Şimdi Ara

Nokia 5700 XpressMusic | Ana Başlık (40. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
964
Cevap
5
Favori
128.722
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar yok mu bir bilen şu telin kodunu. Olmadı arkadaşlar ricam, telefonunun yazılımını güncelledikten sonra türkçe dilk desteği kaybolmayan bir arkadaş bataryasının altındaki 05 ile başlayan kodu ömden yada burdan yazsa yeter. Sadece ufak bir koda ihtiyacım var tekrar tüekçe yapabilmek için. Bir hayırsever bataryanın altındaki koda bakabilirmi? Benim kendi kodum türkçe dil desteğini desteklemediği için alıyorum. Ssanırım türkiyeden alınmadığı için. Yardımlarınızı bekliyorum.
  • Selam benim 5700'ın ilk önce temalar bölümüne giremedim.Sonra dedim ki bi kapatıp açayım belki düzelir kapattım fkat açılıştaki nokia yazısı geldi ondan sonra ekranda hiçbişey yok ve bembeyaz durumda bekliyor şu an pc suitten yazılımı tekrar yükleyim dedim pc telefonu görmüyor.Sizce bu sorunu ben evde halledebilirimiyim yoksa tel servislik mi olmuştur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi morbet -- 10 Kasım 2008; 11:09:48 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: morbet

Selam benim 5700'ın ilk önce temalar bölümüne giremedim.Sonra dedim ki bi kapatıp açayım belki düzelir kapattım fkat açılıştaki nokia yazısı geldi ondan sonra ekranda hiçbişey yok ve bembeyaz durumda bekliyor şu an pc suitten yazılımı tekrar yükleyim dedim pc telefonu görmüyor.Sizce bu sorunu ben evde halledebilirimiyim yoksa tel servislik mi olmuştur.

format denedinmi
  • Arkadaşlar bu aralar piyasaya uzak kaldımda 5700 hala üretiliyormu ve üretiliyorsa fiyatı ortalama ne kadar

aslında iphone kullanıyorum ama okulda filan taşıması zor oluyor öyleki paltolonu biraz daha bol giysem ağırlıktan aşağı düşecek ve rahatsız oluyorum onun için fiyatı makul küçük şirin bir telefon baktım

5700 da uygun görünüyor zaten ilk çıktığımdada ilgiliydim bu telefona ilk sayfada mesajlarımda var sizcede doğru bir kararmı
  • arkadaşlar bu telefonun dönen ksımının , taşınırken cepte kendi kendine dönme galan gibi bir hadisesi varmı , yalama olma konusunda da farklı görüşler var genelde sanırım
  • quote:

Orjinalden alıntı: evohan

arkadaşlar bu telefonun dönen ksımının , taşınırken cepte kendi kendine dönme galan gibi bir hadisesi varmı , yalama olma konusunda da farklı görüşler var genelde sanırım

Cepte kesinlikle dönme falan olmuyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: eP_362

quote:

Orjinalden alıntı: brkn_byrk

Yaa benim 5700in kumandası bozulmuştu servise verdim 5,11i de yüklemişler telefon acayip yavaşladı city box oynarken bile takılarak hareket ediyo sizde böyle bişi oldu mu?

Evet.Telefon guncellendiginde city bloxx oyunu takiliyor.Oynanmayacak hale geliyor.Iyiki guncellenmeden önce oyunu bitirdim...;)

Ben kendim evde yükledim 5.11'i daha önce sürüm yükseltmek için product kodunu değişmiştim ve nokia software update ile güncelleyip 3.83 den 4.21 e çıkarmıştım ama 4,21 hongkong sürümü olduğu için türkçe dil kaybolmuştu.
    Daha sonra aramalarım neticesinde 5700 gibi cihazlara phoenix servis yazılımıyla usb kablo üzerinden versiyon yüklenebildiğini öğrendim. fakat 5700'a eski versiyonu olan 3.83.1 yüklemeyi kabul etmiyor sanırım flash romu ile alakalı bir sorun ve araştırdım emea 13.0 apac sürümünü buldum yaklaşık 130 mb. bu sürüm tüm dillerin olduğu 5.11i yüklüyordu ve phoenix ile bu sürümü yükledim (bu arada telefoncu diilim merak ve araştırma ile yaptım bu işi :) )
    neticesinde bir farklılık almamakla birlikte türkçeye döndü tekrar menüler. ama şöyle bir sorun ortaya çıktı

mesela müzik çalarda kulaklık kumandası üstünden şarkıları değişebiliyorken, aynı şeyi radyoda her zaman yapamaz oldum. örneğin kulaklığı takıp radyo dinlemeye başladığımda kanalları değişebiliyorken bir çağrı gelip radyoya döndüğünde telefon kulaklık kumandası üstünden işlem yapamıyorum, çalışmıyor düğmeler. söküp tekrar takınca düzeliyor.

böyle bir sorunla karşılaşan oldumu acaba 5.11 versiyonunu kullanan arkadaşlardan. bir denermisiniz bunu telefonunuzda?

