Şimdi Ara

Epic Games'e Özel Oyunların Ne Kadar Sattığı Açıklandı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
245
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Steam tarzı oyun satın alma platformu olan Epic Games, bildiğiniz gibi geçtiğimiz günlerde 2019 yılının istatistiklerini paylaşmıştı. İstatistiklerin arasında 2019 yılında Epic Games üzerinden en fazla satılan özel oyunlar da açıklanmıştı ancak net bir sayı verilmemişti.

Şimdi de bu popüler oyunların ne kadar satıldığı açıklandı. Borderlands 3'ün açık bir farkla birinci olduğunu görüyoruz. Untitled Goose Game de gayet güzel bir başarı yakalamış.

Not: Red Dead Redemption 2'nin net bir verisi olmadığı için listede yer almıyor. 

Borderlands 3 - 1.954 Milyon
    World War Z - 1.022 Milyon
    Metro Exodus - 707 Bin
    Satisfactory - 644 Bin
    Control - 244 Bin
    The Outer Worlds - 154 Bin
    Untitled Goose Game - 151 Bin 

• Borderlands co-op tabanlı ve çizgi film animasyonları olan bir oyun. World War Z de 4 kişilik zombi oyunu yine.

Burada şunu görüyoruz online oyunlar daha çok satılıyor, single oyunlar daha az satılıyor belki steam de olsalardı durum değişir miydi? emin değilim.

Metro Exodus ile Control geçen senenin sevdiğim oyunlarından. Outer Worlds dilim çok iyi olmadığından ve o göz yoran grafikleri yüzünden kenara attım. New Vegas'a olan hayranlığımdan bu oyun beni pek mutlu etmedi. Evren olarak farklı oldukları için de olabilir.
  • ahaha çok satmışlar ya :) oyunculara helal protesto gibi protesto. çocuklar fortnite oynamayı bıraktığı an epiç batar zaten
  • Bayağı az ama ilk baştaki negatif algıyı yavaş yavaş yıkıyor
  • BSC Misafiri B kullanıcısına yanıt
    quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

ahaha çok satmışlar ya :) oyunculara helal protesto gibi protesto. çocuklar fortnite oynamayı bıraktığı an epiç batar zaten

Bu nasıl bir kafa yapısı , beyin yerine saman mı var?

Rekabet her zaman kullanıcıya yarayan bir şeydir. Bakınız Çoğu oyunda fiyatlar makul seviyelerde. Öküz gibi indirimler, aldıgın oyuna 60 tl ek indirim , indirim kodu gibi bir ton şey sunuyor, iyi kötü ücretsiz oyunda veriyor.

Daha ne olmasını ya da yapmasını bekliyorsun?

Evine gelip profesyonel olarak masaj mı yapsınlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-2C5CD639E

Borderlands co-op tabanlı ve çizgi film animasyonları olan bir oyun. World War Z de 4 kişilik zombi oyunu yine.

Burada şunu görüyoruz online oyunlar daha çok satılıyor, single oyunlar daha az satılıyor belki steam de olsalardı durum değişir miydi? emin değilim.

Metro Exodus ile Control geçen senenin sevdiğim oyunlarından. Outer Worlds dilim çok iyi olmadığından ve o göz yoran grafikleri yüzünden kenara attım. New Vegas'a olan hayranlığımdan bu oyun beni pek mutlu etmedi. Evren olarak farklı oldukları için de olabilir.
    Bu oyunlar Steam'da olsa daha çok satardı her singleplayer oyun için genelleme yapmamak lazım. Single olupta milyonlarca satan çok oyun var. Mesela Witcher 3 gibi sadece single olan ve yıllar önce çıkmış bir oyunu hala yüzbinlerce kişi oynuyor. Daha çok örnek veririmde hepimiz biliyoruz zaten bu oyunları.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Dijital oyun marketi falan desene abi steam tarzı oyun satın alma platformu ne

• quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

ahaha çok satmışlar ya :) oyunculara helal protesto gibi protesto. çocuklar fortnite oynamayı bıraktığı an epiç batar zaten

Boş bsc misafir kafası işte ne kafası olacak.
  • Steam'e çıksalar kim bilir ne kadar satacaklardı. Yapımcılar kendi topuklarına sıktı bile bile. Epic'in artık rekabeti 2 platforma da çıkan oyunları daha ucuza satarak yapması lazım, exclusive saçmalık.
  • quote:

Orjinalden alıntı: TncyKrmn

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

ahaha çok satmışlar ya :) oyunculara helal protesto gibi protesto. çocuklar fortnite oynamayı bıraktığı an epiç batar zaten</blockquote>

Bu nasıl bir kafa yapısı , beyin yerine saman mı var?

Rekabet her zaman kullanıcıya yarayan bir şeydir. Bakınız Çoğu oyunda fiyatlar makul seviyelerde. Öküz gibi indirimler, aldıgın oyuna 60 tl ek indirim , indirim kodu gibi bir ton şey sunuyor, iyi kötü ücretsiz oyunda veriyor.

Daha ne olmasını ya da yapmasını bekliyorsun?

Evine gelip profesyonel olarak masaj mı yapsınlar?

Exclusive rekabet değil ki? Asıl rekabeti 2 yerde de satışa çıkan oyunları daha ucuza satarak yaparlar. Yazılımlara exclusive tamamen saçmalık.

• World war z yi indirimlerle o kadar göze soktular ki bende aldım. Çok iyi bir oyun değil oynanış süreside epey kısa. Online kısmında 4v4 ler sıkıcı, coop görevler kısa. 8v8 16v16 olmadıkça multiplayer pvp nin anlamı yok

• Oyunun olayı 4 kişi coop. Ben hala oynuyorum. Türü sevenler için güzel oyun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.