Şimdi Ara

Xiaomi Mi 10 canlı olarak görüntülendi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
2.078
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Xiaomi'nin yaklaşmakta olan amiral gemisi akıllı telefonu Xiaomi Mi 10'un önümüzdeki ay tanıtılması beklenirken, cihazla ilgili sızıntılar da devam ediyor. Şimdi ise Xiaomi Mi 10 olduğu iddia edilen cihazın canlı görüntüleri ortaya çıktı.

Ayrıca Bkz.Sony'nin yeni Xperia akıllı telefonlarını tanıtacağı tarih belli oldu

Sızıntı, Pro olmayan modele ait olabilir

İlk kez canlı olarak görüntülenen cihazın, önceki sızıntılardan farklı olduğunu söylemek gerek. Zira daha önceki haberlerde telefonun herhangi bir delikli ekran veya çentiğe sahip olmayacağı ve tam ekran kullanıcı deneyimi yaşatacağı iddia edilmişti. Bu da Mi 10 modelinin ekran altı kamera teknolojisiyle geleceği söylentilerini güçlendiriyordu. Ancak son sızıntı bu haberleri gölgede bıraktı.

Yine de önceki sızıntıların Xiaomi Mi 10 Pro modeline ait olabileceği ihtimali de mevcut. Şirket Mi 10'un Pro modeli olacağını doğrulamıştı ve normal versiyona sahip olan kullanıcıların delikli bir ekran tasarımına razı olmaları gerekecek diyebiliriz. Cihazın arka tasarımı ise şimdiye kadar sızan haberleri doğrular nitelikte. Yani cihazda alt alta konumlandırılmış dört adet kamera olacak. Xiaomi yeni amiral gemisini ne zaman tanıtacağını ise henüz açıklamış değil.

• Acaba bu sefer stereo hoparlör koyacaklar mi????

• çok kötü olmuş bence... kavisli ekran iğrenç bir şey insanlar nasıl bu akımı sevdi hala anlamıyorum.

• Rachsuchtig kullanıcısına yanıt
    Zor. Kaçı adam akıllı hoparlör koyuyor? Orası noksan olacak baya bir süre. Böyle bir şey istiyorsanız hoparlör alacaksınız ufak kaliteli bir tane.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DokuzKuyrukluTilki

Zor. Kaçı adam akıllı hoparlör koyuyor? Orası noksan olacak baya bir süre. Böyle bir şey istiyorsanız hoparlör alacaksınız ufak kaliteli bir tane.
    Yapmayın Allah askina cogu amiral gemisinde gayet kaliteli stereo hoparlör mevcut.
  • Rachsuchtig kullanıcısına yanıt
    mi 6'da var. mi8 ve mi9'da var mı bilmiyorum.

• Alt ve usteki kalin cerceveleri uste taplansa oraya da kamera sensoru dahil led bildirim isik sensoru hoparlor vs hersey konulurdu . Olmamis. Delikli ekranda koselerden anlasilan elde kalan tutulmus Samsung vs temin edilmis ...

Bence alinmaz ... Olu dogmus...

• şu kamera deliğine donmeyin

• Hadi hadi hadi mi11,mi12 çıkarın model yagdırında mi9 ucuzlasın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • smart1978 kullanıcısına yanıt
    Öyle senin dediğin gibi kolay olsaydı bu işler yüzlerce çalışanı olan onlarca şirket çoktan yapmış olurdu zaten. Alttaki çerçeve de benim bildiğim kadarıyla ekranın bağlantısıyla alakalı. Apple gibi ekranın alt kısmını kendi üzerine döndürmeleri lazım ki alt çerçeveyi kaldırabilsinler ancak bu da büyük maliyet artışına sebep olduğu için astarı kendisinden pahalı hale geliyor ve yapmaya gerek duymuyor Apple harici üreticiler.

• MFN kullanıcısına yanıt
    Apple daki sistemi zaten bilen kaynakli paylasmisligim da bolca olan birisiyimdir.

Ekran baglantisini ona gore ayarlar ic tasarimini degistirirler. Illa eski temellerde yeni seylere zorlansin demiyorum.

Ayrica velevki ugrasmayacaklarsa anlamsiz delige gerek yok eskisi gibi olsun deliksiz ...
  • Adamlar sıfırdan çok iyi yerlere geldiler artık piyasaya yön bile vermeye başladılar..Mi10 da gayet güzel olmuş.

• One plus kullanan xiaomi ye kolay kolay dönmez

• Kötü bir tasarım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemus

çok kötü olmuş bence... kavisli ekran iğrenç bir şey insanlar nasıl bu akımı sevdi hala anlamıyorum.
    +1 kavisli ekran varoş göstergesidir
  • Haydaa, madem çerçeve olacak neden kamera çerçeve de değil Meizu modellerinde olduğu gibi? Ayrıca çerçevesiz modellerden sonra bir sürü seçenekte varken neden böyle bir model? Çerçevenin yanına bağımsız bir kamera ne alaka? Umarım final tasarım değildir de değişik prototip modellerden birisidir.
  • Xiaomi uygun diye önereceğim telefondur ama hiçbir zaman kendim için alacağım telefon olamaz. Sony Türkiye'den çekilmese yine sony alırdım.

• Biride çıksın 5.5inç ekranlı %85-90 ekran kasa oranlı 3500mah bataryalı bir amiral gemi yapsın arkadaş Her çıkan telefon dahada büyüyor Telefonu değiştiremiyoruz bunların yüzünden

• mi 6 dan geçilir mi bakalım

• Canlı göremedik.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.