Şimdi Ara

Karşınızda mobil oyun bilgisayarı | Nintendo Switch görmesin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
384
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Dell ve Alienware müthiş bir bilgisayara imza attı. 8-inç boyutundaki bu bilgisayar, taşınabilir oyun bilgisayarı olmak üzere geliştirildi. Nintendo Switch benzeri tak-çıkar kontrolcüleri ve 10. nesil Intel işlemci platformuyla gelen bilgisayar, Windows 10 çalıştırıyor ve Steam'deki bütün oyunlarınızı oynatabiliyor. UFO adını taşıyan bu konsept bilgisayara gelin yakından bakalım.

#ces2020 #dell

• pc tarafında düşük sistemlere optimizasyon çok az, haliyle aman aman oynamalık bişey çıkmaz ortaya. bi de tonla para isterler bunun için. iş yapmaz o yüzden.

• Sağ ve solda çıkan o kısımlar ayrı olarak gamepad gibi kullanılabilse efsane olur. Taşınabilir oyun cihazı ilk defa düzgün bir işe yarar arkadaşınızla en kötü Fifa 20 falan oynarsınız.

• Emuparadise a yaptıklarını unutmayın. O kadar sahipleniyorlar ama satin alsan satmıyorlar bile kafa müthiş adamlardaki.

• Güzel oyunlar çıkmadıkça bir şeye yaramaz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hocam oyunmu varda bilgisayar yapıyor bu nintendo oyunda yapsın alırlar ozaman.

• barkin67 B kullanıcısına yanıt
    Daha hangi otun çıkacak? Windows PC ile oynanabilen bütün oyunlar oyananbiliyor bununla.

• 8k ekranla gelmeli ki çöp olsun :D

• Sol butonu araba oyunlarında dönen direksiyon modülü takılabilir. Zaman geçirmek için güzel cihaz olmuş.

• Switch İphone 11'den daha ucuz ve daha iyi oyun oynatıyor

• Mobil Xbox yapmış adamlar

• @Fx57

Bu "Efsane" kelimesini ne kolay kullanır oldunuz artık? Ya Efsane kelimesinin anlamını bilmiyorsunuz ya da bu kelimeye bizim ve TDK nin bildiğinden başka bir anlam yüklüyorsunuz.

Hayır! Bir sene sonra diyelim ki cihaz başarısızlık abidesi olarak piyasadan silinip gidecek; o zaman başlığınız ne olacak çok merak ettim doğrusu. Gerçi "Efsane" kelimesi o duruma bile şu anki durumdan daha iyi gider.

• Keşke Vega M GH APU'lu i7 8809G ile gelseydi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • profecco kullanıcısına yanıt
    Nintendo ;Switch var zaten , tamamen o şekilde çalışıyor.. Ben sadece fazla kalın ve kaba buldum. Ayrıca ekranı da hala ufak buluyorum, halihazırdaki telefonlar 8 inçe çok yakın, bunu telefon gibi kullanmayacağımıza göre biraz daha büyük versiyonları olursa daha güzel olur kanısındayım. İçerisindeki ekran kartının ise işlemciden daha önemli olduğunu düşünüyorum. Ekranı 8-10-12 gibi üç grupta toplarlar umarım ve pahalı gelmez diye umuyorum(Sonuçta streaming bir ton servis geldi ve hala geliyor, pahalı olursa ellerinde patlar, o kesin!)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tobepeople -- 6 Mart 2020; 15:8:17 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.