• quote:

Orjinalden alıntı: Méxes

Arkadaşlar bu aralar piyasaya uzak kaldımda 5700 hala üretiliyormu ve üretiliyorsa fiyatı ortalama ne kadar

aslında iphone kullanıyorum ama okulda filan taşıması zor oluyor öyleki paltolonu biraz daha bol giysem ağırlıktan aşağı düşecek ve rahatsız oluyorum onun için fiyatı makul küçük şirin bir telefon baktım

5700 da uygun görünüyor zaten ilk çıktığımdada ilgiliydim bu telefona ilk sayfada mesajlarımda var sizcede doğru bir kararmı

üretilmiyor biz aradık bulamadık. nette ikinci el baktık arkadaşa onu bile bulamadık. onun yerine yeni bir model çıktı şimdi neydi unuttum kodunu ama oda çok işlevsel cihaz.

tek kusuru 5700 kadar güzel dış sesinin olmaması sanırım

• quote:

Orjinalden alıntı: mehmet-im

quote:

Orjinalden alıntı: morbet

Selam benim 5700'ın ilk önce temalar bölümüne giremedim.Sonra dedim ki bi kapatıp açayım belki düzelir kapattım fkat açılıştaki nokia yazısı geldi ondan sonra ekranda hiçbişey yok ve bembeyaz durumda bekliyor şu an pc suitten yazılımı tekrar yükleyim dedim pc telefonu görmüyor.Sizce bu sorunu ben evde halledebilirimiyim yoksa tel servislik mi olmuştur.

format denedinmi

standart nokia s60 formatı yap cihazına, arama tuşu, 3 tuşu ve kare tuşuna aynı anda basıyorken telefonun açma düğmesine bas ve açılırken parmaklarını çekme tuşlardan. biliyorum ctrl+alt+del gibi uzak tuşlar ama işe yarıyor

• quote:

Orjinalden alıntı: delta1

quote:

Orjinalden alıntı: deloyloy

5700'ı bugün ikinci elci pazarında inceleme fırsatım oldu.adam aç bak dedi.açma kapamaya bastı cok geçmedi tel açıldı.ŞOKE oldum.Aldım menüye bastım.tak girdi.cıktım tak geri cıktı.keza uygulamalar da.Yani anlayacağınız harbiden cok atik bi telefon.Ama ilk telefonu açmadan önce joystick sert gibime geldi.Teli açıp kullanırken sertliği fazla belli olmadı fakat tam da bi sitede yazdığı üzere joystick in yukarı tuşuna her 5 basışımdan birini seçim tuşu olarak algıladı. yani ortaya basılmış gibi oldu.acaba telefon mu eskiydi yoksa harbiden böyle bi sorun mu var yoksa kullandıkça yumuşuyor mu ya da alışınca oyun bile rahatlıkla oynanacak seviyeye geliyor mu??.Kullananlar bilgi verebilir mi yaf??bu telefon bi joystick için kaçırılmaz cok güzel de ekranı var sesini duymadım sesi düşük diyenler de var.?yine kullananlara başka bi telefona nispeten sesini de söyleyebilirse hoparlörün.tşkler

Bak simdi arkadasım adı üstünde 2.el o telefonun basına neler gelmistir kim bilir . zaten basına bise gelmese o güzelim telefonu kolay kolay kimse satmaz ama karar senn

telefon hızlı çünki çok hızlı bir işlemcisi var yaklaşık 370mhz ki bu eski celeron pclerimize (win98 çalıştırıyordu) eşit bir hızdır :) öte yandan joystick hepsinde sert kullanmayı bilmek gerekiyor yukarıya ilerleme yaparken parmağını joystickin altına koyman gerek. ekran güzel çünki n95deki ile aynı çözünürlükte fakat daha ufak buda cm2 başına düşen pixellerin ufalması demek ki ortaya daha güzel bir görüntü netliği çıkıyor. Ses ne çok yüksek ne çok düşük ama sessiz bir ortamda harika berrak ve temiz (aynı zamanda az biraz bass) oluyor. diğer telefonlardan müzik dinleyince kapat şu cızırtıyı diyesiniz gelir :)

• quote:

Orjinalden alıntı: eP_362

quote:

Orjinalden alıntı: servo48

arkadaşlar bu tellefonla hem radyo dinleyip hem oyun oynayamıyorum oyunu açınca radyo kapanıyor sizde durum nasıl acaba versiyondanmı kaynaklanıyor

Ram'den kaynaklaniyordur.Muhtemelen ram yetmiyordur.Ama genelde ben ikisinide yapiyorum.Demekki oynadigin oyun kaliteli ve ram'i cok yiyor...

evet muhtemelen ramden telefon açılışta ortalama 20 mb boş ram ile açılıyor. ve java oyun açtığınızda oyunun kalitesine göre geriye 5-6 mb kalıyor. öte yandan telefon sanırım ses servisini hem oyun sesleri hem müzik sesleri bir arada işletemiyor. çünki bende mp3dinlerken java oyun oynadığımda şarkı bitene kadar çalıyor ama bitince diğer parçaya geçmeden duruyor müzik çalar.

