Şimdi Ara

Bang & Olufsen batarya canavarı yeni tam kablosuz kulaklığını duyurdu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
488
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Ses teknolojileri konusunda lider firmalardan olan Danimarkalı Bang & Olufsen, yıllar önce AirPods rakibi olarak piyasaya sürdüğü Beoplay E8 adındaki tam kablosuz kulaklık modelini üçüncü nesle terfi ettirdi. 

Beoplay E8 3rd Gen özellikleri ve fiyatı

Beoplay E8 3rd Gen adındaki yeni modeli etkileyici batarya performansı ile dikkat çekiyor. Tek şarj ile 7 saat kullanım süresi sunan Beoplay E8 3rd Gen modeli kablosuz şarjlı kılıf da devreye girince bu rakamı 35 saate çıkarıyor. Beoplay E8 3rd Gen sınıfında rakipsiz diyebiliriz. 

Ayrıca Bkz.Getir platformuna Silikon Vadisi'nden 40 milyon dolarlık yatırım

Üstelik bir önceki nesle göre dış tasarımında biraz daha kompakt ve hafif bir yaklaşım benimseyen modelin batarya konusunda aldığı mesafe takdire şayan. Zaten modelin en dikkat çekici pazarlama yönü bu olacak. 

Bunun haricinde üst seviye ses kalitesini koruyan kulaklık ne yazık ki aktif gürültü engelleme özelliğine yer vermemiş. Berrak ses için 4 mikrofona yer verse de bunları gürültü engelleme için kullanmıyor. Bu bakımdan önemli bir rekabet silahından mahrum kalıyor. 350$ fiyat etiketi dezavantajını biraz daha arttıracak gibi. 

• Eğer müzik için düşünüyorsanız sınıfının en iyi kulaklığı.. Ben 1. neslini kullanıyorum gayet başarılı

• Yanlış Başlık;
    Batarya canavarı demek, yani pili hemen tüketiyor anlamı taşır.

• SC0RPI0N kullanıcısına yanıt
    Mikrofon kalitesi fln nasıl hocam ? Tam modeli nedir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • face1tr kullanıcısına yanıt
    Aynen ben de o şekilde algıladım. İfade hatalı olmuş. Düzeltilse daha iyi olur. Örneğin Dev Bataryalı gibi.

• ezimuse kullanıcısına yanıt
    Modeli beoplay e8 v1 mikrofonu kapalı ortamda fena değil ama dışarıda tüm gürültüyü aldığı için sorun olabiliyor hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu kulaklıklarla bir türlü rahat edemedim, kablolu kulaklıklara devam.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 350$ ve gürültü engelleme yok. B&O bu gidişle high-end’in Beats by Dre’si olacak.

• o paraya gider airpods PRO alırım çıldırmış bunlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheJudgé -- 17 Ocak 2020; 10:56:59 >
  • DH Misafiri D kullanıcısına yanıt
    Seni gidi şakacı seni :D

• Haberde gürültü engelleme için "Bu bakımdan önemli bir rekabet silahından mahrum kalıyor" ifadesi yer alıyor. Buna benzer yazıları birkaç kere daha görmüştüm. Böyle yapılarak bilinçli veya bilinçsiz şekilde airpods en popüler ürün haline getiriliyor.
    Gürültü engelleme tabi ki faydalı ancak şu an kullandığım kulaklıkların biri hariç hiçbirinde gürültü engelleme yok. Açıkçası eksikliğini de hissetmiyorum. Bu sektörde en önemli şey olan ses kalitesi, başka özelliklerin arkasına geçmeye başlamış. "Bu kadar paraya gürültü engelleme yoksa alınmaz" demek ve ona göre sınıflandırmak doğru değil bence.

• Ya yemişim gürültü engellemeyi 35 saat batarya performansı ile rakipsiz olmuş adamlar. Bende E8 Gen1 kullanıyorum çok memnunum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2.neslini almaya gerek yokmu sahibindende 2.nesli uygun fiyata var almayı düşünüyorum ama gereksiz para vermek istemem 1.nesli kaliteliyse

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.