Şimdi Ara

Xiaomi Mi 10'un yüksek kaliteli görselleri ortaya çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
1.036
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• 2020 yılının en çok beklenen akıllı telefonlarının başında şüphesiz ki Xiaomi Mi 10 geliyor. Yeni amiral gemisinin Qualcomm Snapdragon 865 yonga seti ile güçlendirileceği resmen doğrulanmıştı. Şimdi ise cihazın tasarımını gözler önüne seren birkaç yüksek kaliteli görsel yayınlandı.

Ayrıca Bkz.Xiaomi Wear uygulaması App Store'da yayınlandı

İnternete sızdırılan görsellerden de anlaşılabileceği üzere, Xiaomi Mi 10, kenarları kavisli ekran ile piyasaya sürülecek. Ayrıca ekranının sol üst löşesinde selfie kamerasını barındıran bir delik olacak. Alt çerçevenin ise diğerlerine kıyasla biraz daha kalın bırakıldığını görüyoruz.

Hedef Galaxy S20'den önce tanıtmak

Xiaomi Mi 10'un önümüzdeki Şubat ayında tanıtılması bekleniyor. Çinli şirket cihazı, 11 Şubat'ta duyurulacak Samsung Galaxy S20 serisinden daha önce çıkarmayı planlıyor. Bu sayede Mi 10, Snapdragon 865 platformundan güç alan ilk akıllı telefon olacak.

• Yüksek kaliteli görüntüye ne gerek var? Delikli ekran, hiç sevmedim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hibrit cihaz yapmış adamlar. Kazana biraz Apple tozu biraz Samsung tozu biraz Huawei tozu katın karıştırın, kasaya şekil verin. Bu çıkacak

• kucukyenici K kullanıcısına yanıt
    Kaç aydır delikli ekranı olan telefon kullanıyorum hiç rahatsızlık hissetmedim .aksine ekran çok güzel görünüyor deliği görmüyorum bile

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mi9T Pro aldım ön kamera yok çok iyi. Gerekirse mekanizması sayesinde kasasından çıkıyor. En güzel tasarım ön tarafın tamemen ekran olması.

• Tasarımı çok kötü duruyor. Beğenmediğim ne kadar tasarım çizgisi varsa adamlar kullanmış.

• Tasarım bir bana müthiş geldi galiba çerçevesiz vs on numara olmuş vallaha .

• Xaomi mi9T kullanıyorum. Şanslıysanız, iyi bir telefon denk gelirse ciddi anlamda ekonomik; Allah korusun bir nedenden servise verirseniz, size bol sabır dilerim. Muazzam bir kara deliğe düşmüş olacaksınız.

• ben tasarimi sevdim bakalim ne kadar olacak 5 bin olsa süper olurda inkansız gibi

• kucukyenici K kullanıcısına yanıt
    Çentikten iyidir en azından

• quote:

Orijinalden alıntı: deepd3

Çentikten iyidir en azından
    Bana göre en iyisi alt ve üstte makul çerçeve. Huawei Mate 10 Pro (kullandığım telefon) veya Meizu 16 gibi. Kişiye göre tercih değişebilir.

• Sol üstte ölü piksel var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biri İzzet Altınmeşe resmi koysun

• Mi mix demek tasarım demek hep öncü oldu, buda çok güzel olmuş.fiyatı uçmazsa kendiminkini yükseltecem.

• Maalesef mi 10 değil reno 3 pro. Aynısını mi 9'da vivo x23 ile yapılmıştı. Weibo'da digital chat station hesabını takip ederseniz mi 10 hakkındaki gerçek leak'leri görebilirsiniz, mi 10 hakkındaki çoğu leak yanlış çünkü

• eskiden çöp yazanlara kızardım şimdi ben yazıyorum ekrandaki kamera deliği yüzünden tasarım çöp

• Huawein yaptığı çakma s10 plusı unuttunuz galiba, yapılacak tasarımlar az çok belli, xiaomi de bir telefonda ilk kez kullanılacak olan ekrana gömülü kamerayı da mi mix 4 e saklıyor, bu telefonu Huawei yapmış olsaydı yere göğe sığdıramazdınız.

• Ah şayomi sen o kadar deliksiz çentiksiz telefon yap gel şimdi amiral gemisine delik koy oldu mu şimdi. Bütün hevesim kaçtı valla ??

• gerçekten çirkin

• deepd3 kullanıcısına yanıt
    Çentik en azından ayarlarla kaldırılabiliyordu xiaomi telefonlarda
    bunda o yok :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rektifier -- 20 Ocak 2020; 10:46:4 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.