Şimdi Ara

Instagram DM’leri sonunda web üzerinden de kullanılabiliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
298
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Instagram tarafından açıklandığı üzere bugünden itibaren dünya çapındaki kullanıcıların küçük bir yüzdesi tarafından web direkt mesajları kullanılabiliyor. Çok sayıda DM gönderenler için son derece faydalı olacak bu yenilik, özellikle firmaların ve fenomenlerin işine gelecektir.

Mobil ile bire bir aynı olacak web mesajlaşma deneyimi; grup oluşturma ya da kullanıcılara profillerinden ve DM ekranından mesaj göndermeye imkan sağlayacak. Tıpkı mobildeki gibi mesajlara çift tıklayarak beğenmenin yanında bilgisayarda bulunan fotoğrafları paylaşmak da mümkün hâle geliyor. Instagram web sitesi, giriş yaptıktan sonra bildirim göndermek için izin istediğinde mesaj bildirimlerini de masaüstünüzde görmeniz mümkün olacak. 

Ayrıca Bkz.Bilgisayar satışları yıllar sonra ilk kez yükseldi

Son birkaç yıl içerisinde Zuckerberg liderliğindeki Facebook, mesajlaşmaya yoğun ilgi gösteriyor ve Facebook’un geleceğini burada gördüğün her fırsatta açıkça ifade ediyor. Instagram’ın web arayüzünün dışında Facebook, Instagram ve WhatsApp mesajlarını da kısa süre sonra birleştirmesi beklenen firma, bu konuya önem veriyor. Instagram DM'leri bu yazının yazılış saatinde benim hesabımda çalışmıyor fakat sizin de denemenizde fayda var.

• Whatsapp web varken bunun olmaması saçmaydı zaten baktılar ilgi azalıyor açtılar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yapilacak cok guzel seyler olabilir ama nedense sirketler yeni ozellik cikarmiyorlar.
    Bir kayiba falan mi ugruyorlar acaba senelerden beri ayni arayuzler face'te ayni bu da ayni.
    Boyle bir platformu degistirip iyilestirmek cok mu zor acaba?
    En sinir oldugum sey gercekten.

• Instagram'ın web arayüzü çok kötü bu arada telefonu ekrana yansıtmış gibi duruyor hiç kullanışlı değil.

• Iyi olmus. Bazen bilgisayrda bir seylerle ugrasirken Instagramdan mesaj yazmak icin telefona gecmek keyif kaciriyor.

• Web sürümü cidden kötü. Telden girin diye site resmen bağırıyor. Pc sürümü nu kadar rezalet tasarlayan kimse işten çıkmalı.

• zor değil. riskli. Milyonlarca kişinin kullandığı bir platformda en ufak değişiklik bile insanların gözüne batar

• quote:

Orijinalden alıntı: akzidenz

zor değil. riskli. Milyonlarca kişinin kullandığı bir platformda en ufak değişiklik bile insanların gözüne batar
    Yaa gozune batsin batmasina da bazi eksiklikler yada ne bileyim duzeltilmesi gereken seyler seneler sonra yapiliyor.
    Bu cok sinir bozucu bir durum.
    Umariz daha iyi bir gorunume kavusur.
  • işte hocam siz daha iyi bir görünüm diyorsunuz ya onu beğenecek veya beğenmeyecek milyonlar var. hatırlarsınız belki bir ara postları yana kaydırarak geçmeyi yapmışlardı. hemen geri almak zorunda kaldılar. o yüzden çok yavaşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: akzidenz

işte hocam siz daha iyi bir görünüm diyorsunuz ya onu beğenecek veya beğenmeyecek milyonlar var. hatırlarsınız belki bir ara postları yana kaydırarak geçmeyi yapmışlardı. hemen geri almak zorunda kaldılar. o yüzden çok yavaşlar.
    Aynen beklemedeyiz bakalim neler olacak.
  • ..

• Bunu ara uygulamalarla ya da facebook unu da bağlayıp yine yapabiliyordun. Bence web özelliğini ilerletmeliler.
  • İyi olmuş böyle
  • Selamlar,
    Burası yerimi bilmiyorum ama. DM den yazışmayı siliyorum dm listesinde kişi ya da kişiler görünmüyor ama, bir gönderiyi başkasına Arıcak dm den açıyorum karşıma çıkıyor sildiğim kişi
    Uygulamayı sildim yine gitmedi, geçmişi sildim yine gitmedi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sonunda ya yaptılar.
  • Birde fotoğraf yükleme gelirse işlem tamam

• whatsapp web varken bunun olmaması çok saçmaydı ztn
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.