Şimdi Ara

The Division 2 Xbox Game Pass'e Gelecek Gibi Görünüyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
114
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • The Division 2 yakında Xbox Game Pass sisteminin kütüphanesine eklenecek gibi görünüyor.

Xbox Game Pass twitter hesabı, The Division 2 twitter hesabının paylaşımının altına "su tabancasını çekerek hazır olduklarını" belirtti. 

İlk The Division oyunu yakında Xbox Game Pass'ten kaldırılacak ve görünüşe göre devam oyunu eklenecek.

Ek olarak, Dün itibarıyla Children of Morta konsol ve PC için Xbox Game Pass'e eklendi. A Plague Tale: Innocence ve Gris de çok yakında PC için Xbox Game Pass'e eklenecek. 

• Seneye XsX cikacagi icin Ms gamepassi cok guclu tutmaya calisacak gibi.Kutuphane her gecen ay daha da iyilesiyor.D2 de gelir umarim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 gelsin de 1i niye kaldırıyorsun ben 1i oynamak istiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 180'er ? ye gidip gold aldık 3 arkadaş , başlarım böyle işe. İlk oyun çıktıktan 2 sene sonra saatlerce oynadık diye gidip yeni oyuna bu kadar para verip aldık. Daha 1 sene dolmadan oyun bu kadar da olmaz.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • bir kaç ay önce ultimate paketini 114tlye almıştım bu aralar xboxı sattığıma pişman olmaya başladım be :( bu arada 2si çıkmış herkes oraya atlamış ne yapacaksınız 1inci oyunu

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lohan777

bir kaç ay önce ultimate paketini 114tlye almıştım bu aralar xboxı sattığıma pişman olmaya başladım be :( bu arada 2si çıkmış herkes oraya atlamış ne yapacaksınız 1inci oyunu
    sonuçta ikisi ayrı oyun hocam
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.