Şimdi Ara

Netflix duyurdu: The Witcher anime filmi geliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
467
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Netflix duyurdu: The Witcher anime filmi geliyor

Orijinal içerik yatırımlarına hız kesmeden devam eden Netflix, şimdi de bir Witcher animasyon filmi üzerinde çalışıyor. Twitter üzerinden bugün konuyla ilgili resmi bir duyuru yapan şirket, yeni anime filminin The Witcher: Nightmare of the Wolf ismiyle yayınlanacağını açıkladı.

Netflix'in paylaştığı tweette pek fazla detay yer almıyor. Anime filminin, The Witcher dizisinin yapımcıları Lauren Hissrich ve Beau DeMayo tarafından hazırlanacağı belirtilmiş. Animasyon içinse Studio Mir ile anlaşıldığı belirtiliyor. Güney Koreli stüdyoyu The Legend of Korra ve Voltron: Legendary Defender gibi yapımlardan tanıyoruz.

Ayrıca Bkz.Netflix, The Witcher dizisinin izlenme rakamlarını açıkladı

The Witcher: Nightmare of the Wolf'un konusuyla ilgili şu an için herhangi bir bilgi verilmedi. Netfix'in tweetende film için,"Kıta'nın yüzleştiği yeni bir tehdite geri götürecek" şeklinde üstü kapalı bir ifade kullanılmış. Nightmare of the Wolf'un, The Witcher dizisiyle bağlantılı olacağı tahmin ediliyor ancak elbette şu an için kesin bir şey yok. 

Netflix, The Witcher: Nightmare of the Wolf'un yayın tarihiyle ilgili henüz bir açıklama yapmadı. Filmin bu yıl içerisinde yayınlanacağını tahmin ediyoruz. 

Kaynak:

• Yolla gelsin netflix, süt veriyor nasılsa sağ sağabildiğin kadar :)

• Anime işini netflix beceremiyor, enerjisini başka şeylere harcasınlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bununda bokunu çıkartacaklar belli oldu

• Legend of Korra mı? Yine Lauren mi? Arkadaş kafa mı buluyorsunuz?? Lezbiyen/Gay Witcher izleriz artık. Hiç mi "Killing Mosters" ya da "A Night to Remember" cinematic trailer izlemediniz? Cinematic trailer kalitesinde 20’şer dakikalık bölümler halinde gelse ortalığı yıkardı? Bunları gördükçe CD Project Red’in gerçek başarısının iyi bir oyun yapmak olmadığını anlıyorum. Bu adamlar Witcher evrenine, evrenin kendisinden daha değerli şeyler katmış. Her şeyden öte Witcher ve evrenin temel mekaniklerini anlamışlar ve geliştirmişler. Bir kez daha tebrikler CDPR!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi memoli156 -- 24 Ocak 2020; 1:18:23 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • memoli156 kullanıcısına yanıt
    Çok haklı bir yorum. Dizi beni de hiç sarmadı. Gittim Witcher 3 indirdim tekrar oynadım, keyfim yerine geldi.
    Oyunun grafikleri mi gelişti yoksa 2k dan mı kaynaklanıyor bilmiyorum ama. Grafikler güncel oyunlardan daha güzel geldi.

• memoli156 kullanıcısına yanıt
    Düşüncelerimin tercümanısın hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sezon 2 lütfen

• Daha dizinin taksidi bitmedi be

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bir anime bağımlısı olsam da bu saçmalığı izlemem. Resmen grinin 20 tonu havası veriyor dizisi

• Naruto45 N kullanıcısına yanıt
    bi genç kız daha

• Animasyonun gelebileceğini dizi çıkmadan önce bazı haber sitelerinde söyleniyordu. Eğer birinci ve ikinci sezon arasındaki olayları anlatacaksa güzel olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dürüstİnsan -- 23 Ocak 2020; 12:1:55 >
  • anime değil. legend kora da anime değildi. çok tartışıldı bu konu.. zaten anime yapmak çok pahalı oluyor, netflix'in soınsor olarak yaptırdığı her anime cgi olup içine ediliyor malesef...

tabi anime tarzı yaparlar onu bilemem. belli ki netflix elindeki markanın etinden sütünden yararlanacak ve iliğine kadar kurutacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KaleyDeskop -- 23 Ocak 2020; 13:12:10 >
  • Andrew Sapkowski CDPR ekibine trip atacağım diye çok yanlış ellere teslim etti evreni. Keşke A Night To Remember veya Killing Monsters tarzı şeyler gelse

• şirinler ve himen'den sonra izleyin emi :D

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.