Şimdi Ara

Bütçe dostu iPhone 9 için geri sayım başladı: Şubat'ta seri üretime giriyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
0
Favori
2.672
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bütçe dostu iPhone 9 için geri sayım başladı: Şubat'ta seri üretime giriyor

Kompakt tasarım anlayışına sahip ucuz iPhone 9'u (veya iPhone SE 2) bekleyenler için iyi haberler var. Bloomberg'in haberine göre akıllı telefon çok yakında seri üretime girecek.

Ayrıca Bkz.Apple, iPhone 9'u piyasaya sürmek için acele ediyor

Apple'ın iş ortakları Şubat ayında yeni uygun fiyatlı iPhone modelini üretmeye başlayacaklar. Akıllı telefonun Mart ayında tanıtılacağı ve aynı ay içerisinde satışa sunulacağı belirtiliyor.

Bütçe dostu iPhone 9 için geri sayım başladı: Şubat'ta seri üretime giriyor

Başlangıç fiyatı 399 olacak

Cihazların montajı Hon Hai Precision Industry (Foxconn), Pegatron ve Wistron şirketleri tarafından yapılacak. Akıllı telefon 2016'da çıkan iPhone SE'den bu yana piyasaya sürülen ilk bütçe dostu iPhone olacak.

iPhone 9 (veya iPhone SE 2) 4.7 inç ekran, tek arka kamera ve Touch ID parmak izi tarayıcısı ile gelecek. A13 Bionic işlemci ve 3 GB RAM ile güçlendirilecek telefonun 64 GB dahili depolama alanına sahip başlangıç modeli 399 dolar fiyatla satılacak.

Kaynak:https://www.bloomberg.com/tosv2.html?vid=&uuid=e514f860-3d56-11ea-9d7e-0f684eafd3b6&url=L25ld3MvYXJ0aWNsZXMvMjAyMC0wMS0yMS9uZXctbG93LWNvc3QtaXBob25lLXNhaWQtdG8tZW50ZXItbWFzcy1wcm9kdWN0aW9uLWluLWZlYnJ1YXJ5

• Fiyat harbi çok iyi.

• 12 Angry Men kullanıcısına yanıt
    ekran kasa oranına göre rezalet bir fiyat bence.

• İşlemcisi filan iyi hocam. Bu telefonu alan adamın ekran kasa oranı dusundugunu zannetmıyorum, bu tasarımı isteyen çok kişi var.
  • 349 dolar olup 3500₺den gelirse turkiyeye harika olur. Elmadan vazgecemeyenler azicik ucuz yollu elma kullanimina devam eder.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ABD'de şu an için $699 a satılan iphone 11 ülkemizde 7k küsürlere satışa çıktı bi cihazın 4k lirası var, eğer 3k küsürlere çıkarsa deli gibi satış yapar memlekette.

• quote:

Orijinalden alıntı: mck94

349 dolar olup 3500₺den gelirse turkiyeye harika olur. Elmadan vazgecemeyenler azicik ucuz yollu elma kullanimina devam eder.
    böyle bir ihtimal mümkün mü? 399 dolardan gelirse 4binden aşağı olmaz sanırım di mi?
  • Şubat'ta seri üretime giriyorsa... Mayıs'tan önce satışa sunulmaz.

• Mart ayında raflarda olursa ve fiyatı 3800 4200 arası olursa iyi olur ama hayal gibi.

• X fotosu ne alaka

• İPhone 6 boyutunda yada iPhone 5 boyutunda çerçevesiz bir tasarımla Hız RAM işlemci açısından 11 ile aynı özelliklere sahip ,kamera olarak en azından ön arka portre modu çift kamera ,parmak izi olan güzel bir telefon çıksa kullandığım üst model i phone bırakırım ,şahsen stabilize ve alışkanlık sebebiyle kullanıyorum portre modundan vazgeçemiyorum Buda plus ve x serilerine yöneltiyor .Gerçektne tablet değilde cep telefonu boyutunda ama çok işlevsel bir telefon şahsım adına harika olurdu

• Türkiye şartlarında herhangi bir iPhone asla bütçe dostu olamayacak

• şimdi hesaplayalım;
    399*5,93=2366 TL susuz sabunsuz + Devletin hani bana hani bana payı %100 oda =2366*2=4732 + %50 ÖTV =4732+2366=7098 + %18 KDV= 7098+1277=8375 + b.ku pusür vergisi onada %10 diyelim 8375+837,5=9212 TL yok kılıfı filmi fln 10.000 TL Ahada promax ı yakaladık hadi bakalım, bence bir tık altı alınır :D

• iphone xr eğer ağustos-eylül gibi 5000 TL nin altına düşmezse bunu alırım
  • LeonEyes L kullanıcısına yanıt
    800 liralik kilif kullancak kadar zengin misin hocam?

• BigMuffin kullanıcısına yanıt
    8-9bin tele verebiliyorsam binde kılıfına veririm tabi kılıf telefondan önemli ztn 😋😂

• Ystipi kullanıcısına yanıt
    Zannetmiyorum ki olsun, iPhone 11 7000 dolar 7.200den geldi.

• fiyat çok iyi
  • bütçe dostu ayfon. aynı cümlede bile olmadı..

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.