Şimdi Ara

Ninja artık kendi Fortnite görünümüne sahip

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
364
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Bugüne kadar Fortnite oyununda Batman, Star Wars gibi pek çok filmin veya içeriğin görünümleri pazarlama stratejileri kapsamında oyuna eklenmişti. Şimdi ise ilk kez bir oyuncuya ait görünüm oyuna ekleniyor.

Artık oyunun bir parçası

Adını önemli karşılaşmalarda ve reklam çalışmalarında sık sık duyduğumuz en popüler Fortnite oyuncularından Tyler "Ninja" Blevins artık kendisine ait bir görünüme sahip. Ninja Fortnite Skin bugünden itibaren oyun içerisindeki Epic mağazasında erişime açıldı.

Ayrıca Bkz.Getir platformuna Silikon Vadisi'nden 40 milyon dolarlık yatırım

Görünüm yanında Ninja temalı bir balta, sırt aksesuarı ve popüler dansı için hareket de yine oyuna eklendi. Ninja ortaklığı oyunda Icon Series stratejisinin de ilk adımı oldu. Yakın dönemde oyun, film ve moda sektörlerinden de önemli isimler konuk edilecek.

Şüphesiz oyuncu tarafında da bu strateji daha fazla etkileşim olarak kendisini gösterecektir. Pazar gününe kadar NINJA kod adını kullanarak yeni Ninja görünümünü elde edebilirsiniz.

• Yaşasın, artık rol modelimi oyunda da oynayabileceğim...
    Yaşım ilerlediği için mi garip geliyor, yoksa hakikaten mi saçma bilemiyorum ama yeni nesil gençliğin rol modelleri bu insanlar olmamalıydı. Bizim de eskiden saçma denilebilecek, kendimize örnek aldığımız insanlar vardı ama bu kadar vasıfsız değillerdi. Dövüşürken kendimizi Bruce Lee sanırdık, top oynarken Andreas Köpke olurduk vs. Şimdi de tatilde denize giren 4-5 yaşlarındaki çocuk, kendi kendine 'evet arkadaşlar kanalıma hoşgeldiniz, bugün denize giriyorum' diyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hazarRS -- 16 Ocak 2020; 20:30:54 >
  • Sevgili DH Yönetimi,

Bu haber gibi BSC haberlerini DonanımHaber'e girmeme rağmen anasayfamda görüyorum. Halbuki bu tarz haberleri görmek istesem BSC'ye bakardım. Bu bir bug olabilir mi?

Yaşımı 12 veya 13 olarak ayarladım galiba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RAIZEN -- 16 Ocak 2020; 20:32:32 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • güzel
  • hazarRS kullanıcısına yanıt
    Sizden eski nesilde sizi Bruce Lee'yi örnek aldığınız için saçma bulmuştur. Yayıncılık, oyunculuk yeni çıkan bir meslek ve bu insanlar bunu iyi yapıyorlar. Oyun oynayıp, şov yapıyorlar aslında. Aslında bu insanlara, illaha eskiden örnek isterseniz, şovmen diyebiliriz. Siz Bruce Lee'yi televizyondan izleyip özendiniz, şimdiki nesil ise bilgisayardan izleyip bu mesleğin iyilerine özeniyor. Aslında "yaşım ilerlediği için" diyerek cevabı vermişsiniz
    Derseniz herkes oyun oynuyor; herkes şarkı söylüyor ama Ferdi Tayfur, Orhan Gencebay, Müslüm Gürses gibi mi?
  • DonanımHaber bildiğin YouTuber sitesi gibi oldu. Şu haber niteliği taşımayan haberlerden gına geldi. Adam AVM'de gömlek pantolon aldı diye yazacaklar yakında!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anasayfa haberlerinden 120 gün uzaklaştırma hayırlı olsun :)

• Ekrem, oyun sektöründe bir ilk değil maalesef. DotA 2'de adıyla ve görünümüyle Dendi'ye ait bir kozmetik bulunuyor..

