Şimdi Ara

Poco, Xiaomi'den ayrılarak bağımsız bir marka oluyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
320
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Xiaomi Başkan Yardımcısı ve Xiaomi Hindistan Başkanı Manu Kumar Jain, Pocophone F1'in devam modelinin yakında tanıtılacağını doğrulayan bir duyuru yaptı.

Deneyimli yönetici ayrıca, Xiaomi'nin bir parçası olarak kurulan Poco'nun artık bağımsız bir marka olarak faaliyet göstereceğini resmen açıkladı.

Ayrıca Bkz.Samsung Galaxy S20 5G, Geekbench testinde ortaya çıktı: 12GB RAM, Snapdragon 865

Benzer bir duyuru bundan bir yıl önce Redmi markasıyla ilgili olarak da yapılmış, ardından bu marka altında çok sayıda akıllı telefon ve aksesuar piyasaya sürülmüştü.

Artık zamanı geldi

Manu Kumar Jain konuyla ilgili açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

"Poco'yu Xiaomi'nin içinde bir birim olarak oluşturduk, ancak şimdi Poco'nun kendi kimliği var. Xiaomi Pocophone F1'in inanılmaz derecede popüler bir akıllı telefon olduğu kanıtlandı. Poco'nun bağımsız bir marka olarak faaliyet gösterme zamanının geldiğine inanıyoruz."

Xiaomi Hindistan'ın patronu daha önce yaptığı bir röportajda, Pocophone F1'in halefinin geliştirilmekte olduğunu ve kısa süre içinde piyasaya sürüleceğini onaylamıştı. Poco'nun kendine ait ayrı bir web sitesinin olduğunu da belirtelim.

• Önce Redmi, şimdi de Poco bağımsız oldu. Birkaç seneye Xiaomi markalı cihazların fiyatlarının oldukça yüksek olacağını düşünüyorum. Xiaomi premium seviyeye oynayacak gibi.

• Kesinlikle hedef bu. Benim için f/p önemli olduğu için alt markaları almak sıkıntı değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu da demek oluyor ki zamli gelecek :)

• Bu da demek oluyor ki turp yakında xiaomi markasınada sardıracak ..!

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adam akıllı yazılım yapsınlar sonra premium olsunlar. Xiaomi kullanıyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Akbaba89 kullanıcısına yanıt
    Miui 11 güncellemesi ile abimin mi 8 cihazı aşırı ağır çalışmaya başladı, en son dayanamadı miui 10'a döndü adam. Xiaomi kullananlar kadar fanboy bir kesim daha yok. Onlara göre Xiaomi sevap kazanmak için telefon üretiyor ve her şeyin en iyisini kullanıyor. Xiaomi arayüzde 7/24 penis büyütme reklamı gösterse bile bu fanboylar telefonlarını savunmaya devam ederler.
  • bende mi 8 kullanıyorum yağ gibi akıyor buyrun buda yüklü uygulama sayısı ayrıca 0 reklam.
    Poco, Xiaomi'den ayrılarak bağımsız bir marka oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alemburda34 -- 18 Ocak 2020; 11:44:20 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.