Şimdi Ara

Nokia 5700 XpressMusic | Ana Başlık (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
963
Cevap
5
Favori
128.722
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • benimde 5700 telefonum var 5700 da rotatame programını kullanabilen varmı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: şahin05

benimde 5700 telefonum var 5700 da rotatame programını kullanabilen varmı?

Bende de kurulu ama çalışmıyor...
  • BEN 5700 DE LANDSCPE KURULU ÇALIŞIYOR. AMA YANLIZCA GALERİ VE VİDEOLARDA EKRANI ÇEVİRİYOR.DİĞER UYGULAMALARDA ÇEVİRMİYOR.yANLIZCA GELERİ ,MEDYE VE DE KAMERAKOLAY GELSİN SEVGİLER....
  • quote:

Orjinalden alıntı: vavuli

5700 ı satıp e65 almak mantık dışı çünkü özellikleri daha kötü bir wifi için e65 alınmaz ama illa wifi istiyosan N81 N82 ye filan bak

e65 in hangi özellikleri 5700 dan kötü?
  • E 65 DE 3 G VAR AMA GÖRÜNTÜLÜ KONUŞMA YOK...ONA GÖRE...SEVGİLER
  • Arkadaşlar 5700 ında gps kullanan var mı?Gps i kullanmak için bluetoothla bağlanabilen gps şeyi mi almak lazım?
  • evet gps cihazı alman lazım
  • peki o cihazı aldıktan sonra her bağlandığımızda ek bir ücret ödememiz gerekiyor mu?İnternetten çeşitli gps programları indiriliyor mu?türkiye yol haritası filan..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efege -- 16 Şubat 2008; 18:37:30 >
  • ben şu an 5700 da Garmin GPS programını kullanıyorum. Birçok il mevcut (ilçe ve köyler dahil). Mükemmel çalışıyor. Bunun için ayrı bir Bluetooth GPS cihazı gerekiyor. Bunun vasıtasıyla GPS e bağlanıyosun ve ekstradan hiç bir ücret ödemiyorsun.
  • siz hangi gps cihazını kullanıyorsunuz ve kaça satın aldınız?
  • Güncel fiyat listesi (23.02.2008):

Ereyon.com: 493 YTL / 483 YTL (Havale ile)
    Ereyon.com (Paralel ithalat): 462 YTL / 452 YTL (Havale ile)
    KVK.com: 705 YTL
    Genpatech.com: 679 YTL / 651 YTL (Havale ile)
    Hepsiburada.com: 589 YTL / 571 YTL (Havale ile)
  • 5700'ın ekranını hangi programla yatay olarak kullanabiliriz?deneyen varsa yazsın lütfen.Landspace programıyla denediğimde sadece galeriye girince ekran yatay hale geliyordu.
  • yaw gercekten bu telefonu almak isterdim ama fiyatı cok ucuk
  • 550 ytl civarında neresi ucuk bu fiyatın?
  • Arkadaşalr 5700 da kulaklıkla müzik dinlerken bass lı bangır bangır dinlemek istiyorum ama ne yapsam öyle bir ekolayzır ayarı ve ses ayarı yapamadım.Sizin kullandığınız güzel ayar varsa bana söyleyebilirmisiniz?Hem ekolayzır ayarının nasıl olduğun hemde ses ayarının nasıl olduğu?
  •  Nokia 5700 XpressMusic | Ana Başlık

bu resimdeki kulaklık aparatında sağda 3 tane tuş var biri sesi açıyor diğeri sesi kısıyor fakat ortasındaki tuş ne işe yarıyor bilen var mı?ortasındaki tuşada basılıyor ama ne işe yarıyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efege -- 25 Şubat 2008; 17:29:15 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: efege

550 ytl civarında neresi ucuk bu fiyatın?

550ytl den baysediyoruz ben o kadar zengin degilim
  • quote:

Orjinalden alıntı: efege

Nokia 5700 XpressMusic | Ana Başlık

bu resimdeki kulaklık aparatında sağda 3 tane tuş var biri sesi açıyor diğeri sesi kısıyor fakat ortasındaki tuş ne işe yarıyor bilen var mı?ortasındaki tuşada basılıyor ama ne işe yarıyor?

selam ben aleti kullanmıyorum ama daha önce öyle bir alet kullanmıştım mesela telefon geldi sende müzik dinliyorsun o arada kesiliyor müzik sen telefonla konuşup kapattıktan sonra o tuşa bastığında müzik çalmaya devam ediyor diye düşünüyorum kendi yorumum .

• kullanan var mı arkadaşlar?
  • yokmu bu kulaklıktaki o tuşun ne işe yaradığını bilen?
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.