Şimdi Ara

Yerli üretici Karsan, Polonya'da düzenlenen otobüs ihalesini kazandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
592
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Karsan, Polonya’nın Plock kenti için düzenlenen otobüs ihalesini kazandığını açıkladı. Söz konusu ihale kapsamında Plock Belediyesi’ne 7 adet Atak teslim edilecek.

Karsan, geçtiğimiz yıllarda Polonya’ya 41 adet Atak ve Jest teslim etmişti. Şirket, bu ihaleyle birlikte 2020 yılının ilk yurt dışı satışını yine Polonya’ya yapmış oldu. Konuyla ilgili açıklamada bulunan Karsan Genel Müdür Yardımcısı Muzaffer Arpacoğlu şunları söyledi:

Ayrıca Bkz.Yeni Renault Clio Türkiye'de: İşte fiyatı ve özellikleri

Farklı yolcu kapasiteleri ve ebatlarıyla; dizelden elektrikli ürün ailesine kadar başta Avrupa olmak üzere her bölgenin ihtiyacına göre araç üretmeye ve yollarda kilometreleri devirdikçe daha çok tercih edilmeye devam ediyoruz. İhracat hedeflerimizi daha da artırdığımız 2020 yılının ilk yurt dışı satışını Polonya'ya gerçekleştirmekteyiz. Plock kentinin dokusuna uygun ve konforlu Atak otobüslerimizi, bölgenin ulaşımına sunacağımız için mutluyuz.

Plock’ta, kentin tarihi dokusu ve kenti ikiye bölen nehir çevresindeki yoğun balıkçılık faaliyetleri gibi etkenlerden dolayı maksimum 12 metre otobüslere izin veriliyor. Dolayısıyla, 58 kişilik yolcu kapasitesiyle 8 metre sınıfında yer alan ikinci nesil Karsan Atak bu konuda büyük avantaja sahip.

• Bizde aynı otobüse 120 kişi sığdırıyorlar. Sticker yapıştırıyorlar bir de ayakta 110 oturan 10 diye. Onlarda 58...

Müstehak bu halka her şey müstehak.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Cyberpunk 2077 de korsan otobüslerini görür müyüz acaba :))

(CD projekt polonya kökenli bir firma)

• Bay Robot kullanıcısına yanıt
    Yanlışınız var bu araç 8 metrelik sizin bahsettiğiniz belediye araçları sınıfında değil bu araç. Standart körüksüz belediye araçları 12 metre sınıfındadır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Halk otobüsçünün 50 kişilik araca 100 kişi alması nasıl halka müstehak oluyor ya otomatiğe bağladılar gene.Laf çakacak ya aklı sıra...
    Bekle bi sonrakini bekle o da dolu bi sonrakini.Ben öyle yapıyorum mesela.Baktım çok dolu hamle bile yapmıyorum.10-15 dakika geç gidiyorum ama insan şeklinde gidiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkerinanç -- 27 Ocak 2020; 20:41:18 >
  • Polonya’nın nüfusu 38 milyon diyeceklerim bu kadar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DenzeL_28 -- 27 Ocak 2020; 21:39:38 >
  • Yerli ceo'nun yeni açıklamalarını haber yapın da biraz gıybet yapalım.

• Daha cok yerli uretim otobus yapmamiz lazim. Cok guzel gelismeler bunlar.
  • DenzeL_28 kullanıcısına yanıt
    Eeeeee. Yerli bir markanın yurtdışında Polonya gibi bir ülkeye ürün satıyor olmasının değeri yok haklısınız sizde.

• ozgurrdunya kullanıcısına yanıt
    Ben ilk yorum yapan kişi için yazmıştım, bizim otobüslerde çok yolcu olmasının ayakta vb sebebi büyük şehirlerimizin nüfusunun bir ülke nüfusuna yakın olması.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.