Şimdi Ara

199TL'ye bas mucizesi almak 'Anker Soundcore Life Q10 incelemesi'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
3
Favori
1.585
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu tarz kulaklıkları kullananlar dışarı da çok komik görünüyorlar he bilginiz olsun
  • Tüm videoyu izledim, inceleme için çok teşekkürler. İlk indirime girdiğinde güvenemeyip almamıştım. Özellikle dediğin gibi tipi hiç hoşuma gitmemişti. 30 saat çok iyi bence bu fiyat için. Kulaklık konusunda güvenebileceğim 2-3 kişiden birisin bu kadar övmene şaşırdım :) Şimdi bekle dur tekrar 199 liraya insin diye :/

Bir de başka bir kablosuz kulaklık incelemesi yaptığında değer olarak gecikmeyi ölçüp bizi bilgilendirebilirsen sevinirim.

• gercekten görüntü olarak hiç hosuma gitmedi ama burak bukadar övdüyse demekki alınır ve müzik dinlenir..ayrıca saglamlık konsunda beni gayet memmun etti izlediğim videoda

• Aldım ben sesi kapsamı alanı ve kullanım süresi olarak çok iyi fiyat performans

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Fiyat 350TL suan :/
  • Hani la nerde 199 tl .)))

• teşekkürler.mic.den gelen ses iyiydi. beş bt kulaklk alıp
    hediye eden biri olarak beğendim.

• Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ghost2003 -- 26 Ocak 2020; 0:38:20 >
  • teşekkürler. ürünü alacaklar listeme aldım.

• Kulaklıkların İlle de siy olması manasız.
    Kırmızı - siy karışımı bence çok hoş. Sırıtmıyor.
    Kalitesiz tasarım var demişsin tamamen hatalı bir görüş
    Şu ana kadar 12 ad film izledim ve başımda ağrı oluşmadı,
    Sadece Kulaklarda biraz baskı var gibi o da kafa büyüklüğüne göre değişiyor.
    Kullanmadığın zaman boyunda içe dışa dönmesinin bir faydası veya zararı yok. Hatalı görüş..
    Base up özelliğine ihtyac yok çunki normal bas bile yetiyor
    Videodaki Mikrofon sesin çok net ve anlaşılır durumda. Başarılı.
    Son ses de vaad ettiği süreyi yakalaması bırak kulaklığın hiç bir cihazın mümkün değil
    200 TL den aldım ben de ikinci şarj henuz kısmet olmadı, Her gün açık değil tabii.
    Dısarda kullanmıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TiSKE -- 26 Ocak 2020; 0:38:4 >
  • Bir kulaklık alt veya üst frekansları gereğinden fazla veriyorsa o kulaklık çöptür. Balans, detay, sahne önemlidir. Şu aptal şeylere para vermeyin.
  • Cihazı kullanıyorum iki aydır tek bir sorunum var, Bluetooth ile pcye bağlıyorum sorunsuz çalışıyor ama mikrofon kullanan oyunlara girdiğimde (pubg,fh4) kulaklığın sesi gidiyor.Mikrofonu Windows ayarlarından değiştirince ses düzeliyor oyunlarda mikrofonu kullanamıyorum.Sorun donanımsal mı yoksa yazılımsal mı emin değilim.

• İlan açıldığında fiyat 199 TL idi galiba. Şuan 349 TL'den başlıyor fiyatlar.

Not: Videoyu izlemedim. Belki özel kampanya kodu vs vardır.
  • 400 liralık kulaklığa 199 yazan clickbait başlığı ve video kapağını beğenmedim bu tür şeylerden iğreti olurum.Dislike attım zaten videoya.
    Düz anker.... İncelemesi yaz geç yalan başlığın alemi yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu ürünlere videolar çekilirken keşke güncel fiyatlarıyla çekilse. Genel olarak konuşuyorum başlığa ve videoya aldanıp gidip baktığımızda kısa süreli bir şok yaşıyoruz.

• dünyadan bihaber tipler yine toplaşıp lince girişmişler. hiç yoktan ayda bir veya iki defa 199TL'lik indirime girerek en az bir gün boyunca bu fiyat üzerinden satılan bir ürün. illa bugün girip satın almak zorunda değilsin, kaldı ki bu incelemeden birkaç ay önce bu ürünü forumdaki fiyat tavsiyelerinde görüp satın alan güruhun neredeyse tamamı -ben de dahil- işaret edilen fiyattan edindik.

• Kulaklığı başlıktaki fiyattan alamayan zombiler köpürmüş. 2019 yılının alışverişiydi benim için. Kulaklık harika. Bende plantronics kulaklıklar da var, şuan 700 ?. Onunla çok rahat kafa tutar hatta şarj konusunda önde.

Adamlar uyuyor, sonra clickbait fasa fiso. İlk indirime girdiğinde de yüzsüzce alır, tabi farkına varırsa.

• Kardeşim bende aldım ve mükemmel fiyattan 199 tl ye aldım, önceden sony kullandim ancak anker sony i 8 e katlar ,şiddetle tavsiye bass up ile kulaklarınız titreyecek! Hepsi burada 2 gun boyunca 199 tl ye sattı

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.