Şimdi Ara

Amazon.com.tr’de iPhone modellerinde büyük indirim başlıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
5
Favori
13.947
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Amazon.com.tr’de iPhone 8, iPhone 8 Plus ve iPhone XR modelleri başta olmak üzere çeşitli cep telefonlarında önemli indirimler başlıyor. 21 Ocak’ta başlayacak kampanya ile akıllı telefonlar piyasa fiyatının altına satılacak.

iPhone 8, iPhone 8 Plus ve iPhone XR başta olmak üzere indirime girecek akıllı telefon modelleri, piyasaya fiyatının 200 ile 800 lira altında fiyata müşterilere sunulacak. İndirimler 14 Şubat’a kadar devam edecek ve stoklarla sınırlı olacak. Telefon indirimi için 21 Ocak’ta Amazon.com.tr’yi ziyaret edebilirsiniz.

Oyuncu ürünlerinde uygun fiyat

Amazon.com.tr’de oyuncu bilgisayarı ve oyuncu ekipmanlarında indirim başladı. İndirimdeki ürünler uygun fiyata satılıyor. Aşağıdaki linkten indirim sayfasına ulaşabilirsiniz:

İndirim sayfasına ulaşmak için tıklayın

İndirime giren ürünlerden bazıları

Deep Cool RGB 350 LED: 66 TL

Everest Rampage Prestige Oyuncu Kasası: 317,42 TL

DEEP COOL GABRIEL Intel ve AMD CPU Soğutucu: 139 TL

Kingston Hyperx Cloud II Kulaklık: 585,82 TL

Bloody RT5A Kablosuz Oyuncu Faresi: 164,02 TL

Trust GXT115 Kablosuz Oyuncu Faresi: 54,99 TL

Classone BP G100 17 inç Uyumlu Sırt Çantası: 147 TL

• İndirim yok boşuna bakmayın 😀

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Deep Cool RGB 350 LED'i 66 TL'den sipariş vermiştim. Gelsin bakalım, umarım hoşuma gider.

Edit. 15 stok vardı, bitmiş.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Reklamlar

• Amazon Türkiye 🇹🇷
    Ne de olsa Amerikan şirketi 🇺🇸❤️🇹🇷
    Amazon dışında alışveriş yapmıyorum artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sir Maximus is BACK -- 20 Ocak 2020; 19:26:49 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyuncu faresi çabuk tükenmiş 55 tl den direk 96 tlye fırlamış en ucuzu yazıklar olsun Türk firmaları bu indirimi yapmazken elin yabancı iştirakı bile senin satışının nerdeyse yarısına satıyor bu ürünü

• indirimin reklamını yaptıracak kadar düşmüşlerse indirim olmaz zaten
  • Takip.

• iphone satışları düşünce her gün kampanya görmeye başladık . iphonenin konusu yok mu zaten oraya yazın
  • Bugün aldık gg dan ya pişman etmek için amazon hemen atağa geçmiş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iPhone modellerinde dikkate değer bir indirim olacaksa 2600-2700 liradan aşağısı kurtarmaz.

• Iphone 11 I 6000 in altına satmayacaksa boşuna reklam yapmayın.

• Hepsiburada ve Trendyol Amazon'u gölgede bıraktı. Amazon'un tek çıkış yolu var, Türkiye'de olmayan ürünleri tespit edip, Amazon'da satacak.
  • Gg indirimi gece bitecek tam sipariş verecektim bu haberi gördüm. Ne napayım şimdi bilemedim, XS alacaktım. Sizce beklemeye değer indirim olurmu? Olmazsa kazananlar kulübü indirimi de sona erecek.

• Hemen 3-5 tane alalım hazır 200 lira düşmüşken.
  • Baktım, indirimli bir ürün bulunmuyor.

• General. kullanıcısına yanıt
    Gg indirimyle ne kadara geliyor ki hocam

• İndirime gerek yok bence zaten herşeye saldırıyor millet.

• Amazon Turkiyede işi becerememis. Gerçekten urun kıtlığı var.

• Apple MMTN2TU/A Lightning Konnektörlü EarPods Kulaklık, Beyaz, Apple Turkiye Garantili , arttırıldı ₺198,80 olan eski fiyatı ₺228,77 olarak değişti
    Apple Lightning USB Kablosu, 2 m,Apple Turkiye Garantili , arttırıldı ₺185,20 olan eski fiyatı ₺228,77 olarak değişti
    Apple iPhone 11 Akıllı Telefon, 64 GB, Beyaz , arttırıldı ₺7.042,85 olan eski fiyatı ₺7.153,00 olarak değişti
    Apple iPhone XR 64 GB Akıllı Telefon, Sarı , azaltıldı ₺6.292,70 olan eski fiyatı ₺5.993,00 olarak değişti
    Apple iPhone XR 64 GB Akıllı Telefon, Mavi , arttırıldı ₺5.893,10 olan eski fiyatı ₺5.993,90 olarak değişti
    Apple iPhone XR, 64 GB, Kırmızı (Apple Türkiye Garantili) , arttırıldı ₺5.893,10 olan eski fiyatı ₺5.993,00 olarak değişti
    Apple iPhone XR 64 GB Akıllı Telefon, Beyaz , azaltıldı ₺6.073,82 olan eski fiyatı ₺5.993,00 olarak değişti
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.