerimize şimdiden teşekkürler...

Her Fert İstediğini Düşünmek, İstediğine İnanmak, Kendine Mahsus Siyasi Bir Fikre Sahip Olmak, Seçtiği Bir Dinin İcaplarını Yapmak Veya Yapmamak Hak Ve Hürriyetine Sahiptir. Kimsenin Fikrine Ve Vicdanına Hakim Olunamaz...

100 Mesaj
4 Haziran 2007; 17:57:31 

Atiker sadece bonusa farksız 10 taksit yapıyor.
Voltran a yanaşma diyor ustalar.
Brc iyi ama sesli çalışan enjektörlere sahip.
Kaçak brc ye 800 vereceğine peşin 1100 ytlye atiker taktır.
KME ? hiç duymadım.

quote:

Orjinalden alıntı: anterior1

BRC.de neden bu kadar fiyat farkı var? BRC Fast'ın olumsuz tarafları nedir? Neden hep Sequent 24 tavsiye ediliyor?

Doğu'da, kaçak malzemeden montaj yapan küçük firmaların, 800 YTL.ye kadar proje ve faturalı BRC taktığını duydum, şaka mı bu?

371 Mesaj
4 Haziran 2007; 23:51:22 

ben 2004 golfume tartarini taktırdım. cok araştırdım. VW almanyada touran modeline de fabrika cıkış [font="Times New Roman"]tartarini takıyor. orijinal bir montaj oldu ve gayet de memnunum. soran arkadaslara da VW Golf kullanıcısı tartarini şiddetle tavsiye ediyorum. atiker de iyi bir marka olabilir, hızlı bir şekilde yatırım yapıyor olabilir ama ürünün gecmişini bilmediğimiz için geleceğini de kestiremiyoruz. 2 sene sonra ne tür sorunlarla karşılaşılacağının bir garantisi yok. bakınız tartarini kuruluş 1943, dünyanın heryerine de çatır çatır satıyorlar. koskoca VW bile tartarini ile calışıyor, tesadüf mü peki bu, elbetteki hayır. adamlar 30-40 bin euro ya sattıkları araclara ucuz olsun diye dandik bir marka taksa ve şikayetlerin ardı arkası kesilmese nolur VW'in hali. ince düşünmek lazım, para kolay kazanılmıyor sonuçta. taktırıp 50 kere sanayiye gittikten sonra ne kıymeti kalırki o zaman LPG nin.

saygı,sevgi...

golf 4 pasific [font="Verdana"]tartarini

quote:

Orjinalden alıntı: anterior1

100 Mesaj
5 Haziran 2007; 11:01:13 

Benim tanıdığım binlerce kilometredir atiker kullanan kullanıcılar var gayet memnunlar. Zaten tartariniyle enjektörleri vs ortak .İkiside aynı marka Valtek. Sence deposumu arıza yapar? Veya yazılımımı?

quote:

ben 2004 golfume tartarini taktırdım. cok araştırdım. VW almanyada touran modeline de fabrika cıkış [font="Times New Roman"]tartarini takıyor. orijinal bir montaj oldu ve gayet de memnunum. soran arkadaslara da VW Golf kullanıcısı tartarini şiddetle tavsiye ediyorum. atiker de iyi bir marka olabilir, hızlı bir şekilde yatırım yapıyor olabilir ama ürünün gecmişini bilmediğimiz için geleceğini de kestiremiyoruz. 2 sene sonra ne tür sorunlarla karşılaşılacağının bir garantisi yok. bakınız tartarini kuruluş 1943, dünyanın heryerine de çatır çatır satıyorlar. koskoca VW bile tartarini ile calışıyor, tesadüf mü peki bu, elbetteki hayır. adamlar 30-40 bin euro ya sattıkları araclara ucuz olsun diye dandik bir marka taksa ve şikayetlerin ardı arkası kesilmese nolur VW'in hali. ince düşünmek lazım, para kolay kazanılmıyor sonuçta. taktırıp 50 kere sanayiye gittikten sonra ne kıymeti kalırki o zaman LPG nin.

saygı,sevgi...

3315 Mesaj
5 Haziran 2007; 11:06:38 

valtek enjektör ucuz diye bir servisten duymuştum.Bu kadar övmeniz ilginç?

Gigabyte p55US3L rev2,I5 750,2X2 Kingston DDR3 1333 CL7,Akasa x4,Gigabyte GTX 480,Creative xfi music edition,Xilence 1000w,CoolerMaster haf 932,Philips 8694,PS3

100 Mesaj
5 Haziran 2007; 11:32:08 

Ben valtek kaliteli veya değil demiyorum. Tartarini daha üstün diyenlere parçalar ayı nesi üstün diyorum.

quote:

Orjinalden alıntı: barisdragon

valtek enjektör ucuz diye bir servisten duymuştum.Bu kadar övmeniz ilginç?

