Şimdi Ara

Xiaomi, Tencent'in yardımıyla oyun dünyasında devrim yaratmaya hazırlanıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
510
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Xiaomi oyun dünyasındaki varlığını geliştirmek için güçlü bir yatırım yapma planlarını resmen doğruladı. Şirketin oyun odaklı akıllı telefon markası Black Shark, PUBG Mobile ve Call of Duty Mobile gibi oyunların geliştirilmesinden sorumlu Tencent Games ile ortaklık kurduğunu açıkladı.

Ayrıca Bkz.Samsung Galaxy A41 ve A31'in detayları ortaya çıkmaya başladı

Black Shark 3 ile hayata geçirilecek

Yeni ortaklığın duyurulması sırasında Xiaomi, kullanıcılara hem yazılım hem de donanım açısından daha çeşitli bir oyun deneyimi sunmayı taahhüt ettiklerini açıkladı. Bu ortaklığın ise önümüzdeki dönemde piyasaya sürülecek olan Black Shark 3 oyuncu telefonu ile hayata geçirilmesi bekleniyor.

Xiaomi bir sonraki oyuncu odaklı telefonu Black Shark 3'ın detaylarını sır gibi saklamaya çalışsa da, ortaya saçılan birkaç sızıntı cihazın ana özellikleri ile ilgili bilgileri gün yüzüne çıkarmış durumda. Akıllı telefonun 2K çözünürlük ve 120Hz yenileme hızına sahip etkileyici bir ekranla gelmesi beklenirken, Qualcomm Snapdragon 865 işlemci ile donatılması kuvvetle muhtemel. Ayrıca 16GB RAM kapasitesine sahip ilk akıllı telefon olacağı da söylenen Black Shark 3'ün, son derece hızlı mobil internet hızları sağlayan çift modlu 5G desteği sağlayacağı da sızan bilgiler arasında.

• Devrim nerede?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • O devrimi yavaş yaratsın. Çok gördük oyun dünyasında devrim yapacam, degisitirecem diyeni. Hiçbiri yok şuan

• Valla açıkçası devrimin ne olduğunu ben de anlamadım bu haberde.Yeni bir teknoloji mi acaba dedim yok cigolaytı yüksek ,işlemcisi yüksek, tazelemesi yüksek yeni bir telefonmuş.
  • Xiaomi ye noli biri durdursun yok durdurmasın rekabet iyidir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • devrim :)

• Donanım uçuyor da telefona özel oyunlar yapsalar bari. Sonuçta sıradan amiral gemileri de oynatacak bu oyunları
  • Önce işletim sistemi lazım.

• Yav salın devrim filan haber dikkat çeksin diye yazılan şeyler bunlar

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.