Şimdi Ara

Nokia 5700 XpressMusic | Ana Başlık (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
964
Cevap
5
Favori
128.722
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yeni aldın sanırım . Hayırlı olsun güle güle kullan .
    Bu arada imzan kural dışı uyarı yemeden düzeltirsen iyi olur :)
    Telefona indirmek için tam ekran videolar bulursan bir yerden haberim olsun unutma bunu :)

Telefon içi 2 ss

Nokia 5700 XpressMusic | Ana Başlık

Nokia 5700 XpressMusic | Ana Başlık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DBADFA1C8 -- 16 Eylül 2008; 10:49:37 >

• Spr fotolar.Tebrikler güzel çekimler yapmışsın.
  • Deneme mesajı.. Telden atıyorum.

• Star Wars™: The Force Unleashed™ eklendi...
  • ep_362 pm
  • Arkadaşlar bu ekrandaki bugün için ajanda kaydı yok yazısını nasıl kaldırabiliriz?
  • quote:

Orjinalden alıntı: ShtriGa

Arkadaşlar bu ekrandaki bugün için ajanda kaydı yok yazısını nasıl kaldırabiliriz?

rompathcher yüklümü telefonunda
  • arkadaşlar mesajlara girerken hangi programı kullanarak şifre koyabilirim?
  • Rompatcher yok ama secman var
  • quote:

Orjinalden alıntı: ShtriGa

Rompatcher yok ama secman var

rompatcher da bir eklenti sayesinde yapabiliyorum ben ama secmanda nasıl olur bilmem.Eğer istersen yükle rompathceri yardımcı oluyum ama şunu söyleyim daimi olarak kaldıramazsın yani telefonu her kapatıp açtığında yeniden gelir her seferinde kendin kapaman lazım...
  • 5700 kullanan arkadaşlara bi sorum olacak. Yeni bi tel almayı düşünüyorum ama 5700 la 5320 arasında kaldım. 5320 nin ekranı küçük geldi bana o yüzden biraz itici duruyo. 5700 tip olarak daha hoş duruyo ve ekranı daha büyük ve biraz daha canlı gibi. Ama joystick biraz dandik gibime geldi. Yani çok oyun oynayan biri degilim ama joystick dayanır mı?? Bide dönen kısım kullanım sonucu gevşeyip cepte felan kendi kendine dönmeye başlar mı?? Telefonu uzun süre kullanmış arkadaşların yorumunu bekliyorum
  • Ayrıca bi sorum daha olcak. 5700 2.5 mm kulaklık çıkışına sahip olduğu için 3.5 mm dönüştürücüsü bulabilir miyiz?? Kablolulardan değilde kablusuz 2 cm lik olanlar var. Acaba bunları piyasada bulmak kolay mıdır?? Biliyorum çok soru sordum kusura bakmayın
  • Merhaba kardeş... Soruların defalarca sorulmuş olmasına rağmen tekrar cevaplayalım

1) 5320 boyut açısından daha fedakar ve kibar bir telefon.Tabii bu özellkle küçük telefon isteyenler için ideal ama tabi ekran konusunda daha küçük bir ekranı var ki bu beni asla tatmin etmez.

2)Bu defalarca soruldu alttaki dönen ksıım asla hiçbirsorun yaratmıyor burda 1 senedir kullanan arkadaşımız da var ve ben 4 aydır kullanıyorum aynen ilk günkü gibi.Telefoncular ve babam telefonu sürekli bu yüzden eleştirdiler ve altı düşer deyip durdular ama ben bildiğimi okudum çok da mutluyum taş gibi ilk günkü gibi... Joystick bana daha hiç sorun yaratmadı diğer kullanan arkadaşlarımızdanda sorun olduğuna dair hiçbir şikayet duymadım...

3)Kulaklık girişi 2.5 mm ama iki parçadan oluşuyor kulaklık asıl kulaklık girişi 3.5 mm yani şöyle söyleyeyim kulaklık bir kumanda birde asıl kulaklık kısmından oluuşyor.Kumanda kısmının girişi 2.5 mm kumandayada istediğin kulaklığı bağlayabileceğin bir 3.5 mm lik jack girşi var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canaydo -- 26 Eylül 2008; 20:23:32 >

•  Nokia 5700 XpressMusic | Ana Başlık

Telefonu biraz modifiye ettim arkadaşlar nasıl olmuş
  • Teşekkür ederim arkadaşım. Telefonun boyutu hiç önemli degil. İkisininde özel ses çipi var ve ses kaliteleride aynıdır sanırım tabi kulaklık için söylüyorum. hoparlörde 5700 ezer gibi duruyo En mantıklı seçim 5700 gibi Küçük ekranlı 5320 ye Tabi şaka 5320 ye kötü demiyorum sadece ekranı küçük o kadar. 5320 kullanan arkadaşlar alınmasın

• arkadaşlar 5700 ile k750i nin sesi karşılaştırın desem ne derdiniz bilen biri varsa cevaplasın.5700 almayı düşünüyorum ne dersiniz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: martinz

arkadaşlar 5700 ile k750i nin sesi karşılaştırın desem ne derdiniz bilen biri varsa cevaplasın.5700 almayı düşünüyorum ne dersiniz.

Hemen Hemen aynı kuzenimde var bazen kapıştırıyoruz bazı parçalarda 5700 sesi daha üstün hatta....
  • sadece 0,2" daha büyük ekran için;

+ 100 MB tel hafızası,
    + 64MB RAM,
    + symbian 9.3,
    + 3,5mm jack
    + tek parça ve daha iyi boyutlar
    + rakibi artık üretilmiyor
    + RDS'li FM Radyo
    + Söyle çal uygulaması

bu artılardan vazgeçmeye değer mi, buna karar vermek lazım

quote:

Orjinalden alıntı: gs01

Teşekkür ederim arkadaşım. Telefonun boyutu hiç önemli degil. İkisininde özel ses çipi var ve ses kaliteleride aynıdır sanırım tabi kulaklık için söylüyorum. hoparlörde 5700 ezer gibi duruyo En mantıklı seçim 5700 gibi Küçük ekranlı 5320 ye Tabi şaka 5320 ye kötü demiyorum sadece ekranı küçük o kadar. 5320 kullanan arkadaşlar alınmasın

• Hız olarak iki telefonda aynı diye biliyodum ama degil mi??
  • cevaplarınız için teşekkür ederim çok yardımcı oldunuz
  • 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.