Şimdi Ara

SteelSeries Rival 3 oyuncu faresi en iyi performansı en uygun fiyata sunuyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
747
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Üst seviye profesyonel ve oyuncu ekipmanları ile tanıdığımız SteelSeries markası bu kez fiyat-performans dengesini çok iyi bir şekilde kurduğu Rival 3 adındaki oyuncu faresi ile sürpriz yaptı.

SteelSeries Rival 3 özellikleri ve fiyatı

SteelSeries Rival 3 oyuncu faresi PixArt ile geliştirilen TrueMove Core adında yeni bir sensör barındırıyor. Bu sensör gerçek birebir takip yaparken farenin hareketleri mükemmel bir şekilde ekranda yansıtılıyor. Fiyat sınıfına göre sensörün ortalamanın çok üzerinde olduğu ifade ediliyor.

Ayrıca Bkz.Asus onuncu nesil işlemcilerle donattığı mini bilgisayarını duyurdu

Sensör 35g hızlandırma, inç başına 8500 sayım, saniyede 300 inç tarama şeklinde özelliklere sahip. RGB aydınlatma ise 750 lux gibi oldukça yüksek bir değerde ve uzun süre bakılmaması tavsiye ediliyor. Entegre hafızaya 5 profil yüklenebiliyor. 60 milyon basış ömrü olan fare 77g ağırlığında. SteelSeries Rival 3 oyuncu faresi 30$ fiyat etiketi ile satılacak.

• Güzel görünüyor Rival 110 bozulursa geçerim buna haber için teşekkürler. :)

• rival 110'u bimden almıştım 85tl'ye buda bime gelirse alırız :)

• Türkiye fiyatı ne kadar olur?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 30$ burada min 250 lira :(

• Yurtdışı destek çok kötü steelseries ürünlerini tovbe almam artik

• Üç kuruşluk plastik, ülkeye girince altın oluyor. Biz ne tarafa dönüp ağlayalım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: V1CT0RY

Üç kuruşluk plastik, ülkeye girince altın oluyor. Biz ne tarafa dönüp ağlayalım?
    Cuma indiriminden Rival 300s aldım. Bir heyecan açtım kutuyu, buram buram plastik tutuyorum diyorsunuz. Aldığıma pişman oldum. Kardeşime aynı fiyata MSI aldım onunki premium resmen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: [F][u][r][k][a][n]

Cuma indiriminden Rival 300s aldım. Bir heyecan açtım kutuyu, buram buram plastik tutuyorum diyorsunuz. Aldığıma pişman oldum. Kardeşime aynı fiyata MSI aldım onunki premium resmen.

Alıntıları Göster
    MSI hangi modeli hocam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: V1CT0RY

MSI hangi modeli hocam?

Alıntıları Göster
    Msi interceptor ds100

Biraz küçük bir fare.
  • fiyatı şuan 268 tl %48.8 fiyat farkı var gene 30 dolara corsair harpoon var o 180 tl bu ekonomiyi bi çözemedim. Neyse güzel fareye benziyor alınır

• [F][u][r][k][a][n] [ kullanıcısına yanıt
    300S SS'in giriş seviyesi mouselarından. Rival 310 alsaydın daha kaliteli.

• Işıkları sönüyor mu arkadaşlar ?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.