• quote:

Orjinalden alıntı: walkman8

ses kalitesi nasıl?

SE walkman ses kalitesini bekleme
    5700 çok gelişmiş bir telefon hatta cidden kullanabilen için süper cihaz fakat SE walkman serisinin ses kalitesini (kulaklık için tabiki) yakalayamaz sanırım. Dış hoparlörde ise
    5700 çok çok daha iyi..
    ben alırken 5700 mı se walkman serisinden bir cihazmı diye çok düşündüm çünkü sürekli müzik dinlerim (her fırsatta)
    ama aynı zamanda teknolojiye çok meraklıyım ve se bir cihaz alsam biliyorum ki çok kullanışlı olsada yeterince karmaşık olmayacaktı.
    ve merakım zevkime ağır bastı :D
  • ya beyler şu kamerayı alttan çevirince ayarların normale dönmesi kıl ediyo beni:D:D şu kamera sesini ve flaş KAPALı ayarının korunmasını nasıl sağlayabilirim???
  • beyler hallettim....çözüm yolu şöyle

*

« The N78 build-in player halts the solution
    Nokia 1200 Input Method Switch Tips »
    Removes the Nokia N95 camera sound method

1st, your cell phone must be crack.

2nd, opened ” Caps Off” (open crack)

3rd, opened X-plore

4th, copy ” Z:\Private\10202be9\101F8809.txt”L to ” C:\Private\10202be9\101F8809.txt”L

5, editor ” 101F8809.txt” The file (- select - edit this file by the file - editor with X-plore)

6, find ” 101F8809.txt” The end of the file, you will see 0×7 int 1 0

cap _ rd =alwayspasscap _ wr =Alwaysfail, changes it into 0×7 int 0 0

cap _ rd =alwayspasscap _ wr =alwaysfail

7th, save the file, exit X-plore.

8th, opened ” Caps On”

9th, restart the cell phone, set up the silent mode (turn off the sound of warning)

You have sound take a picture, now, set up, answer standard mode voice have also at the sound of wanting, suitable for all mobile phones of S60 V3 edition in theory.

Herkeze kolay gelsin:Dbende işe yaradı.Şimdi tek sorun kendi kendine otomatiğe alınan flaş.Ona yardımcı olursanız sevinirim...

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PCSyn -- 1 Aralık 2008; 18:21:12 >
  • 5320 mi 5700 mı?2'si arasında kaldım.5700 bnm eski telefonum 2 ay civarı kullanmıştım ve bence güzel bir telefon.5700 ın üretimden kaldırılmasını da göz önünde bulundurarak sizce hangisini almalıyım?Fiyat önemli değil.Dış görünüm olarak bence 5700 daha güzel bence
  • quote:

Orjinalden alıntı: KaanSK

beyler hallettim....çözüm yolu şöyle

*

« The N78 build-in player halts the solution
    Nokia 1200 Input Method Switch Tips »
    Removes the Nokia N95 camera sound method

1st, your cell phone must be crack.

2nd, opened ” Caps Off” (open crack)

3rd, opened X-plore

4th, copy ” Z:\Private\10202be9\101F8809.txt”L to ” C:\Private\10202be9\101F8809.txt”L

5, editor ” 101F8809.txt” The file (- select - edit this file by the file - editor with X-plore)

6, find ” 101F8809.txt” The end of the file, you will see 0×7 int 1 0

cap _ rd =alwayspasscap _ wr =Alwaysfail, changes it into 0×7 int 0 0

cap _ rd =alwayspasscap _ wr =alwaysfail

7th, save the file, exit X-plore.

8th, opened ” Caps On”

9th, restart the cell phone, set up the silent mode (turn off the sound of warning)

You have sound take a picture, now, set up, answer standard mode voice have also at the sound of wanting, suitable for all mobile phones of S60 V3 edition in theory.

Herkeze kolay gelsin:Dbende işe yaradı.Şimdi tek sorun kendi kendine otomatiğe alınan flaş.Ona yardımcı olursanız sevinirim...

Aramızda bunu Türkçe'ye çevirebilecek olan var mı?

• N-gage oyun linklerinin tümü kırık :/
  • Saolasın linkleri tamir ettiğin için
  • Linkler en geç 1 hafta içinde yenilenecektir...
  • 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.