Şimdi Ara

Rafadan Tayfa: Göbeklitepe animasyon filmi kırılması zor bir rekora imza attı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
953
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Rafadan Tayfa: Göbeklitepe animasyon filmi kırılması zor bir rekora imza attı

Medeniyetin ilk dönemlerine ışık tuttuğu için arkeoloji ve tarih dünyası tarafından son dönemde ilgi görmeye başlayan Göbeklitepe'nin konuk edildiği Rafadan Tayfa: Göbeklitepe animasyon filmi kırılması zor bir rekora imza attı.

Rafadan Tayfa: Göbeklitepe neler sunuyor?

Yeni film Rafadan Tayfa ekibinin Şanlıurfalı arkadaşları Veysi'den gelen tarihi bir siniyi araştırırken başlıyor. Sonrasında Veysi'nin telefonda birilerinden kaçtığını söylemesi ve telefonun aniden kesilmesi Tayfa ekibini Göbeklitepe'ye getiriyor.

Ayrıca Bkz.UMURO Games'den yeni Osman Gazi oyunu

Fantastik tarzda hazırlanan Rafadan Tayfa: Göbeklitepe geçmiş ve gelecek arasında bağ kurmaya çalışarak çocuklara Göbeklitepe'nin önemini anlatmayı amaçlıyor. Sadece 4 hafta geçmesine rağmen animasyon filmi 2 milyon 334 bin kişi tarafından izlendi ve 38.9 milyon TL hasılat elde etmeyi başardı. Önceki rekor 2 milyon 227 bin kişi ile 2011 yılında vizyona giren Allah'ın Sadık Kulu: Barla filmine aitti.

Serinin ilk filmi Dehliz Macerası da 1 milyon 800 bin kişiyi salonlara çekmeyi başarmıştı. İlk film 31 hafta vizyonda kaldığı için Göbeklitepe yapımı tatil döneminin de etkisiyle muhtemelen 2.5 milyon barajını zorlayacaktır.

[youtube=https://m.youtube.com/watch?v=nr6D7H8h10s] 

Kaynak:

• Bizim çizgi filmlerimiz (animasyon) gerçekten kaliteli.

• evlenmemiş ve çocuğu olmamış arkadaşlar bu çizgi filme biraz uzak kalabilirler hatta bu neymiş diyenler bile olabilir ama çocuğu olan arkadaşların evinde hergün hemde hergün 2-3 saat bu çizgifilm televizyonlarında dönüyor tüm replikleri ezberedim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xit -- 23 Ocak 2020; 11:56:53 >
  • Xit kullanıcısına yanıt
    haydi rafadan gel geç buradan :D

• Tebrikler

• Bilgilendirici bir çizgi film bizim yeğende izliyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Hocam, sen de trt çocuk mağdurusun anlaşılan :) Benim merak ettiğim, Hayri'nin oburluğuna özenen çocuk oluyor mudur?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F7CE7F94C -- 23 Ocak 2020; 12:27:7 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • benimki 14 aylık. 3-4 yaşında olanlar cevaplasın bende berak ettim :)

• Benim oğlum 3,5 yaşında ama Hayriye özenmiyor. Bizimki yemek özürlü normalde zorla yediriyoruz yemekle hiç işi yok.

Aynen öyle. İlk defa burada duydum. Faydalı ve güzel bir işe benziyor. Bu kadar tutulmasına ve yapanların emeklerinin karşılığını almalarına sevindim.
  • Rafadan tayfayı çizgi dizi olarak çok severim. Ama bu sinema filmi o kadar çok aceleye gelmiş ve zayıf bir filmdi ki beni çok şaşırttı.

• 7 yaşındaki erkek kardeşim severek izliyor hatta bazen beraber oturup baktıgımız bile oluyor. Bu hafta sonuda sinema'ya gidecez anlaşılan :)

• Kötü kedi şerafettine gitmiştim ....harikaydı muhteşemdi...
    Bizimkiler bu animasyonları ingilizce yaparsalar büyük işler başarabilirler.

• Hayri ve Kamil benim favorim :D

• susesa S kullanıcısına yanıt
    Şerafettin İvedik de diyebiliriz ona :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çocukların yanında verileri de gideceği için animasyon filmler kafadan x2 ile başlıyor zaten :)

• Kuzen yenge aşçı uşak ilişkisinin olduğu diziler içerisinde bulunmaz bir nimet gibi gözüküyor umarım tüm çocuklara ulaşabilir.

• Bugünde yeğenle gidiyorum. Bakalım nasılmış

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çocuk filmleri iyi izleniyor
  • Yerli degil ki bu filmler, yurt disinda yaptirip getiriyorlar.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.