1 Mesaj
5 Haziran 2007; 13:36:55 

HERKESE İYİ GÜNLER BEN PALİO S 2000 MODEL 1.2 ARAÇ KULLANICISIYIM.ARACIMA SIRALI SİSTEM TAKTIRMAK İSTİYORUM.SİZCE HANGİSİ UYGUN OLUR.
VE YAKIT TASARRUFU SAĞLAR MI .
BİLGİ VERİRSENİZ ÇOK SEVİNİRİM.
TEŞEKKÜRLER

100 Mesaj
5 Haziran 2007; 13:43:00 

Mehmet Bey bence hiç düşünmeden aşağıdaki adrese uğrayın

ATİKER
BİÇERLER OTOMOTİV LTD.ŞTİ.
Tel: 0 318 245 30 68
Adres: SANAYİ ÇARŞISI DUMLUPINAR CAD. NO:3 Merkez/Kırıkkale

quote:

Orjinalden alıntı: mehmetkırıkkale

HERKESE İYİ GÜNLER BEN PALİO S 2000 MODEL 1.2 ARAÇ KULLANICISIYIM.ARACIMA SIRALI SİSTEM TAKTIRMAK İSTİYORUM.SİZCE HANGİSİ UYGUN OLUR.
VE YAKIT TASARRUFU SAĞLAR MI .
BİLGİ VERİRSENİZ ÇOK SEVİNİRİM.
TEŞEKKÜRLER

10272 Mesaj
5 Haziran 2007; 15:51:01 

2005 vectralara ne taktırmak gerekli atiker brc tartarini hangisini ilk etapta önerirsiniz

100 Mesaj
5 Haziran 2007; 16:10:46 

İlk etap, son etap, finish her zaman Atiker derim. Ekonomiye 1-0 önde başla (thall dan).

quote:

Orjinalden alıntı: desiya

2005 vectralara ne taktırmak gerekli atiker brc tartarini hangisini ilk etapta önerirsiniz

10272 Mesaj
5 Haziran 2007; 16:16:14 

bursada en iyi atiker montajcıları nerelerdir bilen varmı ama atikeri uzun dönemde nasıl tepki verecek bilmiyorum kendi testleri falan varmı

100 Mesaj
5 Haziran 2007; 16:30:17 

Atikerin sitesinden bakarsan bölge bayisi kimse onu tercih et bence. Sana şöyle söyleyeyim hp marka pc lerin kalitesi ortadadır. Yerli bir firma mesela exper hp nin kullandığı parçaların aynılarını kullanarak üretim yaptığında aralarında kalite farkı olmaz sadece fiyatı daha uygun olur. Atikerde öyle. Kendini ispatlamış (valtek enjektör gibi) parçaları kullanarak aynı kaliteyi daha ucuza sunuyor.

quote:

Orjinalden alıntı: desiya

bursada en iyi atiker montajcıları nerelerdir bilen varmı ama atikeri uzun dönemde nasıl tepki verecek bilmiyorum kendi testleri falan varmı

1459 Mesaj
5 Haziran 2007; 19:15:39 

Güzel yaklaşım
quote:

Atikerin sitesinden bakarsan bölge bayisi kimse onu tercih et bence. Sana şöyle söyleyeyim hp marka pc lerin kalitesi ortadadır. Yerli bir firma mesela exper hp nin kullandığı parçaların aynılarını kullanarak üretim yaptığında aralarında kalite farkı olmaz sadece fiyatı daha uygun olur. Atikerde öyle. Kendini ispatlamış (valtek enjektör gibi) parçaları kullanarak aynı kaliteyi daha ucuza sunuyor.

373 Mesaj
5 Haziran 2007; 20:00:42 

brc 1,6 mitsubishi carisma ya 1800 ytl. 12 ay taksit.

100 Mesaj
6 Haziran 2007; 15:20:00 

Süpermiş. Bu arkadaş nerde taktırmış? Bu fiyata başka marka takılabiliyor mu?

quote:

Ben bir fiyat yazayım bunun üstüne fiyat/performans benimki bundan daha iyi diyen olursa helal olsun. E200 kompressor e peşin 1050 ytl ye (Simit Depo dahil) Atiker taktırdım. Kimse atiker italyanlardan daha kötü demesin bunun çok tartışması yapıldı. Ben çok araştırma yaptım 2 arabama taktırdım. İddia ediyorum ben en iyiyim diyen herhangi bir italyan markası Atikerden daha iyi değildir. Toledoda 4500 km E200 kompressor da 1000 km dir deniyorum. Maşallahı var.

