Şimdi Ara

Samsung Galaxy A41 ve A31'in detayları ortaya çıkmaya başladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
631
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Samsung kısa bir süre önce A serisine Galaxy A51 ve Galaxy A71 olmak üzere iki yeni model eklemişti. Gelen haberlere göre yakında A serisine daha ekonomik akıllı telefonlar da eklenecek.

Ayrıca Bkz.Microsoft Telefonunuz uygulaması, cihazlar arası kopyala yapıştır özelliğini destekleyecek

Samsung A serisini genişletiyor

Galaxy A41 ve A31 olarak adlandırılan bu modellerle ilgili şimdiye kadar herhangi bir bilgi sızmış değildi. Ancak GalaxyClub sitesinin yayınladığı bilgiler, bu akıllı telefonların pil ve kamera detaylarını ortaya koyuyor. Rapora göre Galaxy A31 modelinin 48 megapiksel ana sensör, 5 megapiksel makro sensör ve 5000 mAh pil kapasitesi ile gelmesi bekleniyor.

Galaxy A41 modelinin ise 48 megapiksel ana sensör, 2 megapiksel makro sensör ve 25 megapiksel ön kameraya sahip olacağı belirtilmiş. Daha önceki söylentiler her iki cihazın da 64GB depolama alanı ile geleceği yönündeydi. Akıllı telefonların hangi fiyat etiketiyle ve ne zaman piyasaya sürüleceklerine dair ise henüz bir bilgi yok. Ancak bahar aylarına kadar raflara çıkmalarının beklendiğini de söyleyelim.

• arkası çok çirkin duruyo bu ne

• a41 çok pahalı a31 çok dandik. a36 alın geçin

• Arka tasarımı benzer kamera yerleşimli telefonlar arasında en iyisi eleştiri de yerinde olsun.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yeter artık yeter vallahi bıktım. hergün 10 tane yeni model çıkartıyorlar.

• Samsung az biraz geride giriş yapmıştı yeni nesil ekranlı telefonlara ama piyasayı doldurdu. İlk modeller ucuzdu ama sonrasında fiyatlarda uçtu.

• DokuzKuyrukluTilki kullanıcısına yanıt
    kamera yerleşimine bişey demedim ki birkaç renk yapmışlar arkasını 5 liralık kılıf gibi duruyo güzel değil bu da benim eleştirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aşırı büyük A serisi. Sahsen samsung s10 kullaniyorum ve ekran ideal. Samsung un tek eksiği pil. Çok hızlı bitiyor pili.

• Geçişli gradyan görüntü var fotoda koyu ve açık gibi ama tonlamalı gidiyorlar elinize alınca anlarsınız.

• A 31 iyidir...Bütçesi düşük olup, beğendiğine imrenerek bakan aradığını bulamayanın kendini teselli etmesidir...

• Onu Bunu Bırak Samsung S99,1 Ne Zaman Çıkıyor Onu Bekliyoruz Biz

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.