Şimdi Ara

2020 Seat Leon'un yeni ipucu görseli paylaşıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
1.586
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• 2020 Seat Leon’un dünya prömiyerini gerçekleştirmesine yalnızca iki hafta kaldı. Seat, dördüncü nesil Leon’un dış tasarımıyla alakalı yeni bir ipucu görseli yayınladı.

Yayınlanan görsele baktığımızda, spot ışıklarının altındaki görüntünün 2020 Seat Leon FR’a ait olduğunu görüyoruz. Selefine kıyasla radikal bir değişim geçiren ve boydan boya uzanan yeni LED stoplar hemen gözümüze çarpıyor. Zira bu detayı bir ay önce paylaşılan kısa teaser videosunda da görmüştük. Ayrıca, logonun altındaki Leon yazısının değiştiğini ve sağdaki FR rozetini de görmekteyiz.

Seat’ın bugün paylaştığı ipucu görseli yeni Leon’un arka bölümünden ibaret. Fakat daha önceki paylaşımda 2020 Seat Leon’un yenilenen full LED farlarını, ambiyans aydınlatmasını, dijital gösterge panelini, OTA güncelleme desteğine sahip geniş bilgi-eğlence ekranını ve tıpkı yeni Golf’teki gibi vites topuzu yerine küçük bir parça kullanıldığını görmüştük. 2020 Seat Leon’un bu özellikleriyle ilgili detayları öğrenmek için 28 Ocak’taki tanıtımı bekleyeceğiz.

Ayrıca Bkz.Avrupa'daki dizel yasakları Türkiye'yi etkiler mi?

2020 Seat Leon, Volkswagen Grubu’nun MQB platformu üzerinde yükselmeye devam edecek. Bu da demek oluyor ki selefinin yanı sıra Skoda Octavia ve Volkswagen Golf ile aynı şasi parçalarına sahip olacak. Fakat Seat’ın dördüncü nesil Leon’da bir değişikliğe giderek aks mesafesini yükseltmesi ve arka taraftaki yolcular için daha ferah bir yaşam alanı sunması bekleniyor. Ayrıca üç kapılı versiyona yer verilmeyecek 2020 Seat Leon’da beş kapılı hatchback ve station wagon versiyonlar satışa sunulacak.

2020 Seat Leon’un motor yelpazesi de aşina olduğumuz 1.0, 1.5 litre benzinli ve 1.6 litre dizel motorlardan oluşacak. Plug-in hybrid versiyonu ise Cupra rozetiyle birlikte göreceğiz. 1.4 litre turbo benzinli ünite ve bir elektrik motorundan güç alacak 2020 Seat Leon Cupra PHEV’in 245 beygir güce sahip olması ve yalnızca elektrikli olarak 50 km menzil sunması bekleniyor. İlerleyen zamanlarda Cupra imzalı, 300 beygirlik güçlü bir hot hatch için hazırlıkların sürdüğü de gelen bilgiler arasında.

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması

• Geri kalan aynıdır zaten.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • far hırsızları bunu beğendi :))

• uzun stop ledi yapmayanı dövüyorlarmış
  • Fell on Black Days F kullanıcısına yanıt
    Yeni moda artık bu :D

• Su aracin kiyisini kosesini gosterme isi kabak tadi vermeye basladi..

• Leon yazısına kadar alfa çakması

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • C sınıfının en yakışıklı aracı her zamanki gibi yine Leon olacak
  • Peugeot kadar hiçbiri beni heyecanlandirmiyor. Yeni 308 i dört gözle bekliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Nacila

C sınıfının en yakışıklı aracı her zamanki gibi yine Leon olacak
    Her zamanki gibi değil de, sen leon aldığından beri diye düzeltebiliriz
  • Tam otomatik olacaksa alınabilir

• Şu Aksaray minibüsünün içindeki 3 metre led şerit gibi fark yapmaktan başka bir şey deneseniz hani sayın araba üreticileri.

• O stop Led’i frene basınca yanıp sönsün, ön sis farları da kör eden tipten olursa TR’de iyi satar.

• Şu uzun stop ledli arabalar bana fuarlardaki çarpışan arabaları hatırlatıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: lojistisyen

Her zamanki gibi değil de, sen leon aldığından beri diye düzeltebiliriz

Alıntıları Göster
  • Yine Leon alacaz galiba
  • alsatçıların üzerinde manüplasyon yapamayacağı bir model geliyor. çünkü hurda yok, ötv indirimi yok, fiyatı da kazık. tam istediğimiz gibi bir araç olacak.
  • Kimse göndermemiş fotoyu...
  • quote:

Orijinalden alıntı: vs-fb

Peugeot kadar hiçbiri beni heyecanlandirmiyor. Yeni 308 i dört gözle bekliyorum.
    Ben de 308 i merakla bekliyorum. Son çıkardığı modeller tasarım olarak mükemmeldi 308den de umutluyum.
  • Trim sesleri standart mi acaba ?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.