• Ekrem sen kimin tetikçisisin kimin toplum mühendisisin nasıl bir şeysin sen ya yeter artık haber yaptırmayın şuna ya seviye yerlerde şu sitede

• zQrba kullanıcısına yanıt
    Haklısınız ancak bahsettiğim şey biraz daha detaylı bir anlam taşıyor. Evet Bruce Lee'yi örnek alırdık ama çok iyi tekme atıyor, uçuyor kaçıyor, güzel şov yapıyor diye değil. Zekasından, adanmışlığından, tekniğinden vs etkilenip kendimizi onun yerine koyardık. Fiziksel başarıyı hissetmek için, bize üstün olmayı gösterdiği için, çabalarsak bu hayatta "somut" şeyleri aşabileceğimizi gösterdiği için onu örnek alırdık. Şimdiki rol modellerin çoğunluğu ise eskilere göre daha sığ, konudaki kişi elbette başarılı olduğu için seviliyor ancak başarılı olduğu alan çok dar ve yapay. Bu yüzden örnek alınan başarının gerçek hayattaki getirisi çok sınırlı bence. Kastettiğim şey buydu.

Bir çocuğun Ronaldo gibi hissederek daha yükseğe zıplamaya çalışmasıyla bir oyunda ninja olarak daha fazla adam öldürüp seviye atlamaya çalışması aynı gelişimi sağlamaz diye düşünüyorum.

Bir de belirtmeden geçmeyeyim, bizden önceki nesil ile birlikte izlerdik herşeyi. O yüzden bizim rol modellerimiz, onlar için de bir anlam ifade ediyordu. Şimdi çocuklar daha fazla özel alana sahip şekilde izliyorlar, bu yüzden de o videolarda sunulan şeyler geneli kapsamıyor. Dünya değişiyor ve ben bunu garipsiyorum kısacası :)

• quote:

Orijinalden alıntı: hazarRS

Haklısınız ancak bahsettiğim şey biraz daha detaylı bir anlam taşıyor. Evet Bruce Lee'yi örnek alırdık ama çok iyi tekme atıyor, uçuyor kaçıyor, güzel şov yapıyor diye değil. Zekasından, adanmışlığından, tekniğinden vs etkilenip kendimizi onun yerine koyardık. Fiziksel başarıyı hissetmek için, bize üstün olmayı gösterdiği için, çabalarsak bu hayatta "somut" şeyleri aşabileceğimizi gösterdiği için onu örnek alırdık. Şimdiki rol modellerin çoğunluğu ise eskilere göre daha sığ, konudaki kişi elbette başarılı olduğu için seviliyor ancak başarılı olduğu alan çok dar ve yapay. Bu yüzden örnek alınan başarının gerçek hayattaki getirisi çok sınırlı bence. Kastettiğim şey buydu.

Bir çocuğun Ronaldo gibi hissederek daha yükseğe zıplamaya çalışmasıyla bir oyunda ninja olarak daha fazla adam öldürüp seviye atlamaya çalışması aynı gelişimi sağlamaz diye düşünüyorum.

Bir de belirtmeden geçmeyeyim, bizden önceki nesil ile birlikte izlerdik herşeyi. O yüzden bizim rol modellerimiz, onlar için de bir anlam ifade ediyordu. Şimdi çocuklar daha fazla özel alana sahip şekilde izliyorlar, bu yüzden de o videolarda sunulan şeyler geneli kapsamıyor. Dünya değişiyor ve ben bunu garipsiyorum kısacası :)
    Bu bakışla haklısınız evet. Dar bir alanda değil de hayata dair örnek almak açısından bahsediyorsunuz.

Oyunda ninja karakteri zaten fortnite için bir reklam büyük ihtimal, düşen popülaritesini geri toplama çabası

Eski nesil bir örnekti aslında, bende sokakta oynayan nesildim. Ailem kızardı, şimdiyse nesilden sokakta oynasın isteniyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.