2488 Mesaj
6 Haziran 2007; 15:37:22 

quote:

Süpermiş. Bu arkadaş nerde taktırmış? Bu fiyata başka marka takılabiliyor mu?

geçti o fiyatlar @skaan fabrika mal bulamıyor satmaya
@ozcanak seni bir kez daha anıyorum "Allah" senden gani gani razı olsun...
şimdi farkettim 17günün kalmış...

hımm yukarıda da hakkımı vermişsin "thall" dan diyerek sağol kardeşim...
ATİKER ile ekomomiye 1:0 önde başlarsınız unutmayın

selam ve saygı ile

371 Mesaj
6 Haziran 2007; 16:06:51 

aziz dostum saygı ile selamlarım seni

senden daha fazla kilometre yapmak suretiyle aradaki 1-0 önde başlama farkını 1-1 e getireceğim ::))

o zaman kafa kafaya fit olurmuyuz dersin ?? ( noterdeyim haa bu arada )

saygı,sevgi...

quote:

geçti o fiyatlar @skaan fabrika mal bulamıyor satmaya
@ozcanak seni bir kez daha anıyorum "Allah" senden gani gani razı olsun...
şimdi farkettim 17günün kalmış...

hımm yukarıda da hakkımı vermişsin "thall" dan diyerek sağol kardeşim...
ATİKER ile ekomomiye 1:0 önde başlarsınız unutmayın

selam ve saygı ile

2488 Mesaj
6 Haziran 2007; 17:16:41 

quote:

aziz dostum saygı ile selamlarım seni

senden daha fazla kilometre yapmak suretiyle aradaki 1-0 önde başlama farkını 1-1 e getireceğim ::))

o zaman kafa kafaya fit olurmuyuz dersin ?? ( noterdeyim haa bu arada )

saygı,sevgi...

aziz dostum bi bankacı olarak bu soruyu sorulmamış kabul edeyim istersen
söylediğin şey matematiksel olarak imkansız, 500ytl fark herzaman sabittir

durumu 1.1 yapma şansın kalmadı artık!

selam ve saygı ile
kendine ii bak (bunu unutmuşum)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thall -- 6 Haziran 2007; 17:19:25 >

371 Mesaj
6 Haziran 2007; 22:19:56 

multivalf denen bir parca var dostum. ben ciddi araştırmalar yapıp sonrasında aracımı montaja vermiş birisi olarak butun parçaları araştırdım öğrendim.tartarini marka multivalfin bayilere geliş fiyatı 150 ytl. sen de bir araştır bakalım atiker ne marka kullanıyor ne tip garantiler veriyorlar. ben sana kucuk bir tiyo vereyim en pahalı yerli malı multivalf 60 ytlyi gecmez. ortalama fiyatı 45-50 ytldir. multivalf de kitteki en önemli denebilecek parçadır. olası bir kaza anında en buyuk görev multivalfin. bilip bilmeden konuşmamak lazım dostum. ilk amaç güvenlik ikinci amaç ekonomi olmalıdır. gaz kesilmeyip de vatandas cayır cayır yandıktan sonra napayım ben ekonomiyi. saldım çayıra mevlam kayıra demeden önce önlemi almak lazım arkadasım. orijini belli olmayan bir kit ne kadar iyi montajlanırsa montajlansın ilerde biryerden patlayacaktır. bu benim şahsi görüşüm. parçaların kalitesini ve kaynagını bilmeliyim, sonrasında bunu ustalıkla montajlayacak bir firma bulmalıyım. montaj öncesindeki temel prensibim bu idi. planlı ve konu hakkında bilgilendikten sonra gittim ki montaja, kafama takılı bir şey kalmasın. sorarım size o kadar yazı yazdım, bir tane bile serzenişimi gördünüzmü ? ben ki aldıgım mal ve hizmetten memnun olmayacağım ortalıgı yıkan adamım. para veriyorum kardeşim, neden sorun yaşayayımki. anlatabimişimdir umarım dostum. montaj öncesi temel kavramlar bunlar olmalı bence.

en derin saygılarımla...

quote:

Ben valtek kaliteli veya değil demiyorum. Tartarini daha üstün diyenlere parçalar ayı nesi üstün diyorum.

1730 Mesaj
6 Haziran 2007; 22:50:23 

Arkadaşlar bir tank valfi resmi koymaya çalışacagım.Saygılar
http://resim.donanimhaber.com/upload/upload.asp?deletefile=CFBAD62D4437403E95892B577445894E.jpg&forumID=376

0

Ekteki dosya (1)

>>>DH BRC KULÜBÜ>>>