Şimdi Ara

Söylentilere Göre Star Wars: Knights of the Old Republic'in Remake'i Yapılıyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
144
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Star Wars'un en beğenilen ve en başarılı yapımlarından Star Wars: Knights of the Old Republic'in son oyununun üzerinden 15 yıl geçti. Bugün çıkan bir söylentiye göre Star Wars: Knights of the Old Republic'in remake versiyonu üzerinde çalışılıyor.

Cinelinx tarafından yayınlanan rapora göre, iki farklı kaynak Star Wars: KOTOR için Cinelinx ile oyunun nasıl değiştirileceği hakkında konuşmuş. Ne yazık ki bir detay veya hangi stüdyonun çalıştığı konusunda bir bilgi yok.

Hatta aynı raporun içerisinde Star Wars: KOTOR dışında geliştirilen iki farklı Star Wars yapımından da bahsedilmiş. Bunlardan ilki Star Wars Jedi: Fallen Order'ın devam oyunu, diğeri ise Nintendo Switch için geliştirilen bir Star Wars oyunu.

Star Wars Jedi: Fallen Order'ın devam oyunu ile ilgili söylentiler zaten öncesinde çıkmıştı ve büyük ihtimalle doğru. Switch için Star Wars projesi gerçekten güzel olur. Ancak hepsinin ötesinde Star Wars KOTOR'un yenisini görmek gerçekten inanılmaz olurdu.

• Gelirse süper olurda geliştirici stüdyo kim?

Jedi’ın devamı yerine mandalorian gelse keşke

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Söylenti bile olsa heyecanlandırdı be. Jedi Academy’e de bi remake yapın lan allahsızlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nintendo Switch'e gelecek oyun:LEGO Star Wars oyunu 2020 Aralık ayında gelecek.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lithium

Nintendo Switch'e gelecek oyun:LEGO Star Wars oyunu 2020 Aralık ayında gelecek.
    Hocam haber EA ile alakalı olduğu için lego oyunu olduğunu sanmıyorum
    Ki halihazırda switchte lego star wars oyunları mevcut
  • Bu zamana kadar bunu düşünemeyecek kadar beyinsizler şimdi mi akıl etmiş? Neyse rpg mekaniklerini çok bozmadan yapsınlar da bir şeyler oynanılır.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Söylentilere Göre Star Wars: Knights of the Old Republic'in Remake'i Yapılıyor

Gel be Reyiz; Kop da Gel, Ayrıl da gel...

Söylentilere Göre Star Wars: Knights of the Old Republic'in Remake'i Yapılıyor

• Bu oyun güzeldi ama çokda saçmalığı vardı.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Bildiğim kadarıyla switchte lego star wars oyunu yok hocam baktım bulamadım zaten küçük kardeşim var lego hastası olsa oynatırdım mutlaka. Lego star wars ın çıkış zamanını filan oradan biliyorum zaten. Farklı bir star wars oyunu da olabilir tabi ama ben switch için o kadar uğraşacaklarını düşünmüyorum o yüzden lego oyunu olması daha olası geliyor. Belki battlefront 1 yada 2 yi getirebilirler en fazla yeni bir ip beklemiyorum switch için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnşallah lütfen gelsin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Böyle birşey beni bitirir ön sipariş verdirir heryecanla bekletir. Kotor üzerine ne star wars filmi ne de oyunu çıktı

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lithium

Bildiğim kadarıyla switchte lego star wars oyunu yok hocam baktım bulamadım zaten küçük kardeşim var lego hastası olsa oynatırdım mutlaka. Lego star wars ın çıkış zamanını filan oradan biliyorum zaten. Farklı bir star wars oyunu da olabilir tabi ama ben switch için o kadar uğraşacaklarını düşünmüyorum o yüzden lego oyunu olması daha olası geliyor. Belki battlefront 1 yada 2 yi getirebilirler en fazla yeni bir ip beklemiyorum switch için.
    haklısınız hocam duyrulmuş ama çıkmamış daha
    ama dediğim gibi haber ea ile alakalı olduğu için lego oyunu olur mu sanmıyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.